Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Joos Van Wassenhove på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.
Joos Van Wassenhove: hvad et år med besøg fortæller
Det mest viste lærred er Pio II Pont Max: 600 besøg på et år, hvilket udgør 22% af alt læst om Joos Van Wassenhove. Efterfulgt af Cardinal Bessarione og Solon. Malers side: 200 besøg. Lærreder: 2.000. I alt: 2.200. Bedste måned: Jul 2026, 1.500 besøg. De vælger Mørk (Lysstyrke) oftere, end kataloget antyder: 59% af besøgene, 28% af lærrederne.
De 10 mest viste lærreder af Joos Van Wassenhove
De 10 lærreder af Joos Van Wassenhove, som TopImpressionists.com-læsere har åbnet mest i de sidste tolv måneder, sorteret efter antal besøg.
Hvornår besøger læserne siden for Joos Van Wassenhove?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Tallene i en tabel
Måned
Kunstnerside
Sider for værker
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
0
200
Jul 2026
100
1.400
Aug 2026
0
0
Sept 2026
0
0
Okt 2026
100
400
Hvornår åbner læserne lærrederne fra Joos Van Wassenhove?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvad vælger læserne af Joos Van Wassenhove, sammenlignet med hvad maleren skabte?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Tallene i en tabel
Stemning
Stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Klassisk
65,0%
81,8%
Dramatisk
30,0%
18,2%
Elegant
5,0%
0,0%
Følelsesmæssig stemning
Følelsesmæssig stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Reflekterende
40,0%
45,5%
Alvorlig og dyster
30,0%
36,4%
Åndelig
30,0%
18,2%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Mørk
28,2%
59,3%
Blød skygge
46,2%
25,9%
Blød lysstyrke
25,6%
14,8%
Lysende balance
0,0%
0,0%
Lysstærk
0,0%
0,0%
Farvemætning
Farvemætning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Dæmpet
7,7%
3,7%
Dæmpet farvemætning
30,8%
3,7%
Afbalanceret blød
53,8%
66,7%
Tydelig farveintensitet
7,7%
25,9%
Levende farve
0,0%
0,0%
Farveintensitet
Farveintensitet
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Monokrom
17,9%
3,7%
Afbalanceret
76,9%
96,3%
Levende og mættet
5,1%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Seren
2,6%
0,0%
Blid
15,4%
29,6%
Balanceret
12,8%
33,3%
Kraftig kontrast
38,5%
22,2%
Udsagn
30,8%
14,8%
Farveharmoni
Farveharmoni
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Uharmonisk farvepalette
20,5%
14,8%
Blødt blandet palet
23,1%
29,6%
Balanceret harmoni
17,9%
11,1%
Stærk farveenhed
28,2%
40,7%
Sammenhængende palette
10,3%
3,7%
Hvad er Joos Van Wassenhoves favoritlærreder, måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Tallene i en tabel
Kunstværk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Okt 2026
Solon
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Saint Thomas Aquinas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Bessarione
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
0
Rhetoric
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (right win…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Federico da Montefeltro, Du…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The astronomy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På hvilke sprog læses Joos Van Wassenhove?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabel
Sprog
Besøg
Del
tjekkisk
100
50,0%
engelsk
100
50,0%
Hvor mange besøg om dagen får Joos Van Wassenhove, og hvad er det næste?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Tallene i en tabel
Dag
Besøg
tor 15 Okt
0
fre 16 Okt
0
lør 17 Okt
0
søn 18 Okt
0
man 19 Okt
0
tir 20 Okt
0
ons 21 Okt
0
tor 22 Okt
0
fre 23 Okt
0
lør 24 Okt
0
søn 25 Okt
0
man 26 Okt
0
tir 27 Okt
300
ons 28 Okt
400
tor 29 Okt
0
fre 30 Okt
0
lør 31 Okt
300
søn 1 Nov
0
man 2 Nov
0
tir 3 Nov
0
ons 4 Nov
100
tor 5 Nov (forventet)
0
fre 6 Nov (forventet)
0
lør 7 Nov (forventet)
200
søn 8 Nov (forventet)
0
man 9 Nov (forventet)
0
tir 10 Nov (forventet)
200
ons 11 Nov (forventet)
300
tor 12 Nov (forventet)
0
fre 13 Nov (forventet)
0
lør 14 Nov (forventet)
200
søn 15 Nov (forventet)
0
man 16 Nov (forventet)
0
tir 17 Nov (forventet)
200
ons 18 Nov (forventet)
300
tor 19 Nov (forventet)
0
fre 20 Nov (forventet)
0
lør 21 Nov (forventet)
200
søn 22 Nov (forventet)
0
man 23 Nov (forventet)
0
tir 24 Nov (forventet)
200
ons 25 Nov (forventet)
400
Hvad læserne spørger om vedrørende Joos Van Wassenhove
Hvilke lærreder af Joos Van Wassenhove bliver åbnet mest?
Pio II Pont Max først: 600 besøg, 22% af visningerne. 10 lærreder er rangeret højere.
Hvor stor er læserskaren for Joos Van Wassenhove på TopImpressionists.com?
2.200 besøg over tolv måneder: 200 på malerens side, 2.000 på lærrederne.
Hvilke lærreder af Joos Van Wassenhove passer til læsernes smag?
Lærreder, der læses som Mørk (Lysstyrke), udgør 59% af besøgene for 28% af kataloget.