Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Inti Castro Læsere & mest viste lærreder

      1983

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Inti Castro på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Inti Castro og læserne

      I løbet af tolv måneder var det mest viste værk af Inti Castro på TopImpressionists.com POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural: 400 besøg, hvilket udgør 17% af alle visninger for maleren. Resistancia og San Dunguero følger efter. Inti Castro har i alt genereret 4.700 besøg: 3.700 på kunstnerens side og 1.000 på enkelte lærreder. Opmærksomheden stiger: antallet af besøg steg med 467% fra Aug 2026 til Sept 2026. Den mest besøgte måned var Jul 2026 med 2.400 besøg. Læsere kommer fra spansk (77%), engelsk (8%) og fransk (8%). Læsere browser på enheder (62%), telefoner (36%) og tablets (2%). Læsere tiltrækkes af Afbalanceret blød (Farvemætning): 52% af besøgene, for 30% af malerens katalog.

      De 10 lærreder af Inti Castro, der vækker mest opmærksomhed

      Talt efter besøg i de seneste tolv måneder på TopImpressionists.com: de 10 lærreder af Inti Castro, som læserne oftest åbner, med nummer et først.

      1. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 1 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 besøg · 17,4%
      2. Resistancia 2 Resistancia 300 besøg · 13,0%
      3. San Dunguero 3 San Dunguero 300 besøg · 13,0%
      4. Resignación 4 Resignación 300 besøg · 13,0%
      5. El arriero 5 El arriero 200 besøg · 8,7%
      6. Resistancia 6 Resistancia 100 besøg · 4,3%
      7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 besøg · 4,3%
      8. Resistancia 8 Resistancia 100 besøg · 4,3%
      9. Pecador 9 Pecador 100 besøg · 4,3%
      10. El arriero 10 El arriero 100 besøg · 4,3%

      Hvor mange læsere besøger siden for Inti Castro hver måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Se tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 2026100200
      Jul 20261.700700
      Aug 20263000
      Sept 20261.600100

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Inti Castro åbnet?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvilke lærreder af Inti Castro tiltrækker flest besøg, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Se tallene
      KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Resistancia0000000010010000
      San Dunguero00000000010000
      Pecador00000000100000
      untitled00000000000100
      San Dunguero000000000000
      Resignación00000000010000
      untitled000000000000
      untitled000000000000
      untitled000000000000
      untitled000000000000

      Hvilke enheder bruger læserne til at følge Inti Castro?

      Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

      Se tallene
      EnhedBesøgDel
      enheder2.90061,7%
      telefoner1.70036,2%
      tablets1002,1%

      På hvilke sprog læses Inti Castro?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Se tallene
      SprogBesøgDel
      spansk4.00076,9%
      engelsk4007,7%
      fransk4007,7%
      russisk3005,8%
      ukrainsk1001,9%

      Hvor mange besøg får Inti Castro om dagen, og hvad er prognosen?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Se tallene
      DagBesøg
      fre 25 Sept100
      lør 26 Sept0
      søn 27 Sept0
      man 28 Sept600
      tir 29 Sept0
      ons 30 Sept200
      tor 1 Okt200
      fre 2 Okt300
      lør 3 Okt100
      søn 4 Okt1.100
      man 5 Okt100
      tir 6 Okt500
      ons 7 Okt800
      tor 8 Okt300
      fre 9 Okt300
      lør 10 Okt300
      søn 11 Okt0
      man 12 Okt200
      tir 13 Okt600
      ons 14 Okt100
      tor 15 Okt500
      fre 16 Okt (forventet)300
      lør 17 Okt (forventet)200
      søn 18 Okt (forventet)400
      man 19 Okt (forventet)300
      tir 20 Okt (forventet)400
      ons 21 Okt (forventet)400
      tor 22 Okt (forventet)400
      fre 23 Okt (forventet)300
      lør 24 Okt (forventet)200
      søn 25 Okt (forventet)500
      man 26 Okt (forventet)400
      tir 27 Okt (forventet)500
      ons 28 Okt (forventet)500
      tor 29 Okt (forventet)400
      fre 30 Okt (forventet)300
      lør 31 Okt (forventet)200
      søn 1 Nov (forventet)500
      man 2 Nov (forventet)400
      tir 3 Nov (forventet)500
      ons 4 Nov (forventet)500
      tor 5 Nov (forventet)500

      Spørgsmål om Inti Castro

      Hvilke lærreder af Inti Castro er de mest populære?

      POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural ligger nummer ét med 400 besøg (17% af visningerne for Inti Castro). Listen ovenfor viser de 10 mest sete.

      Hvor mange har læst om Inti Castro på TopImpressionists.com?

      4.700 besøg over tolv måneder, 3.700 på malerens side og 1.000 på enkelte lærreder.

      På hvilke enheder følger læserne Inti Castro?

      Læsere følger Inti Castro på enheder (62%), telefoner (36%) og tablets (2%); enheder udgør 62% af besøgene.

      På hvilke sprog følger læsere Inti Castro?

      På spansk (77%), engelsk (8%) og fransk (8%). spansk fører med 77%.

      Hvilken type lærreder foretrækker læserne i Inti Castro?

      Afbalanceret blød (Farvemætning): 52% af besøgene, mod 30% af kataloget.