Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Florence Engelbach Popularitet og besøgsstatistikker

      1872 – 1951

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Florence Engelbach på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Florence Engelbach i tal

      Roses and Peonies er det lærred af Florence Engelbach, som læserne oftest åbner: 500 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 38% af visningerne. Derefter Crocus and Stocks og Gladioli. Ud af i alt 1.500 besøg: 600 på malerens side, 900 på lærrederne. Jul 2026 var højdepunktet: 800 besøg. En præference viser: Tydelig farveintensitet (Farvemætning) udgør 38% af de besøg, der er foretaget på 8% af kataloget.

      Florence Engelbach: de 8 lærreder, som læserne åbner mest

      Denne liste er rangeret efter faktiske besøg på TopImpressionists.com over tolv måneder og ikke efter katalogscore. Førstepladsen er det mest besøgte lærred af Florence Engelbach.

      1. Roses and Peonies 1 Roses and Peonies, 1936 500 besøg · 38,5%
      2. Crocus and Stocks 2 Crocus and Stocks, 1934 200 besøg · 15,4%
      3. Gladioli 3 Gladioli, 1933 100 besøg · 7,7%
      4. Old Woman Knitting 4 Old Woman Knitting, 1910 100 besøg · 7,7%
      5. Tulips and Irises 5 Tulips and Irises, 1931 100 besøg · 7,7%
      6. Peonies 6 Peonies 100 besøg · 7,7%
      7. A Lovely Morning, Le Touquet 7 A Lovely Morning, Le Touquet 100 besøg · 7,7%
      8. Alpes Maritimes 8 Alpes Maritimes, 1931 100 besøg · 7,7%

      Hvordan ændrer læserandelen for Florence Engelbach sig fra måned til måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Vis tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026400400
      Aug 2026100200
      Sept 202600
      Okt 2026100300

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Florence Engelbach opsøgt i løbet af året?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvordan har Florence Engelbachs favoritlærreder udviklet sig gennem året?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Vis tallene
      KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      Roses and Peonies00000000000300
      Old Woman Knitting00000000010000
      Summer000000000000
      Alpes Maritimes00000000100000
      Cyclamen000000000000
      Tulips and Irises00000000100000
      Peonies000000000000
      White Roses in a Yellow Bowl000000000000
      Gladioli00000000100000
      A Lovely Morning, Le Touquet000000000000

      Hvilke sprog taler læserne af Florence Engelbach?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Vis tallene
      SprogBesøgDel
      engelsk100100,0%

      Hvordan ser de daglige besøg hos Florence Engelbach ud, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Vis tallene
      DagBesøg
      lør 17 Okt0
      søn 18 Okt0
      man 19 Okt0
      tir 20 Okt0
      ons 21 Okt0
      tor 22 Okt0
      fre 23 Okt0
      lør 24 Okt0
      søn 25 Okt0
      man 26 Okt300
      tir 27 Okt0
      ons 28 Okt0
      tor 29 Okt0
      fre 30 Okt0
      lør 31 Okt0
      søn 1 Nov0
      man 2 Nov0
      tir 3 Nov0
      ons 4 Nov0
      tor 5 Nov0
      fre 6 Nov0
      lør 7 Nov (forventet)0
      søn 8 Nov (forventet)0
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)0
      ons 11 Nov (forventet)0
      tor 12 Nov (forventet)0
      fre 13 Nov (forventet)0
      lør 14 Nov (forventet)0
      søn 15 Nov (forventet)0
      man 16 Nov (forventet)0
      tir 17 Nov (forventet)0
      ons 18 Nov (forventet)0
      tor 19 Nov (forventet)0
      fre 20 Nov (forventet)0
      lør 21 Nov (forventet)0
      søn 22 Nov (forventet)0
      man 23 Nov (forventet)0
      tir 24 Nov (forventet)0
      ons 25 Nov (forventet)0
      tor 26 Nov (forventet)0
      fre 27 Nov (forventet)0

      Florence Engelbach: korte svar

      Hvad er det mest viste lærred af Florence Engelbach?

      Roses and Peonies: 500 besøg, hvilket udgør 38% af visningerne for Florence Engelbach. Listen går ned til rang 8.

      Hvor mange besøg får Florence Engelbach?

      1.500 i løbet af tolv måneder (600 på malerens side, 900 på lærrederne).

      Foretrækker læserne en bestemt type lærred af Florence Engelbach?

      Ja, Tydelig farveintensitet (Farvemætning): 38% af besøgene for 8% af kataloget.