Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      István Nagy Læsere & mest viste lærreder

      1873 – 1937

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for István Nagy på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      István Nagy og læserne

      I løbet af tolv måneder var det mest viste værk af István Nagy på TopImpressionists.com Newspaper Reader: 200 besøg, hvilket udgør 5% af alle visninger for maleren. Swiss-capped Self-portrait og Reader følger efter. István Nagy har i alt genereret 4.000 besøg: 500 på kunstnerens side og 3.500 på enkelte lærreder. Den mest besøgte måned var Jul 2026 med 3.400 besøg. Læsere browser på enheder (90%) og telefoner (10%). Læsere tiltrækkes af Neutrale nuancer (Farvepalette): 12% af besøgene, for 4% af malerens katalog.

      De 10 lærreder af István Nagy, der vækker mest opmærksomhed

      Talt efter besøg i de seneste tolv måneder på TopImpressionists.com: de 10 lærreder af István Nagy, som læserne oftest åbner, med nummer et først.

      1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 besøg · 4,7%
      2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 besøg · 4,7%
      3. Reader 3 Reader 200 besøg · 4,7%
      4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 besøg · 4,7%
      5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 besøg · 4,7%
      6. Little Girl 6 Little Girl 100 besøg · 2,3%
      7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 besøg · 2,3%
      8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 besøg · 2,3%
      9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 besøg · 2,3%
      10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 besøg · 2,3%

      Hvor mange læsere besøger siden for István Nagy hver måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Se tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 2026100100
      Jul 20262003.200
      Aug 2026100200
      Sept 202600
      Okt 20261000

      Hvor ofte bliver lærrederne fra István Nagy åbnet?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvilke lærreder af István Nagy tiltrækker flest besøg, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Se tallene
      KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      Transylvania Landscape -000000000000
      Little Girl000000000000
      Little Boy000000000000
      Old Woman00000000100000
      Self-portrait -000000000000
      Drinking Girl00000000200000
      Self-portrait -000000000000
      Little Girl With A Dolly00000000100000
      Little Girl With Yellow Bab…000000000000
      Meadow In Sunset000000000000

      Hvilke enheder bruger læserne til at følge István Nagy?

      Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

      Se tallene
      EnhedBesøgDel
      enheder3.60090,0%
      telefoner40010,0%

      På hvilke sprog læses István Nagy?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Se tallene
      SprogBesøgDel
      engelsk100100,0%

      Hvor mange besøg får István Nagy om dagen, og hvad er prognosen?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Se tallene
      DagBesøg
      fre 16 Okt0
      lør 17 Okt0
      søn 18 Okt0
      man 19 Okt0
      tir 20 Okt0
      ons 21 Okt0
      tor 22 Okt0
      fre 23 Okt0
      lør 24 Okt0
      søn 25 Okt0
      man 26 Okt0
      tir 27 Okt0
      ons 28 Okt0
      tor 29 Okt0
      fre 30 Okt0
      lør 31 Okt0
      søn 1 Nov0
      man 2 Nov0
      tir 3 Nov0
      ons 4 Nov0
      tor 5 Nov0
      fre 6 Nov (forventet)0
      lør 7 Nov (forventet)0
      søn 8 Nov (forventet)0
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)0
      ons 11 Nov (forventet)0
      tor 12 Nov (forventet)0
      fre 13 Nov (forventet)0
      lør 14 Nov (forventet)0
      søn 15 Nov (forventet)0
      man 16 Nov (forventet)0
      tir 17 Nov (forventet)0
      ons 18 Nov (forventet)0
      tor 19 Nov (forventet)0
      fre 20 Nov (forventet)0
      lør 21 Nov (forventet)0
      søn 22 Nov (forventet)0
      man 23 Nov (forventet)0
      tir 24 Nov (forventet)0
      ons 25 Nov (forventet)0
      tor 26 Nov (forventet)0

      Spørgsmål om István Nagy

      Hvilke lærreder af István Nagy er de mest populære?

      Newspaper Reader ligger nummer ét med 200 besøg (5% af visningerne for István Nagy). Listen ovenfor viser de 10 mest sete.

      Hvor mange har læst om István Nagy på TopImpressionists.com?

      4.000 besøg over tolv måneder, 500 på malerens side og 3.500 på enkelte lærreder.

      På hvilke enheder følger læserne István Nagy?

      Læsere følger István Nagy på enheder (90%) og telefoner (10%); enheder udgør 90% af besøgene.

      Hvilken type lærreder foretrækker læserne i István Nagy?

      Neutrale nuancer (Farvepalette): 12% af besøgene, mod 4% af kataloget.