Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Eustache Le Sueur på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.
Eustache Le Sueur og læserne
I løbet af tolv måneder var det mest viste værk af Eustache Le Sueur på TopImpressionists.com MESSE DE SAINT MARTIN: 500 besøg, hvilket udgør 14% af alle visninger for maleren. LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX og Saint Paul preaching at Ephesus følger efter. Eustache Le Sueur har i alt genereret 4.800 besøg: 1.500 på kunstnerens side og 3.300 på enkelte lærreder. Den mest besøgte måned var Jul 2026 med 3.600 besøg. Læsere browser på enheder (94%) og telefoner (6%). Læsere tiltrækkes af Åndelig (Følelsesmæssig stemning): 65% af besøgene, for 27% af malerens katalog.
De 10 lærreder af Eustache Le Sueur, der vækker mest opmærksomhed
Talt efter besøg i de seneste tolv måneder på TopImpressionists.com: de 10 lærreder af Eustache Le Sueur, som læserne oftest åbner, med nummer et først.
Hvor mange læsere besøger siden for Eustache Le Sueur hver måned?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Se tallene
Måned
Kunstnerside
Sider for værker
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
200
0
Jul 2026
1.200
2.400
Aug 2026
100
400
Sept 2026
0
500
Hvor ofte bliver lærrederne fra Eustache Le Sueur åbnet?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvilken type lærreder vælger læserne af Eustache Le Sueur?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Se tallene
Stemning
Stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Dramatisk
54,5%
70,0%
Klassisk
9,1%
30,0%
Rolig og harmonisk
9,1%
0,0%
Elegant
9,1%
0,0%
Æterisk
9,1%
0,0%
Romantisk
9,1%
0,0%
Følelsesmæssig stemning
Følelsesmæssig stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Åndelig
27,3%
65,0%
Alvorlig og dyster
18,2%
15,0%
Rolig
18,2%
5,0%
Dramatisk
9,1%
10,0%
Glædesfyldt
9,1%
5,0%
Æterisk
9,1%
0,0%
Fredfyldt
9,1%
0,0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Mørk
22,0%
14,3%
Blød skygge
36,0%
54,3%
Blød lysstyrke
34,0%
28,6%
Lysende balance
8,0%
2,9%
Lysstærk
0,0%
0,0%
Farvemætning
Farvemætning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Dæmpet
10,0%
8,6%
Dæmpet farvemætning
40,0%
28,6%
Afbalanceret blød
42,0%
31,4%
Tydelig farveintensitet
6,0%
31,4%
Levende farve
2,0%
0,0%
Farvepalette
Farvepalette
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Jordagtig
82,6%
70,6%
Mørke toner
4,3%
26,5%
Neutrale nuancer
13,0%
2,9%
Farveintensitet
Farveintensitet
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Monokrom
22,0%
14,3%
Afbalanceret
68,0%
54,3%
Levende og mættet
10,0%
31,4%
Kontrast
Kontrast
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Seren
6,0%
5,7%
Blid
18,0%
14,3%
Balanceret
10,0%
14,3%
Kraftig kontrast
26,0%
20,0%
Udsagn
40,0%
45,7%
Farveharmoni
Farveharmoni
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Uharmonisk farvepalette
8,0%
5,7%
Blødt blandet palet
12,0%
2,9%
Balanceret harmoni
12,0%
5,7%
Stærk farveenhed
50,0%
71,4%
Sammenhængende palette
18,0%
14,3%
Hvilke lærreder af Eustache Le Sueur tiltrækker flest besøg, måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Se tallene
Kunstværk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
The Muses: Melpomene, Erato…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Bruno Appearing to Comte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nedstigning til kors
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Presentation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muse Terpsichore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muses: Clio, Euterpe an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rape of Tamar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hvilke enheder bruger læserne til at følge Eustache Le Sueur?
Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.
Se tallene
Enhed
Besøg
Del
enheder
4.500
93,8%
telefoner
300
6,2%
På hvilke sprog læses Eustache Le Sueur?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Se tallene
Sprog
Besøg
Del
japansk
300
100,0%
Hvor mange besøg får Eustache Le Sueur om dagen, og hvad er prognosen?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Se tallene
Dag
Besøg
fre 25 Sept
0
lør 26 Sept
0
søn 27 Sept
0
man 28 Sept
0
tir 29 Sept
100
ons 30 Sept
0
tor 1 Okt
0
fre 2 Okt
0
lør 3 Okt
0
søn 4 Okt
0
man 5 Okt
0
tir 6 Okt
500
ons 7 Okt
100
tor 8 Okt
0
fre 9 Okt
0
lør 10 Okt
0
søn 11 Okt
0
man 12 Okt
0
tir 13 Okt
0
ons 14 Okt
100
tor 15 Okt
0
fre 16 Okt (forventet)
0
lør 17 Okt (forventet)
0
søn 18 Okt (forventet)
0
man 19 Okt (forventet)
0
tir 20 Okt (forventet)
100
ons 21 Okt (forventet)
0
tor 22 Okt (forventet)
0
fre 23 Okt (forventet)
0
lør 24 Okt (forventet)
0
søn 25 Okt (forventet)
0
man 26 Okt (forventet)
0
tir 27 Okt (forventet)
100
ons 28 Okt (forventet)
0
tor 29 Okt (forventet)
0
fre 30 Okt (forventet)
0
lør 31 Okt (forventet)
0
søn 1 Nov (forventet)
0
man 2 Nov (forventet)
0
tir 3 Nov (forventet)
100
ons 4 Nov (forventet)
0
tor 5 Nov (forventet)
0
Spørgsmål om Eustache Le Sueur
Hvilke lærreder af Eustache Le Sueur er de mest populære?
MESSE DE SAINT MARTIN ligger nummer ét med 500 besøg (14% af visningerne for Eustache Le Sueur). Listen ovenfor viser de 10 mest sete.
Hvor mange har læst om Eustache Le Sueur på TopImpressionists.com?
4.800 besøg over tolv måneder, 1.500 på malerens side og 3.300 på enkelte lærreder.
På hvilke enheder følger læserne Eustache Le Sueur?
Læsere følger Eustache Le Sueur på enheder (94%) og telefoner (6%); enheder udgør 94% af besøgene.
Hvilken type lærreder foretrækker læserne i Eustache Le Sueur?
Åndelig (Følelsesmæssig stemning): 65% af besøgene, mod 27% af kataloget.