Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Cyril Mount Læsere & mest viste lærreder

      1920 – 2013

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Cyril Mount på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Cyril Mount og læserne

      I løbet af tolv måneder var det mest viste værk af Cyril Mount på TopImpressionists.com Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE: 200 besøg, hvilket udgør 40% af alle visninger for maleren. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 og Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 følger efter. Cyril Mount har i alt genereret 900 besøg: 500 på kunstnerens side og 400 på enkelte lærreder. Opmærksomheden faldt med 100% fra Sept 2026 til Okt 2026. Den mest besøgte måned var Jul 2026 med 700 besøg. Læsere tiltrækkes af Blød lysstyrke (Lysstyrke): 60% af besøgene, for 22% af malerens katalog.

      De 4 lærreder af Cyril Mount, der vækker mest opmærksomhed

      Talt efter besøg i de seneste tolv måneder på TopImpressionists.com: de 4 lærreder af Cyril Mount, som læserne oftest åbner, med nummer et først.

      1. Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 1 Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE 200 besøg · 40,0%
      2. Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943 2 Victory Roll into Tunis 7th Armoured and 4th Indian Divisions plus 201st Guards Brigade, 9 May 1943, 2009 100 besøg · 20,0%
      3. Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942 3 Guns of the 11th Field Regiment in Action with Robcol, Ruweisat Ridge, El Alamein, July 1942, 1992 100 besøg · 20,0%
      4. Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943 4 Brew Up and Halt for the Night, 9 April 1943, 2009 100 besøg · 20,0%

      Hvor mange læsere besøger siden for Cyril Mount hver måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Se tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026300400
      Aug 202600
      Sept 20262000
      Okt 202600

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Cyril Mount åbnet?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvilke lærreder af Cyril Mount tiltrækker flest besøg, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Se tallene
      KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      Victory Roll into Tunis 7th…00000000100000
      Guns of the 11th Field Regi…000000000000
      Mareth Line – Wet Night, F.…000000000000
      Brew Up and Halt for the Ni…00000000100000
      El Oudref Observation Post,…000000000000
      Their Spring, Medjes el Bab…000000000000
      'Our Final Gun Position, Me…000000000000
      'Petrol Lorries on Fire nea…000000000000
      Lieutenant General C. J. E.…00000000200000

      På hvilke sprog læses Cyril Mount?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Hvor mange besøg får Cyril Mount om dagen, og hvad er prognosen?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Se tallene
      DagBesøg
      man 12 Okt0
      tir 13 Okt0
      ons 14 Okt0
      tor 15 Okt0
      fre 16 Okt0
      lør 17 Okt0
      søn 18 Okt100
      man 19 Okt0
      tir 20 Okt0
      ons 21 Okt0
      tor 22 Okt0
      fre 23 Okt0
      lør 24 Okt0
      søn 25 Okt0
      man 26 Okt0
      tir 27 Okt0
      ons 28 Okt0
      tor 29 Okt0
      fre 30 Okt0
      lør 31 Okt0
      søn 1 Nov0
      man 2 Nov (forventet)0
      tir 3 Nov (forventet)0
      ons 4 Nov (forventet)0
      tor 5 Nov (forventet)0
      fre 6 Nov (forventet)0
      lør 7 Nov (forventet)0
      søn 8 Nov (forventet)0
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)0
      ons 11 Nov (forventet)0
      tor 12 Nov (forventet)0
      fre 13 Nov (forventet)0
      lør 14 Nov (forventet)0
      søn 15 Nov (forventet)0
      man 16 Nov (forventet)0
      tir 17 Nov (forventet)0
      ons 18 Nov (forventet)0
      tor 19 Nov (forventet)0
      fre 20 Nov (forventet)0
      lør 21 Nov (forventet)0
      søn 22 Nov (forventet)0

      Spørgsmål om Cyril Mount

      Hvilke lærreder af Cyril Mount er de mest populære?

      Lieutenant General C. J. E. Auchinleck (1884–1981), CB, CSI, DSO, OBE ligger nummer ét med 200 besøg (40% af visningerne for Cyril Mount). Listen ovenfor viser de 4 mest sete.

      Hvor mange har læst om Cyril Mount på TopImpressionists.com?

      900 besøg over tolv måneder, 500 på malerens side og 400 på enkelte lærreder.

      Hvilken type lærreder foretrækker læserne i Cyril Mount?

      Blød lysstyrke (Lysstyrke): 60% af besøgene, mod 22% af kataloget.