Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Yvonne Jean Haffen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Yvonne Jean Haffen v číslech
Ouessantine aux moutons je plátno umělce Yvonne Jean Haffen, které čtenáři otevírají nejčastěji: 600 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 12% všech zobrazení. Poté Pommiers en fleur au bord de la Rance a Jardin d'Albert Kahn, le torii. Celkem z 7 000 návštěv: 2 700 na stránce malíře, 4 300 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 47% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 4 200 návštěv. Zařízení čtenářů: počítače (69%) a telefony (31%). Preference ukazuje: Klidná (Emoční náboj) tvoří 57% návštěv pro 29% katalogu.
Yvonne Jean Haffen: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Yvonne Jean Haffen.
Jak se mění čtenost u Yvonne Jean Haffen měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
200
Čec 2026
1 400
2 800
Srp 2026
500
1 200
Zář 2026
800
100
Jak se v průběhu roku s obrazy Yvonne Jean Haffen obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Yvonne Jean Haffen?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
85,7%
71,4%
Mystický
14,3%
14,3%
Nostalgický
0,0%
14,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
28,6%
57,1%
Pokojný
57,1%
14,3%
Záhadný
14,3%
14,3%
Nostalgický
0,0%
14,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
16,0%
17,3%
Střední jas
58,0%
61,5%
Jasná rovnováha
24,0%
19,2%
Luminózní
2,0%
1,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
46,0%
42,3%
Jemné odstíny
42,0%
44,2%
Vyvážená jemnost
8,0%
9,6%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
3,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
67,7%
73,9%
Zemité tóny
25,8%
17,4%
Pastelové barvy
3,2%
8,7%
Tmavé tóny
3,2%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
32,0%
30,8%
Vyvážená
60,0%
61,5%
Živobylé
8,0%
7,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
28,0%
21,1%
Jemný
46,0%
44,2%
Vyvážený
12,0%
23,1%
Výrazný
8,0%
5,8%
Prohlášení
6,0%
5,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
72,0%
80,8%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
11,5%
Vyvážená harmonie
2,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
14,0%
7,7%
Jednotná paleta
2,0%
0,0%
Jak se měnila obliba pláten Yvonne Jean Haffen v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Au pardon des Terre Neuvas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Le tour des prés de Léhon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Chapelle en Finistère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
La Marne à Chennevières, ma…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pommiers en fleur dans un c…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Pointe du décollé (titre in…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Moulin du Boël en roux et b…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pommiers en fleur au bord d…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Le Vieux pont de Dinan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Feu de joie à Guingamp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Yvonne Jean Haffen?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
4 800
68,6%
telefony
2 200
31,4%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Yvonne Jean Haffen?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 200
80,0%
německy
100
6,7%
francouzsky
100
6,7%
nizozemsky
100
6,7%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Yvonne Jean Haffen a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 21 Zář
0
út 22 Zář
0
st 23 Zář
200
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
200
út 29 Zář
100
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
300
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
600
út 6 Říj
0
st 7 Říj
300
čt 8 Říj
200
pá 9 Říj
200
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj (předpověď)
600
út 13 Říj (předpověď)
100
st 14 Říj (předpověď)
400
čt 15 Říj (předpověď)
200
pá 16 Říj (předpověď)
400
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
700
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
500
čt 22 Říj (předpověď)
300
pá 23 Říj (předpověď)
400
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
800
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
600
čt 29 Říj (předpověď)
300
pá 30 Říj (předpověď)
500
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
100
Yvonne Jean Haffen: krátké odpovědi
Které plátno od Yvonne Jean Haffen má nejvyšší počet zhlédnutí?
Ouessantine aux moutons: 600 návštěv, což představuje 12% všech zobrazení umělce Yvonne Jean Haffen. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Yvonne Jean Haffen?
7 000 za dvanáct měsíců (2 700 na stránce malíře, 4 300 u obrazů).
Otevírají čtenáři Yvonne Jean Haffen v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (69%) a telefony (31%); vede počítače s podílem 69%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Yvonne Jean Haffen?
Ano, Klidná (Emoční náboj): 57% návštěv pro 29% katalogu.