Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Gerrit Malleyn Popularitet og besøgsstatistikker

      1753 – 1816

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Gerrit Malleyn på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Gerrit Malleyn i tal

      A Hawking Party Preparing to Depart er det lærred af Gerrit Malleyn, som læserne oftest åbner: 100 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 50% af visningerne. Derefter A Boar Hunt. Ud af i alt 500 besøg: 300 på malerens side, 200 på lærrederne. Jul 2026 var højdepunktet: 500 besøg. En præference viser: Afbalanceret blød (Farvemætning) udgør 50% af de besøg, der er foretaget på 17% af kataloget.

      Gerrit Malleyn: de 2 lærreder, som læserne åbner mest

      Denne liste er rangeret efter faktiske besøg på TopImpressionists.com over tolv måneder og ikke efter katalogscore. Førstepladsen er det mest besøgte lærred af Gerrit Malleyn.

      1. A Hawking Party Preparing to Depart 1 A Hawking Party Preparing to Depart, 1779 100 besøg · 50,0%
      2. A Boar Hunt 2 A Boar Hunt, 1779 100 besøg · 50,0%

      Hvordan ændrer læserandelen for Gerrit Malleyn sig fra måned til måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Vis tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026300200
      Aug 202600
      Sept 202600
      Okt 202600

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Gerrit Malleyn opsøgt i løbet af året?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvordan har Gerrit Malleyns favoritlærreder udviklet sig gennem året?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Vis tallene
      KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      A Hawking Party000000000000
      A Stag Hunt000000000000
      A Boar Hunt00000000100000
      An Ambush in the Woods000000000000
      A Hunting Party at Rest by…000000000000
      A Hawking Party Preparing t…00000000100000

      Hvilke sprog taler læserne af Gerrit Malleyn?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Hvordan ser de daglige besøg hos Gerrit Malleyn ud, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Vis tallene
      DagBesøg
      fre 16 Okt0
      lør 17 Okt0
      søn 18 Okt0
      man 19 Okt0
      tir 20 Okt0
      ons 21 Okt0
      tor 22 Okt0
      fre 23 Okt0
      lør 24 Okt0
      søn 25 Okt0
      man 26 Okt0
      tir 27 Okt0
      ons 28 Okt0
      tor 29 Okt0
      fre 30 Okt0
      lør 31 Okt0
      søn 1 Nov0
      man 2 Nov0
      tir 3 Nov0
      ons 4 Nov0
      tor 5 Nov0
      fre 6 Nov (forventet)0
      lør 7 Nov (forventet)0
      søn 8 Nov (forventet)0
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)0
      ons 11 Nov (forventet)0
      tor 12 Nov (forventet)0
      fre 13 Nov (forventet)0
      lør 14 Nov (forventet)0
      søn 15 Nov (forventet)0
      man 16 Nov (forventet)0
      tir 17 Nov (forventet)0
      ons 18 Nov (forventet)0
      tor 19 Nov (forventet)0
      fre 20 Nov (forventet)0
      lør 21 Nov (forventet)0
      søn 22 Nov (forventet)0
      man 23 Nov (forventet)0
      tir 24 Nov (forventet)0
      ons 25 Nov (forventet)0
      tor 26 Nov (forventet)0

      Gerrit Malleyn: korte svar

      Hvad er det mest viste lærred af Gerrit Malleyn?

      A Hawking Party Preparing to Depart: 100 besøg, hvilket udgør 50% af visningerne for Gerrit Malleyn. Listen går ned til rang 2.

      Hvor mange besøg får Gerrit Malleyn?

      500 i løbet af tolv måneder (300 på malerens side, 200 på lærrederne).

      Foretrækker læserne en bestemt type lærred af Gerrit Malleyn?

      Ja, Afbalanceret blød (Farvemætning): 50% af besøgene for 17% af kataloget.