Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Claude Mellan Læserne og lærrederne

      1598 – 1688

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Claude Mellan på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Claude Mellan: hvad et år med besøg fortæller

      Det mest viste lærred er Face of Christ on Saint Veronica: 200 besøg på et år, hvilket udgør 50% af alt læst om Claude Mellan. Efterfulgt af Face of Christ (detail) og Portrait of Louis XIV as a Child. Malers side: 500 besøg. Lærreder: 400. I alt: 900. Bedste måned: Jul 2026, 800 besøg. De vælger Blød lysstyrke (Lysstyrke) oftere, end kataloget antyder: 100% af besøgene, 27% af lærrederne.

      De 3 mest viste lærreder af Claude Mellan

      De 3 lærreder af Claude Mellan, som TopImpressionists.com-læsere har åbnet mest i de sidste tolv måneder, sorteret efter antal besøg.

      1. Face of Christ on Saint Veronica 1 Face of Christ on Saint Veronica, 1649 200 besøg · 50,0%
      2. Face of Christ (detail) 2 Face of Christ (detail), 1649 100 besøg · 25,0%
      3. Portrait of Louis XIV as a Child 3 Portrait of Louis XIV as a Child, 1644 100 besøg · 25,0%

      Hvornår besøger læserne siden for Claude Mellan?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Tallene i en tabel
      MånedKunstnersideSider for værker
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026500300
      Aug 202600
      Sept 20260100

      Hvornår åbner læserne lærrederne fra Claude Mellan?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvad er Claude Mellans favoritlærreder, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Tallene i en tabel
      KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Portrait of Louis XIV as a…00000000010000
      Face of Christ (detail)00000000010000
      Portrait of Henriette-Marie…000000000000
      A young woman rises from he…000000000000
      Face of Christ on Saint Ver…0000000001000100
      portrait of James Howell000000000000
      Intellect and memory000000000000
      Pierre gassendi000000000000
      A young man000000000000
      A young shepherdess reading…000000000000

      På hvilke sprog læses Claude Mellan?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Tallene i en tabel
      SprogBesøgDel
      italiensk200100,0%

      Hvor mange besøg om dagen får Claude Mellan, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Tallene i en tabel
      DagBesøg
      tor 24 Sept0
      fre 25 Sept0
      lør 26 Sept0
      søn 27 Sept0
      man 28 Sept0
      tir 29 Sept0
      ons 30 Sept0
      tor 1 Okt0
      fre 2 Okt0
      lør 3 Okt0
      søn 4 Okt0
      man 5 Okt0
      tir 6 Okt0
      ons 7 Okt100
      tor 8 Okt0
      fre 9 Okt100
      lør 10 Okt0
      søn 11 Okt0
      man 12 Okt0
      tir 13 Okt0
      ons 14 Okt0
      tor 15 Okt (forventet)0
      fre 16 Okt (forventet)100
      lør 17 Okt (forventet)0
      søn 18 Okt (forventet)0
      man 19 Okt (forventet)0
      tir 20 Okt (forventet)0
      ons 21 Okt (forventet)100
      tor 22 Okt (forventet)0
      fre 23 Okt (forventet)100
      lør 24 Okt (forventet)0
      søn 25 Okt (forventet)0
      man 26 Okt (forventet)0
      tir 27 Okt (forventet)0
      ons 28 Okt (forventet)100
      tor 29 Okt (forventet)0
      fre 30 Okt (forventet)100
      lør 31 Okt (forventet)0
      søn 1 Nov (forventet)0
      man 2 Nov (forventet)0
      tir 3 Nov (forventet)0
      ons 4 Nov (forventet)100

      Hvad læserne spørger om vedrørende Claude Mellan

      Hvilke lærreder af Claude Mellan bliver åbnet mest?

      Face of Christ on Saint Veronica først: 200 besøg, 50% af visningerne. 3 lærreder er rangeret højere.

      Hvor stor er læserskaren for Claude Mellan på TopImpressionists.com?

      900 besøg over tolv måneder: 500 på malerens side, 400 på lærrederne.

      Hvilke lærreder af Claude Mellan passer til læsernes smag?

      Lærreder, der læses som Blød lysstyrke (Lysstyrke), udgør 100% af besøgene for 27% af kataloget.