Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Carlo Dolci Læsere & mest viste lærreder

      1616 – 1686

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Carlo Dolci på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Carlo Dolci og læserne

      I løbet af tolv måneder var det mest viste værk af Carlo Dolci på TopImpressionists.com Madonna i Glæde: 600 besøg, hvilket udgør 17% af alle visninger for maleren. The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit og The Guardian Angel følger efter. Carlo Dolci har i alt genereret 4.300 besøg: 1.000 på kunstnerens side og 3.300 på enkelte lærreder. Opmærksomheden stiger: antallet af besøg steg med 40% fra Aug 2026 til Sept 2026. Den mest besøgte måned var Jul 2026 med 3.000 besøg. Læsere browser på enheder (67%) og telefoner (33%). Læsere tiltrækkes af Blødt blandet palet (Farveharmoni): 50% af besøgene, for 28% af malerens katalog.

      De 10 lærreder af Carlo Dolci, der vækker mest opmærksomhed

      Talt efter besøg i de seneste tolv måneder på TopImpressionists.com: de 10 lærreder af Carlo Dolci, som læserne oftest åbner, med nummer et først.

      1. Madonna i Glæde 1 Madonna i Glæde, 1670 600 besøg · 16,7%
      2. The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit 2 The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit, 1630 400 besøg · 11,1%
      3. The Guardian Angel 3 The Guardian Angel, 1675 400 besøg · 11,1%
      4. St Cecilia at the Organ 4 St Cecilia at the Organ, 1671 300 besøg · 8,3%
      5. Allegory of Patience 5 Allegory of Patience 300 besøg · 8,3%
      6. St Mary Magdalene 6 St Mary Magdalene, 1644 200 besøg · 5,6%
      7. The Adoration of the Kings 7 The Adoration of the Kings, 1649 200 besøg · 5,6%
      8. Vase af blomster 8 Vase af blomster, 1662 200 besøg · 5,6%
      9. Self-Portrait 9 Self-Portrait, 1674 200 besøg · 5,6%
      10. Italian, ) 10 Italian, ), 1616 200 besøg · 5,6%

      Hvor mange læsere besøger siden for Carlo Dolci hver måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Se tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 20261000
      Jul 20267002.300
      Aug 20260500
      Sept 2026200500

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Carlo Dolci åbnet?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvilke lærreder af Carlo Dolci tiltrækker flest besøg, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Se tallene
      KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Vase af blomster00000000020000
      The Adoration of the Kings0000000000100100
      Madonna i Glæde000000000300100200
      St Mary Magdalene00000000020000
      Self-Portrait00000000010000
      Self-Portrait00000000020000
      The Guardian Angel0000000002000100
      Allegory of Patience00000000030000
      Salome with the Head of St…00000000001000
      Saint John the Evangelist000000000000

      Hvilke enheder bruger læserne til at følge Carlo Dolci?

      Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

      Se tallene
      EnhedBesøgDel
      enheder2.90067,4%
      telefoner1.40032,6%

      På hvilke sprog læses Carlo Dolci?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Hvor mange besøg får Carlo Dolci om dagen, og hvad er prognosen?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Se tallene
      DagBesøg
      fre 25 Sept100
      lør 26 Sept0
      søn 27 Sept0
      man 28 Sept0
      tir 29 Sept0
      ons 30 Sept0
      tor 1 Okt0
      fre 2 Okt0
      lør 3 Okt100
      søn 4 Okt0
      man 5 Okt0
      tir 6 Okt100
      ons 7 Okt0
      tor 8 Okt0
      fre 9 Okt100
      lør 10 Okt0
      søn 11 Okt0
      man 12 Okt0
      tir 13 Okt0
      ons 14 Okt100
      tor 15 Okt100
      fre 16 Okt (forventet)100
      lør 17 Okt (forventet)100
      søn 18 Okt (forventet)0
      man 19 Okt (forventet)0
      tir 20 Okt (forventet)100
      ons 21 Okt (forventet)100
      tor 22 Okt (forventet)100
      fre 23 Okt (forventet)200
      lør 24 Okt (forventet)100
      søn 25 Okt (forventet)0
      man 26 Okt (forventet)0
      tir 27 Okt (forventet)100
      ons 28 Okt (forventet)100
      tor 29 Okt (forventet)100
      fre 30 Okt (forventet)200
      lør 31 Okt (forventet)100
      søn 1 Nov (forventet)0
      man 2 Nov (forventet)0
      tir 3 Nov (forventet)100
      ons 4 Nov (forventet)100
      tor 5 Nov (forventet)100

      Spørgsmål om Carlo Dolci

      Hvilke lærreder af Carlo Dolci er de mest populære?

      Madonna i Glæde ligger nummer ét med 600 besøg (17% af visningerne for Carlo Dolci). Listen ovenfor viser de 10 mest sete.

      Hvor mange har læst om Carlo Dolci på TopImpressionists.com?

      4.300 besøg over tolv måneder, 1.000 på malerens side og 3.300 på enkelte lærreder.

      På hvilke enheder følger læserne Carlo Dolci?

      Læsere følger Carlo Dolci på enheder (67%) og telefoner (33%); enheder udgør 67% af besøgene.

      Hvilken type lærreder foretrækker læserne i Carlo Dolci?

      Blødt blandet palet (Farveharmoni): 50% af besøgene, mod 28% af kataloget.