Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Javier Álvarez Mon på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.
Javier Álvarez Mon og læserne
I løbet af tolv måneder var det mest viste værk af Javier Álvarez Mon på TopImpressionists.com Kul-e Farah relief I: 200 besøg, hvilket udgør 13% af alle visninger for maleren. Kul-e Farah relief III, vessel-bearer and orchestra on the northern face og Kul-e Farah relief III, northern face følger efter. Javier Álvarez Mon har i alt genereret 1.200 besøg: 100 på kunstnerens side og 1.100 på enkelte lærreder. Opmærksomheden faldt med 100% fra Aug 2026 til Sept 2026. Den mest besøgte måned var Jul 2026 med 1.100 besøg. Læsere tiltrækkes af Afbalanceret (Farveintensitet): 53% af besøgene, for 29% af malerens katalog.
De 10 lærreder af Javier Álvarez Mon, der vækker mest opmærksomhed
Talt efter besøg i de seneste tolv måneder på TopImpressionists.com: de 10 lærreder af Javier Álvarez Mon, som læserne oftest åbner, med nummer et først.
Hvor mange læsere besøger siden for Javier Álvarez Mon hver måned?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Se tallene
Måned
Kunstnerside
Sider for værker
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
0
1.100
Aug 2026
100
0
Sept 2026
0
0
Hvor ofte bliver lærrederne fra Javier Álvarez Mon åbnet?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvilken type lærreder vælger læserne af Javier Álvarez Mon?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Se tallene
Stemning
Stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Jordnær
58,3%
70,0%
Inspirerende
8,3%
20,0%
Naturlig
8,3%
10,0%
Nostalgisk stemning
16,7%
0,0%
Mystisk
8,3%
0,0%
Følelsesmæssig stemning
Følelsesmæssig stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Mystisk
41,7%
50,0%
Kraftfuld
25,0%
20,0%
Reflekterende
25,0%
20,0%
Fredfyldt
8,3%
10,0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Mørk
2,9%
6,7%
Blød skygge
32,4%
33,3%
Blød lysstyrke
35,3%
33,3%
Lysende balance
14,7%
6,7%
Lysstærk
14,7%
20,0%
Farvemætning
Farvemætning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Dæmpet
64,7%
46,7%
Dæmpet farvemætning
14,7%
33,3%
Afbalanceret blød
14,7%
20,0%
Tydelig farveintensitet
5,9%
0,0%
Levende farve
0,0%
0,0%
Farvepalette
Farvepalette
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Jordagtig
53,6%
69,2%
Neutrale nuancer
28,6%
7,7%
Pastelfarver
14,3%
23,1%
Mørke toner
3,6%
0,0%
Farveintensitet
Farveintensitet
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Monokrom
61,8%
46,7%
Afbalanceret
29,4%
53,3%
Levende og mættet
8,8%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Seren
5,9%
0,0%
Blid
17,6%
33,3%
Balanceret
5,9%
13,3%
Kraftig kontrast
14,7%
0,0%
Udsagn
55,9%
53,3%
Farveharmoni
Farveharmoni
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Uharmonisk farvepalette
20,6%
33,3%
Blødt blandet palet
5,9%
0,0%
Balanceret harmoni
17,6%
20,0%
Stærk farveenhed
29,4%
26,7%
Sammenhængende palette
26,5%
20,0%
Hvilke lærreder af Javier Álvarez Mon tiltrækker flest besøg, måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Se tallene
Kunstværk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Kul-e Farah relief I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Kul-e Farah relief IV, deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View of Kul-e Farah relief…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah open-air sanctu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mr. Asadi, Bakhtiyari caret…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief I, detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shekaft-e Salman reliefs co…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Kurangun open-air s…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Shekaft-e Salman cave with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief III, nor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
På hvilke sprog læses Javier Álvarez Mon?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Hvor mange besøg får Javier Álvarez Mon om dagen, og hvad er prognosen?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Se tallene
Dag
Besøg
lør 26 Sept
0
søn 27 Sept
0
man 28 Sept
0
tir 29 Sept
100
ons 30 Sept
0
tor 1 Okt
0
fre 2 Okt
0
lør 3 Okt
0
søn 4 Okt
0
man 5 Okt
0
tir 6 Okt
200
ons 7 Okt
0
tor 8 Okt
0
fre 9 Okt
0
lør 10 Okt
0
søn 11 Okt
0
man 12 Okt
0
tir 13 Okt
0
ons 14 Okt
0
tor 15 Okt
0
fre 16 Okt
0
lør 17 Okt (forventet)
0
søn 18 Okt (forventet)
0
man 19 Okt (forventet)
0
tir 20 Okt (forventet)
0
ons 21 Okt (forventet)
0
tor 22 Okt (forventet)
0
fre 23 Okt (forventet)
0
lør 24 Okt (forventet)
0
søn 25 Okt (forventet)
0
man 26 Okt (forventet)
0
tir 27 Okt (forventet)
0
ons 28 Okt (forventet)
0
tor 29 Okt (forventet)
0
fre 30 Okt (forventet)
0
lør 31 Okt (forventet)
0
søn 1 Nov (forventet)
0
man 2 Nov (forventet)
0
tir 3 Nov (forventet)
0
ons 4 Nov (forventet)
0
tor 5 Nov (forventet)
0
fre 6 Nov (forventet)
0
Spørgsmål om Javier Álvarez Mon
Hvilke lærreder af Javier Álvarez Mon er de mest populære?
Kul-e Farah relief I ligger nummer ét med 200 besøg (13% af visningerne for Javier Álvarez Mon). Listen ovenfor viser de 10 mest sete.
Hvor mange har læst om Javier Álvarez Mon på TopImpressionists.com?
1.200 besøg over tolv måneder, 100 på malerens side og 1.100 på enkelte lærreder.
Hvilken type lærreder foretrækker læserne i Javier Álvarez Mon?
Afbalanceret (Farveintensitet): 53% af besøgene, mod 29% af kataloget.