Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Charles Paul Gruppe Popularitet og besøgsstatistikker

      1860 – 1940

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Charles Paul Gruppe på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Charles Paul Gruppe i tal

      Havenzicht er det lærred af Charles Paul Gruppe, som læserne oftest åbner: 200 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 18% af visningerne. Derefter A View Of A Ditch In A Polder Landscape og Bomschuit Op Het Strand. Ud af i alt 1.400 besøg: 500 på malerens side, 900 på lærrederne. Interessen stiger: 100% flere besøg i Sept 2026 end i Aug 2026. Jul 2026 var højdepunktet: 900 besøg. En præference viser: Lysende balance (Lysstyrke) udgør 55% af de besøg, der er foretaget på 45% af kataloget.

      Charles Paul Gruppe: de 10 lærreder, som læserne åbner mest

      Denne liste er rangeret efter faktiske besøg på TopImpressionists.com over tolv måneder og ikke efter katalogscore. Førstepladsen er det mest besøgte lærred af Charles Paul Gruppe.

      1. Havenzicht 1 Havenzicht 200 besøg · 18,2%
      2. A View Of A Ditch In A Polder Landscape 2 A View Of A Ditch In A Polder Landscape 100 besøg · 9,1%
      3. Bomschuit Op Het Strand 3 Bomschuit Op Het Strand 100 besøg · 9,1%
      4. Along A Country Track At Sunset 4 Along A Country Track At Sunset 100 besøg · 9,1%
      5. Dutch Fishing Boats 5 Dutch Fishing Boats 100 besøg · 9,1%
      6. Bass Rocks, Gloucester 6 Bass Rocks, Gloucester 100 besøg · 9,1%
      7. A Stiff Breeze 7 A Stiff Breeze 100 besøg · 9,1%
      8. Het Uitvaren Van Een Vissersschuit 8 Het Uitvaren Van Een Vissersschuit 100 besøg · 9,1%
      9. Grazende Schapen 9 Grazende Schapen 100 besøg · 9,1%
      10. Held In Seattle 10 Held In Seattle 100 besøg · 9,1%

      Hvordan ændrer læserandelen for Charles Paul Gruppe sig fra måned til måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Vis tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 2026100100
      Jul 2026300600
      Aug 20260100
      Sept 2026100100

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Charles Paul Gruppe opsøgt i løbet af året?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvordan har Charles Paul Gruppes favoritlærreder udviklet sig gennem året?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Vis tallene
      KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Aan De Piano000000000000
      Farmhouses along a brook000000000000
      Een Rustige Ochtend In Voor…000000000000
      Cattle Watering In An Autum…000000000000
      A View Of A Ditch In A Pold…00000000010000
      Held In Seattle00000000010000
      Bomschuit Op Het Strand00000000001000
      Landschap Met Molens000000000000
      Kanaal Bij Den Haag -000000000000
      Bass Rocks, Gloucester00000000010000

      Hvilke sprog taler læserne af Charles Paul Gruppe?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Hvordan ser de daglige besøg hos Charles Paul Gruppe ud, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Vis tallene
      DagBesøg
      man 21 Sept0
      tir 22 Sept0
      ons 23 Sept0
      tor 24 Sept0
      fre 25 Sept0
      lør 26 Sept0
      søn 27 Sept0
      man 28 Sept0
      tir 29 Sept0
      ons 30 Sept0
      tor 1 Okt0
      fre 2 Okt0
      lør 3 Okt0
      søn 4 Okt0
      man 5 Okt0
      tir 6 Okt0
      ons 7 Okt0
      tor 8 Okt0
      fre 9 Okt0
      lør 10 Okt0
      søn 11 Okt0
      man 12 Okt (forventet)0
      tir 13 Okt (forventet)0
      ons 14 Okt (forventet)0
      tor 15 Okt (forventet)0
      fre 16 Okt (forventet)0
      lør 17 Okt (forventet)0
      søn 18 Okt (forventet)0
      man 19 Okt (forventet)0
      tir 20 Okt (forventet)0
      ons 21 Okt (forventet)0
      tor 22 Okt (forventet)0
      fre 23 Okt (forventet)0
      lør 24 Okt (forventet)0
      søn 25 Okt (forventet)0
      man 26 Okt (forventet)0
      tir 27 Okt (forventet)0
      ons 28 Okt (forventet)0
      tor 29 Okt (forventet)0
      fre 30 Okt (forventet)0
      lør 31 Okt (forventet)0
      søn 1 Nov (forventet)0

      Charles Paul Gruppe: korte svar

      Hvad er det mest viste lærred af Charles Paul Gruppe?

      Havenzicht: 200 besøg, hvilket udgør 18% af visningerne for Charles Paul Gruppe. Listen går ned til rang 10.

      Hvor mange besøg får Charles Paul Gruppe?

      1.400 i løbet af tolv måneder (500 på malerens side, 900 på lærrederne).

      Foretrækker læserne en bestemt type lærred af Charles Paul Gruppe?

      Ja, Lysende balance (Lysstyrke): 55% af besøgene for 45% af kataloget.