Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Lothar Von Seebach Popularitet og besøgsstatistikker

      1853 – 1930

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Lothar Von Seebach på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Lothar Von Seebach i tal

      Forêt en hiver er det lærred af Lothar Von Seebach, som læserne oftest åbner: 400 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 19% af visningerne. Derefter Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) og Ziegelbrücke, Strasbourg. Ud af i alt 2.800 besøg: 1.100 på malerens side, 1.700 på lærrederne. Lyset svinder en smule: 57% færre besøg i Okt 2026 end i Sept 2026. Jul 2026 var højdepunktet: 1.500 besøg. En præference viser: Seren (Stemning) udgør 67% af de besøg, der er foretaget på 33% af kataloget.

      Lothar Von Seebach: de 10 lærreder, som læserne åbner mest

      Denne liste er rangeret efter faktiske besøg på TopImpressionists.com over tolv måneder og ikke efter katalogscore. Førstepladsen er det mest besøgte lærred af Lothar Von Seebach.

      1. Forêt en hiver 1 Forêt en hiver 400 besøg · 19,0%
      2. Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) 2 Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) 200 besøg · 9,5%
      3. Ziegelbrücke, Strasbourg 3 Ziegelbrücke, Strasbourg 100 besøg · 4,8%
      4. Bouquet de lilas Fliederstrauss (Titre attribué) 4 Bouquet de lilas Fliederstrauss (Titre attribué) 100 besøg · 4,8%
      5. Bouquet de roses 5 Bouquet de roses 100 besøg · 4,8%
      6. Autoportrait 6 Autoportrait 100 besøg · 4,8%
      7. Autoportrait Selbstportrait (Traduction) 7 Autoportrait Selbstportrait (Traduction) 100 besøg · 4,8%
      8. Nu devant la glace 8 Nu devant la glace 100 besøg · 4,8%
      9. Portrait d'une dame 9 Portrait d'une dame 100 besøg · 4,8%
      10. Le Savetier 10 Le Savetier 100 besøg · 4,8%

      Hvordan ændrer læserandelen for Lothar Von Seebach sig fra måned til måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Vis tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 20265001.000
      Aug 2026200100
      Sept 2026200500
      Okt 2026200100

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Lothar Von Seebach opsøgt i løbet af året?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvordan har Lothar Von Seebachs favoritlærreder udviklet sig gennem året?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Vis tallene
      KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      Marchand à la jambe de bois…00000000002000
      Forêt en hiver0000000000200100
      The Stonemasons000000000000
      Old Men's Home in Saint-Marc000000000000
      Adam and Eve000000000000
      Young Woman by a River000000000000
      La rue de la Douane à Stras…000000000000
      Le Manchon noir000000000000
      Adam et Eve000000000000
      Nu couché000000000000

      Hvilke sprog taler læserne af Lothar Von Seebach?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Vis tallene
      SprogBesøgDel
      engelsk20066,7%
      dansk10033,3%

      Hvordan ser de daglige besøg hos Lothar Von Seebach ud, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Vis tallene
      DagBesøg
      søn 18 Okt100
      man 19 Okt0
      tir 20 Okt0
      ons 21 Okt0
      tor 22 Okt0
      fre 23 Okt0
      lør 24 Okt0
      søn 25 Okt0
      man 26 Okt0
      tir 27 Okt0
      ons 28 Okt0
      tor 29 Okt200
      fre 30 Okt0
      lør 31 Okt0
      søn 1 Nov0
      man 2 Nov100
      tir 3 Nov0
      ons 4 Nov0
      tor 5 Nov0
      fre 6 Nov0
      lør 7 Nov0
      søn 8 Nov (forventet)0
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)0
      ons 11 Nov (forventet)0
      tor 12 Nov (forventet)0
      fre 13 Nov (forventet)0
      lør 14 Nov (forventet)0
      søn 15 Nov (forventet)0
      man 16 Nov (forventet)0
      tir 17 Nov (forventet)0
      ons 18 Nov (forventet)0
      tor 19 Nov (forventet)0
      fre 20 Nov (forventet)0
      lør 21 Nov (forventet)0
      søn 22 Nov (forventet)0
      man 23 Nov (forventet)0
      tir 24 Nov (forventet)0
      ons 25 Nov (forventet)0
      tor 26 Nov (forventet)0
      fre 27 Nov (forventet)0
      lør 28 Nov (forventet)0

      Lothar Von Seebach: korte svar

      Hvad er det mest viste lærred af Lothar Von Seebach?

      Forêt en hiver: 400 besøg, hvilket udgør 19% af visningerne for Lothar Von Seebach. Listen går ned til rang 10.

      Hvor mange besøg får Lothar Von Seebach?

      2.800 i løbet af tolv måneder (1.100 på malerens side, 1.700 på lærrederne).

      Foretrækker læserne en bestemt type lærred af Lothar Von Seebach?

      Ja, Seren (Stemning): 67% af besøgene for 33% af kataloget.