Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Jean Malouel Læserne og lærrederne

      1370 – 1415

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Jean Malouel på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Jean Malouel: hvad et år med besøg fortæller

      Det mest viste lærred er Calvary and the Martyrdom of St Denis: 600 besøg på et år, hvilket udgør 60% af alt læst om Jean Malouel. Efterfulgt af Large Round Pietà og Virgin and Child with Angels. Malers side: 1.400 besøg. Lærreder: 900. I alt: 2.300. Læserantallet stiger: 300% flere besøg fra Sept 2026 til Okt 2026. Bedste måned: Jul 2026, 1.600 besøg. De vælger Dramatisk (Følelsesmæssig stemning) oftere, end kataloget antyder: 60% af besøgene, 25% af lærrederne.

      De 3 mest viste lærreder af Jean Malouel

      De 3 lærreder af Jean Malouel, som TopImpressionists.com-læsere har åbnet mest i de sidste tolv måneder, sorteret efter antal besøg.

      1. Calvary and the Martyrdom of St Denis 1 Calvary and the Martyrdom of St Denis, 1416 600 besøg · 60,0%
      2. Large Round Pietà 2 Large Round Pietà, 1400 200 besøg · 20,0%
      3. Virgin and Child with Angels 3 Virgin and Child with Angels, 1410 200 besøg · 20,0%

      Hvornår besøger læserne siden for Jean Malouel?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Tallene i en tabel
      MånedKunstnersideSider for værker
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 20261000
      Jul 20261.100500
      Aug 20261000
      Sept 20260100
      Okt 2026100300

      Hvornår åbner læserne lærrederne fra Jean Malouel?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvad er Jean Malouels favoritlærreder, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Tallene i en tabel
      KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      Virgin and Child with Angels00000000200000
      Virgin and Child000000000000
      Calvary and the Martyrdom o…0000000020000300
      Large Round Pietà0000000010001000

      På hvilke sprog læses Jean Malouel?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Tallene i en tabel
      SprogBesøgDel
      engelsk100100,0%

      Hvor mange besøg om dagen får Jean Malouel, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Tallene i en tabel
      DagBesøg
      lør 17 Okt0
      søn 18 Okt200
      man 19 Okt300
      tir 20 Okt0
      ons 21 Okt0
      tor 22 Okt0
      fre 23 Okt0
      lør 24 Okt0
      søn 25 Okt0
      man 26 Okt0
      tir 27 Okt0
      ons 28 Okt0
      tor 29 Okt0
      fre 30 Okt0
      lør 31 Okt0
      søn 1 Nov0
      man 2 Nov0
      tir 3 Nov0
      ons 4 Nov0
      tor 5 Nov0
      fre 6 Nov0
      lør 7 Nov (forventet)0
      søn 8 Nov (forventet)0
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)0
      ons 11 Nov (forventet)0
      tor 12 Nov (forventet)0
      fre 13 Nov (forventet)0
      lør 14 Nov (forventet)0
      søn 15 Nov (forventet)0
      man 16 Nov (forventet)0
      tir 17 Nov (forventet)0
      ons 18 Nov (forventet)0
      tor 19 Nov (forventet)0
      fre 20 Nov (forventet)0
      lør 21 Nov (forventet)0
      søn 22 Nov (forventet)0
      man 23 Nov (forventet)0
      tir 24 Nov (forventet)0
      ons 25 Nov (forventet)0
      tor 26 Nov (forventet)0
      fre 27 Nov (forventet)0

      Hvad læserne spørger om vedrørende Jean Malouel

      Hvilke lærreder af Jean Malouel bliver åbnet mest?

      Calvary and the Martyrdom of St Denis først: 600 besøg, 60% af visningerne. 3 lærreder er rangeret højere.

      Hvor stor er læserskaren for Jean Malouel på TopImpressionists.com?

      2.300 besøg over tolv måneder: 1.400 på malerens side, 900 på lærrederne.

      Hvilke lærreder af Jean Malouel passer til læsernes smag?

      Lærreder, der læses som Dramatisk (Følelsesmæssig stemning), udgør 60% af besøgene for 25% af kataloget.