Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Isaac Ilyitch Levitan Læserne og lærrederne

      1860 – 1900

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Isaac Ilyitch Levitan på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Isaac Ilyitch Levitan: hvad et år med besøg fortæller

      Det mest viste lærred er Lake. Rus.: 800 besøg på et år, hvilket udgør 2% af alt læst om Isaac Ilyitch Levitan. Efterfulgt af Lake. Spring. og A river. Malers side: 4.000 besøg. Lærreder: 29.100. I alt: 33.100. Læserantallet stiger: 30% flere besøg fra Aug 2026 til Sept 2026. Bedste måned: Jul 2026, 26.900 besøg. Læserne browser på enheder (95%), telefoner (3%) og tablets (1%). De vælger Seren (Stemning) oftere, end kataloget antyder: 67% af besøgene, 44% af lærrederne.

      De 10 mest viste lærreder af Isaac Ilyitch Levitan

      De 10 lærreder af Isaac Ilyitch Levitan, som TopImpressionists.com-læsere har åbnet mest i de sidste tolv måneder, sorteret efter antal besøg.

      1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 besøg · 2,5%
      2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 besøg · 2,2%
      3. A river 3 A river, 1888 700 besøg · 2,2%
      4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 besøg · 1,9%
      5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 besøg · 1,6%
      6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 besøg · 1,6%
      7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 besøg · 1,2%
      8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 besøg · 1,2%
      9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 besøg · 1,2%
      10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 besøg · 0,9%

      Hvornår besøger læserne siden for Isaac Ilyitch Levitan?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Tallene i en tabel
      MånedKunstnersideSider for værker
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 20261001.500
      Jul 20262.50024.400
      Aug 20264001.600
      Sept 20261.0001.600

      Hvornår åbner læserne lærrederne fra Isaac Ilyitch Levitan?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvad er Isaac Ilyitch Levitans favoritlærreder, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Tallene i en tabel
      KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Evening on the Volga00000000002000
      Haystacking00000000001000
      Golden autumn000000000000
      Lake. Rus.000000000500100100
      The Last Rays of the Sun0000000003001000
      Stormy day000000002003001000
      Springtime in Italy00000000020000
      Moonlit Night00000000000100
      The lake, Russian soil000000000000
      Golden Autumn00000000010000

      Hvilke enheder bruger Isaac Ilyitch Levitan-læserne?

      Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

      Tallene i en tabel
      EnhedBesøgDel
      enheder31.60095,5%
      telefoner1.1003,3%
      tablets4001,2%

      På hvilke sprog læses Isaac Ilyitch Levitan?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Tallene i en tabel
      SprogBesøgDel
      engelsk40036,4%
      fransk20018,2%
      ungarsk20018,2%
      spansk1009,1%
      italiensk1009,1%
      Chinese1009,1%

      Hvor mange besøg om dagen får Isaac Ilyitch Levitan, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Tallene i en tabel
      DagBesøg
      lør 26 Sept100
      søn 27 Sept400
      man 28 Sept100
      tir 29 Sept400
      ons 30 Sept0
      tor 1 Okt400
      fre 2 Okt0
      lør 3 Okt100
      søn 4 Okt200
      man 5 Okt100
      tir 6 Okt0
      ons 7 Okt100
      tor 8 Okt200
      fre 9 Okt200
      lør 10 Okt200
      søn 11 Okt0
      man 12 Okt100
      tir 13 Okt500
      ons 14 Okt100
      tor 15 Okt0
      fre 16 Okt0
      lør 17 Okt (forventet)100
      søn 18 Okt (forventet)100
      man 19 Okt (forventet)100
      tir 20 Okt (forventet)200
      ons 21 Okt (forventet)0
      tor 22 Okt (forventet)100
      fre 23 Okt (forventet)0
      lør 24 Okt (forventet)100
      søn 25 Okt (forventet)100
      man 26 Okt (forventet)0
      tir 27 Okt (forventet)100
      ons 28 Okt (forventet)0
      tor 29 Okt (forventet)100
      fre 30 Okt (forventet)0
      lør 31 Okt (forventet)0
      søn 1 Nov (forventet)100
      man 2 Nov (forventet)0
      tir 3 Nov (forventet)100
      ons 4 Nov (forventet)0
      tor 5 Nov (forventet)100
      fre 6 Nov (forventet)0

      Hvad læserne spørger om vedrørende Isaac Ilyitch Levitan

      Hvilke lærreder af Isaac Ilyitch Levitan bliver åbnet mest?

      Lake. Rus. først: 800 besøg, 2% af visningerne. 10 lærreder er rangeret højere.

      Hvor stor er læserskaren for Isaac Ilyitch Levitan på TopImpressionists.com?

      33.100 besøg over tolv måneder: 4.000 på malerens side, 29.100 på lærrederne.

      Hvilke enheder bruger læserne af Isaac Ilyitch Levitan?

      De bruger enheder (95%), telefoner (3%) og tablets (1%); enheder står for 95% af besøgene.

      Hvilke lærreder af Isaac Ilyitch Levitan passer til læsernes smag?

      Lærreder, der læses som Seren (Stemning), udgør 67% af besøgene for 44% af kataloget.