Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Mihály Munkácsy Læserne og lærrederne

      1844 – 1900

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Mihály Munkácsy på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Mihály Munkácsy: hvad et år med besøg fortæller

      Det mest viste lærred er untitled (9901): 300 besøg på et år, hvilket udgør 16% af alt læst om Mihály Munkácsy. Efterfulgt af a self portrait of the artist og maternal happiness. Malers side: 900 besøg. Lærreder: 1.800. I alt: 2.700. Læserantallet stiger: 600% flere besøg fra Aug 2026 til Sept 2026. Bedste måned: Jul 2026, 1.800 besøg. De vælger Tydelig farveintensitet (Farvemætning) oftere, end kataloget antyder: 42% af besøgene, 22% af lærrederne.

      De 10 mest viste lærreder af Mihály Munkácsy

      De 10 lærreder af Mihály Munkácsy, som TopImpressionists.com-læsere har åbnet mest i de sidste tolv måneder, sorteret efter antal besøg.

      1. untitled (9901) 1 untitled (9901) 300 besøg · 15,8%
      2. a self portrait of the artist 2 a self portrait of the artist 200 besøg · 10,5%
      3. maternal happiness 3 maternal happiness 200 besøg · 10,5%
      4. a portrait of the princess soutzo 4 a portrait of the princess soutzo 100 besøg · 5,3%
      5. untitled (4051) 5 untitled (4051) 100 besøg · 5,3%
      6. In The Barbizon Woods - 6 In The Barbizon Woods - 100 besøg · 5,3%
      7. untitled (2598) 7 untitled (2598) 100 besøg · 5,3%
      8. untitled (5193) 8 untitled (5193) 100 besøg · 5,3%
      9. untitled (2957) 9 untitled (2957) 100 besøg · 5,3%
      10. Hungarian Rider On The Evening Way Home 10 Hungarian Rider On The Evening Way Home 100 besøg · 5,3%

      Hvornår besøger læserne siden for Mihály Munkácsy?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Tallene i en tabel
      MånedKunstnersideSider for værker
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 20261000
      Jul 20261001.700
      Aug 20261000
      Sept 2026600100

      Hvornår åbner læserne lærrederne fra Mihály Munkácsy?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvad er Mihály Munkácsys favoritlærreder, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Tallene i en tabel
      KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      lady seated at her needlewo…000000000000
      a lady seated in an elegant…000000000000
      a self portrait of the arti…0000000001000100
      a portrait of the princess…00000000010000
      Enough, dear mother!000000000000
      The faggot gatherer000000000000
      trop de belle mere000000000000
      untitled (2957)00000000010000
      untitled (9901)00000000030000
      untitled (6571)000000000000

      På hvilke sprog læses Mihály Munkácsy?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Tallene i en tabel
      SprogBesøgDel
      engelsk20066,7%
      polsk10033,3%

      Hvor mange besøg om dagen får Mihály Munkácsy, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Tallene i en tabel
      DagBesøg
      man 21 Sept0
      tir 22 Sept100
      ons 23 Sept0
      tor 24 Sept0
      fre 25 Sept0
      lør 26 Sept0
      søn 27 Sept0
      man 28 Sept0
      tir 29 Sept100
      ons 30 Sept0
      tor 1 Okt0
      fre 2 Okt0
      lør 3 Okt0
      søn 4 Okt0
      man 5 Okt0
      tir 6 Okt0
      ons 7 Okt0
      tor 8 Okt100
      fre 9 Okt0
      lør 10 Okt0
      søn 11 Okt0
      man 12 Okt (forventet)0
      tir 13 Okt (forventet)100
      ons 14 Okt (forventet)0
      tor 15 Okt (forventet)0
      fre 16 Okt (forventet)0
      lør 17 Okt (forventet)0
      søn 18 Okt (forventet)0
      man 19 Okt (forventet)0
      tir 20 Okt (forventet)100
      ons 21 Okt (forventet)0
      tor 22 Okt (forventet)0
      fre 23 Okt (forventet)0
      lør 24 Okt (forventet)0
      søn 25 Okt (forventet)0
      man 26 Okt (forventet)0
      tir 27 Okt (forventet)100
      ons 28 Okt (forventet)0
      tor 29 Okt (forventet)0
      fre 30 Okt (forventet)0
      lør 31 Okt (forventet)0
      søn 1 Nov (forventet)0

      Hvad læserne spørger om vedrørende Mihály Munkácsy

      Hvilke lærreder af Mihály Munkácsy bliver åbnet mest?

      untitled (9901) først: 300 besøg, 16% af visningerne. 10 lærreder er rangeret højere.

      Hvor stor er læserskaren for Mihály Munkácsy på TopImpressionists.com?

      2.700 besøg over tolv måneder: 900 på malerens side, 1.800 på lærrederne.

      Hvilke lærreder af Mihály Munkácsy passer til læsernes smag?

      Lærreder, der læses som Tydelig farveintensitet (Farvemætning), udgør 42% af besøgene for 22% af kataloget.