Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Beatrice Kreloff Læsere & mest viste lærreder

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Beatrice Kreloff på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Beatrice Kreloff og læserne

      I løbet af tolv måneder var det mest viste værk af Beatrice Kreloff på TopImpressionists.com Figure 13: 200 besøg, hvilket udgør 33% af alle visninger for maleren. Figure 8 og Figure 17 følger efter. Beatrice Kreloff har i alt genereret 1.000 besøg: 400 på kunstnerens side og 600 på enkelte lærreder. Den mest besøgte måned var Jul 2026 med 900 besøg. Læsere tiltrækkes af Lysstærk (Lysstyrke): 33% af besøgene, for 8% af malerens katalog.

      De 5 lærreder af Beatrice Kreloff, der vækker mest opmærksomhed

      Talt efter besøg i de seneste tolv måneder på TopImpressionists.com: de 5 lærreder af Beatrice Kreloff, som læserne oftest åbner, med nummer et først.

      1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 besøg · 33,3%
      2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 besøg · 16,7%
      3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 besøg · 16,7%
      4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 besøg · 16,7%
      5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 besøg · 16,7%

      Hvor mange læsere besøger siden for Beatrice Kreloff hver måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Se tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 20260100
      Jul 2026400500
      Aug 202600
      Sept 202600

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Beatrice Kreloff åbnet?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvilke lærreder af Beatrice Kreloff tiltrækker flest besøg, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Se tallene
      KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Figure 9000000000000
      Figure 800000000100000
      Figure 1600000000010000
      Figure 5000000000000
      Figure 4000000000000
      Figure 1700000000010000
      Figure000000000000
      Figure 1300000000020000
      Figure 7000000000000
      Figure 14000000000000

      På hvilke sprog læses Beatrice Kreloff?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Hvor mange besøg får Beatrice Kreloff om dagen, og hvad er prognosen?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Se tallene
      DagBesøg
      tor 24 Sept0
      fre 25 Sept0
      lør 26 Sept0
      søn 27 Sept0
      man 28 Sept0
      tir 29 Sept0
      ons 30 Sept0
      tor 1 Okt0
      fre 2 Okt0
      lør 3 Okt0
      søn 4 Okt0
      man 5 Okt0
      tir 6 Okt0
      ons 7 Okt0
      tor 8 Okt0
      fre 9 Okt0
      lør 10 Okt0
      søn 11 Okt0
      man 12 Okt0
      tir 13 Okt0
      ons 14 Okt0
      tor 15 Okt (forventet)0
      fre 16 Okt (forventet)0
      lør 17 Okt (forventet)0
      søn 18 Okt (forventet)0
      man 19 Okt (forventet)0
      tir 20 Okt (forventet)0
      ons 21 Okt (forventet)0
      tor 22 Okt (forventet)0
      fre 23 Okt (forventet)0
      lør 24 Okt (forventet)0
      søn 25 Okt (forventet)0
      man 26 Okt (forventet)0
      tir 27 Okt (forventet)0
      ons 28 Okt (forventet)0
      tor 29 Okt (forventet)0
      fre 30 Okt (forventet)0
      lør 31 Okt (forventet)0
      søn 1 Nov (forventet)0
      man 2 Nov (forventet)0
      tir 3 Nov (forventet)0
      ons 4 Nov (forventet)0

      Spørgsmål om Beatrice Kreloff

      Hvilke lærreder af Beatrice Kreloff er de mest populære?

      Figure 13 ligger nummer ét med 200 besøg (33% af visningerne for Beatrice Kreloff). Listen ovenfor viser de 5 mest sete.

      Hvor mange har læst om Beatrice Kreloff på TopImpressionists.com?

      1.000 besøg over tolv måneder, 400 på malerens side og 600 på enkelte lærreder.

      Hvilken type lærreder foretrækker læserne i Beatrice Kreloff?

      Lysstærk (Lysstyrke): 33% af besøgene, mod 8% af kataloget.