Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Andrew Wyeth Læserne og lærrederne

      1917 – 2009

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Andrew Wyeth på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Andrew Wyeth: hvad et år med besøg fortæller

      Det mest viste lærred er Christinas Verden: 7.100 besøg på et år, hvilket udgør 51% af alt læst om Andrew Wyeth. Efterfulgt af Wind from the Sea og On Her Knees. Malers side: 4.900 besøg. Lærreder: 9.500. I alt: 14.400. Læserinteressen falder: 60% færre besøg fra Aug 2026 til Sept 2026. Bedste måned: Jul 2026, 6.000 besøg. Læserne taler japansk (38%), spansk (18%) og engelsk (15%). Læserne bor i Japan (41%), USA (19%) og Spanien (9%). Læserne browser på enheder (47%), telefoner (44%) og tablets (9%). De vælger Nostalgisk stemning (Stemning) oftere, end kataloget antyder: 84% af besøgene, 20% af lærrederne.

      De 10 mest viste lærreder af Andrew Wyeth

      De 10 lærreder af Andrew Wyeth, som TopImpressionists.com-læsere har åbnet mest i de sidste tolv måneder, sorteret efter antal besøg.

      1. Christinas Verden 1 Christinas Verden, 1948 7.100 besøg · 51,4%
      2. Wind from the Sea 2 Wind from the Sea, 1947 1.700 besøg · 12,3%
      3. On Her Knees 3 On Her Knees, 1977 600 besøg · 4,3%
      4. Day Dream 4 Day Dream, 1980 500 besøg · 3,6%
      5. Winter Fields 5 Winter Fields, 1942 500 besøg · 3,6%
      6. Lovers 6 Lovers, 1981 400 besøg · 2,9%
      7. Snow Flurries 7 Snow Flurries, 1953 400 besøg · 2,9%
      8. Distant thunder 8 Distant thunder 400 besøg · 2,9%
      9. Polly (sailboat with figures) 9 Polly (sailboat with figures) 300 besøg · 2,2%
      10. Henry Teel 10 Henry Teel, 1945 200 besøg · 1,4%

      Hvornår besøger læserne siden for Andrew Wyeth?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Tallene i en tabel
      MånedKunstnersideSider for værker
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 2026200100
      Jul 20261.9004.100
      Aug 20261.8004.000
      Sept 20261.0001.300

      Hvornår åbner læserne lærrederne fra Andrew Wyeth?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvad er Andrew Wyeths favoritlærreder, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Tallene i en tabel
      KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Christinas Verden0000000002.3001.6001.100
      Lovers0000000001001000
      Winter Fields0000000002002000
      Day Dream0000000002002000
      Wind from the Sea0000000002001.0000
      Henry Teel00000000010000
      Anna Christina000000000000
      Grape Wine0000000001000100
      Allen (oodie) lynch000000000000
      Bikini00000000100000

      Hvilke enheder bruger Andrew Wyeth-læserne?

      Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

      Tallene i en tabel
      EnhedBesøgDel
      enheder6.80047,2%
      telefoner6.30043,8%
      tablets1.3009,0%

      På hvilke sprog læses Andrew Wyeth?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Tallene i en tabel
      SprogBesøgDel
      japansk2.50037,9%
      spansk1.20018,2%
      engelsk1.00015,2%
      italiensk70010,6%
      russisk4006,1%
      polsk2003,0%
      svensk2003,0%
      tysk1001,5%
      portugisisk1001,5%
      serbisk1001,5%

      Hvor mange besøg om dagen får Andrew Wyeth, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Tallene i en tabel
      DagBesøg
      tir 6 Okt200
      ons 7 Okt700
      tor 8 Okt700
      fre 9 Okt0
      lør 10 Okt700
      søn 11 Okt300
      man 12 Okt600
      tir 13 Okt100
      ons 14 Okt800
      tor 15 Okt300
      fre 16 Okt300
      lør 17 Okt200
      søn 18 Okt800
      man 19 Okt1.400
      tir 20 Okt500
      ons 21 Okt400
      tor 22 Okt1.700
      fre 23 Okt600
      lør 24 Okt200
      søn 25 Okt800
      man 26 Okt1.200
      tir 27 Okt (forventet)400
      ons 28 Okt (forventet)1.000
      tor 29 Okt (forventet)1.400
      fre 30 Okt (forventet)500
      lør 31 Okt (forventet)600
      søn 1 Nov (forventet)1.000
      man 2 Nov (forventet)1.600
      tir 3 Nov (forventet)500
      ons 4 Nov (forventet)1.100
      tor 5 Nov (forventet)1.500
      fre 6 Nov (forventet)500
      lør 7 Nov (forventet)600
      søn 8 Nov (forventet)1.100
      man 9 Nov (forventet)1.800
      tir 10 Nov (forventet)500
      ons 11 Nov (forventet)1.200
      tor 12 Nov (forventet)1.700
      fre 13 Nov (forventet)600
      lør 14 Nov (forventet)700
      søn 15 Nov (forventet)1.200
      man 16 Nov (forventet)2.000

      Hvad læserne spørger om vedrørende Andrew Wyeth

      Hvilke lærreder af Andrew Wyeth bliver åbnet mest?

      Christinas Verden først: 7.100 besøg, 51% af visningerne. 10 lærreder er rangeret højere.

      Hvor stor er læserskaren for Andrew Wyeth på TopImpressionists.com?

      14.400 besøg over tolv måneder: 4.900 på malerens side, 9.500 på lærrederne.

      Hvilke enheder bruger læserne af Andrew Wyeth?

      De bruger enheder (47%), telefoner (44%) og tablets (9%); enheder står for 47% af besøgene.

      Hvilke sprog taler læserne af Andrew Wyeth?

      japansk (38%), spansk (18%) og engelsk (15%); japansk udgør 38%.

      Hvilke lærreder af Andrew Wyeth passer til læsernes smag?

      Lærreder, der læses som Nostalgisk stemning (Stemning), udgør 84% af besøgene for 20% af kataloget.