Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Emrys Williams Popularitet og besøgsstatistikker

      1958

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Emrys Williams på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Emrys Williams i tal

      Sheltering II er det lærred af Emrys Williams, som læserne oftest åbner: 200 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 40% af visningerne. Derefter To the Lighthouse, No.10 og Album. Ud af i alt 1.200 besøg: 700 på malerens side, 500 på lærrederne. Interessen stiger: 100% flere besøg i Okt 2026 end i Sept 2026. Jul 2026 var højdepunktet: 800 besøg. En præference viser: Blød lysstyrke (Lysstyrke) udgør 40% af de besøg, der er foretaget på 15% af kataloget.

      Emrys Williams: de 4 lærreder, som læserne åbner mest

      Denne liste er rangeret efter faktiske besøg på TopImpressionists.com over tolv måneder og ikke efter katalogscore. Førstepladsen er det mest besøgte lærred af Emrys Williams.

      1. Sheltering II 1 Sheltering II, 1994 200 besøg · 40,0%
      2. To the Lighthouse, No.10 2 To the Lighthouse, No.10, 1994 100 besøg · 20,0%
      3. Album 3 Album, 1997 100 besøg · 20,0%
      4. Bay Window 4 Bay Window 100 besøg · 20,0%

      Hvordan ændrer læserandelen for Emrys Williams sig fra måned til måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Vis tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026300500
      Aug 20261000
      Sept 20261000
      Okt 20262000

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Emrys Williams opsøgt i løbet af året?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvordan har Emrys Williamss favoritlærreder udviklet sig gennem året?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Vis tallene
      KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      Lighthouse with Boat and Ri…000000000000
      Bay Window00000000100000
      On the Pier II000000000000
      Sheltering I000000000000
      Sheltering II00000000200000
      To the Lighthouse, No.1000000000100000
      To the Lighthouse No.13, De…000000000000
      Album00000000100000
      Island No.1000000000000
      Lighthouse with Boat and Le…000000000000

      Hvilke sprog taler læserne af Emrys Williams?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Vis tallene
      SprogBesøgDel
      engelsk200100,0%

      Hvordan ser de daglige besøg hos Emrys Williams ud, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Vis tallene
      DagBesøg
      man 12 Okt0
      tir 13 Okt0
      ons 14 Okt0
      tor 15 Okt0
      fre 16 Okt0
      lør 17 Okt0
      søn 18 Okt0
      man 19 Okt0
      tir 20 Okt0
      ons 21 Okt100
      tor 22 Okt0
      fre 23 Okt0
      lør 24 Okt100
      søn 25 Okt0
      man 26 Okt0
      tir 27 Okt0
      ons 28 Okt0
      tor 29 Okt0
      fre 30 Okt0
      lør 31 Okt0
      søn 1 Nov0
      man 2 Nov (forventet)0
      tir 3 Nov (forventet)0
      ons 4 Nov (forventet)0
      tor 5 Nov (forventet)0
      fre 6 Nov (forventet)0
      lør 7 Nov (forventet)0
      søn 8 Nov (forventet)0
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)0
      ons 11 Nov (forventet)0
      tor 12 Nov (forventet)0
      fre 13 Nov (forventet)0
      lør 14 Nov (forventet)0
      søn 15 Nov (forventet)0
      man 16 Nov (forventet)0
      tir 17 Nov (forventet)0
      ons 18 Nov (forventet)0
      tor 19 Nov (forventet)0
      fre 20 Nov (forventet)0
      lør 21 Nov (forventet)0
      søn 22 Nov (forventet)0

      Emrys Williams: korte svar

      Hvad er det mest viste lærred af Emrys Williams?

      Sheltering II: 200 besøg, hvilket udgør 40% af visningerne for Emrys Williams. Listen går ned til rang 4.

      Hvor mange besøg får Emrys Williams?

      1.200 i løbet af tolv måneder (700 på malerens side, 500 på lærrederne).

      Foretrækker læserne en bestemt type lærred af Emrys Williams?

      Ja, Blød lysstyrke (Lysstyrke): 40% af besøgene for 15% af kataloget.