Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Lluís Dalmau Popularitet og besøgsstatistikker

      1400 – 1460

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Lluís Dalmau på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Lluís Dalmau i tal

      Altarpiece of the Councillors (detail) er det lærred af Lluís Dalmau, som læserne oftest åbner: 200 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 33% af visningerne. Derefter Altarpiece of the Councillors og Virgin of the Consellers. Ud af i alt 1.700 besøg: 1.100 på malerens side, 600 på lærrederne. Jul 2026 var højdepunktet: 1.100 besøg. En præference viser: Blød lysstyrke (Lysstyrke) udgør 50% af de besøg, der er foretaget på 20% af kataloget.

      Lluís Dalmau: de 5 lærreder, som læserne åbner mest

      Denne liste er rangeret efter faktiske besøg på TopImpressionists.com over tolv måneder og ikke efter katalogscore. Førstepladsen er det mest besøgte lærred af Lluís Dalmau.

      1. Altarpiece of the Councillors (detail) 1 Altarpiece of the Councillors (detail), 1445 200 besøg · 33,3%
      2. Altarpiece of the Councillors 2 Altarpiece of the Councillors, 1445 100 besøg · 16,7%
      3. Virgin of the Consellers 3 Virgin of the Consellers 100 besøg · 16,7%
      4. Sepulcre de Sança Ximenis de Cabrera (Catedral de Barcelona), escultura de Pere Oller i pintura de Lluís Dalmau 4 Sepulcre de Sança Ximenis de Cabrera (Catedral de Barcelona), escultura de Pere Oller i pintura de Lluís Dalmau 100 besøg · 16,7%
      5. Sepulcre De Sança Ximenis De Cabrera, A La Catedral De Barcelona; Escultura De Pere Oller, Pintura De Lluís Dalmau 5 Sepulcre De Sança Ximenis De Cabrera, A La Catedral De Barcelona; Escultura De Pere Oller, Pintura De Lluís Dalmau 100 besøg · 16,7%

      Hvordan ændrer læserandelen for Lluís Dalmau sig fra måned til måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Vis tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026600500
      Aug 2026200100
      Sept 202600
      Okt 20263000

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Lluís Dalmau opsøgt i løbet af året?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvordan har Lluís Dalmaus favoritlærreder udviklet sig gennem året?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Vis tallene
      KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      Altarpiece of the Councillo…00000000100000
      Altarpiece of the Councillo…00000000200000
      Sepulcre De Sança Ximenis D…00000000010000
      Sepulcre De Sanca Ximenis D…000000000000
      St. Baudilus, Painting By L…000000000000
      Virgin of the Consellers000000000000
      Sepulcre De Sança Ximenis D…000000000000
      Sepulcre de Sança Ximenis d…000000000000
      Sepulcre de Sança Ximenis d…00000000100000
      Virgin of the Consellers00000000100000

      Hvilke sprog taler læserne af Lluís Dalmau?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Vis tallene
      SprogBesøgDel
      spansk100100,0%

      Hvordan ser de daglige besøg hos Lluís Dalmau ud, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Vis tallene
      DagBesøg
      søn 18 Okt0
      man 19 Okt0
      tir 20 Okt0
      ons 21 Okt0
      tor 22 Okt0
      fre 23 Okt0
      lør 24 Okt0
      søn 25 Okt0
      man 26 Okt0
      tir 27 Okt0
      ons 28 Okt0
      tor 29 Okt0
      fre 30 Okt0
      lør 31 Okt0
      søn 1 Nov0
      man 2 Nov0
      tir 3 Nov0
      ons 4 Nov0
      tor 5 Nov0
      fre 6 Nov0
      lør 7 Nov0
      søn 8 Nov (forventet)0
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)0
      ons 11 Nov (forventet)0
      tor 12 Nov (forventet)0
      fre 13 Nov (forventet)0
      lør 14 Nov (forventet)0
      søn 15 Nov (forventet)0
      man 16 Nov (forventet)0
      tir 17 Nov (forventet)0
      ons 18 Nov (forventet)0
      tor 19 Nov (forventet)0
      fre 20 Nov (forventet)0
      lør 21 Nov (forventet)0
      søn 22 Nov (forventet)0
      man 23 Nov (forventet)0
      tir 24 Nov (forventet)0
      ons 25 Nov (forventet)0
      tor 26 Nov (forventet)0
      fre 27 Nov (forventet)0
      lør 28 Nov (forventet)0

      Lluís Dalmau: korte svar

      Hvad er det mest viste lærred af Lluís Dalmau?

      Altarpiece of the Councillors (detail): 200 besøg, hvilket udgør 33% af visningerne for Lluís Dalmau. Listen går ned til rang 5.

      Hvor mange besøg får Lluís Dalmau?

      1.700 i løbet af tolv måneder (1.100 på malerens side, 600 på lærrederne).

      Foretrækker læserne en bestemt type lærred af Lluís Dalmau?

      Ja, Blød lysstyrke (Lysstyrke): 50% af besøgene for 20% af kataloget.