Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Pablo Gargallo Læserne og lærrederne

      1881 – 1934

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Pablo Gargallo på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Pablo Gargallo: hvad et år med besøg fortæller

      Det mest viste lærred er Academy, (1934): 300 besøg på et år, hvilket udgør 38% af alt læst om Pablo Gargallo. Efterfulgt af Antinous og El profeta, (1933). Malers side: 200 besøg. Lærreder: 800. I alt: 1.000. Læserinteressen falder: 100% færre besøg fra Sept 2026 til Okt 2026. Bedste måned: Jul 2026, 500 besøg. De vælger Monokrom (Farveintensitet) oftere, end kataloget antyder: 88% af besøgene, 50% af lærrederne.

      De 5 mest viste lærreder af Pablo Gargallo

      De 5 lærreder af Pablo Gargallo, som TopImpressionists.com-læsere har åbnet mest i de sidste tolv måneder, sorteret efter antal besøg.

      1. Academy, (1934) 1 Academy, (1934) 300 besøg · 37,5%
      2. Antinous 2 Antinous, 1932 200 besøg · 25,0%
      3. El profeta, (1933) 3 El profeta, (1933) 100 besøg · 12,5%
      4. Le grand prophete (2) 4 Le grand prophete (2) 100 besøg · 12,5%
      5. Pastor de l'aliga 5 Pastor de l'aliga 100 besøg · 12,5%

      Hvornår besøger læserne siden for Pablo Gargallo?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Tallene i en tabel
      MånedKunstnersideSider for værker
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 20260200
      Jul 2026200300
      Aug 20260200
      Sept 20260100
      Okt 202600

      Hvornår åbner læserne lærrederne fra Pablo Gargallo?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvad er Pablo Gargallos favoritlærreder, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Tallene i en tabel
      KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      Academy, (1934)000000010001001000
      Antinous0000000010010000
      Pastor de l'aliga00000000100000
      Pastor del flabiol000000000000
      Le grand prophete (2)00000000100000
      Pastor de l'aliga (2)000000000000
      Academy, (2) (1934)000000000000
      Le grand prophete000000000000
      El profeta, (1933)00000001000000
      Urano, (1933)000000000000

      På hvilke sprog læses Pablo Gargallo?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Hvor mange besøg om dagen får Pablo Gargallo, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Tallene i en tabel
      DagBesøg
      tor 15 Okt0
      fre 16 Okt0
      lør 17 Okt0
      søn 18 Okt0
      man 19 Okt0
      tir 20 Okt0
      ons 21 Okt0
      tor 22 Okt0
      fre 23 Okt0
      lør 24 Okt0
      søn 25 Okt0
      man 26 Okt0
      tir 27 Okt0
      ons 28 Okt0
      tor 29 Okt0
      fre 30 Okt0
      lør 31 Okt0
      søn 1 Nov0
      man 2 Nov0
      tir 3 Nov0
      ons 4 Nov0
      tor 5 Nov (forventet)0
      fre 6 Nov (forventet)0
      lør 7 Nov (forventet)0
      søn 8 Nov (forventet)0
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)0
      ons 11 Nov (forventet)0
      tor 12 Nov (forventet)0
      fre 13 Nov (forventet)0
      lør 14 Nov (forventet)0
      søn 15 Nov (forventet)0
      man 16 Nov (forventet)0
      tir 17 Nov (forventet)0
      ons 18 Nov (forventet)0
      tor 19 Nov (forventet)0
      fre 20 Nov (forventet)0
      lør 21 Nov (forventet)0
      søn 22 Nov (forventet)0
      man 23 Nov (forventet)0
      tir 24 Nov (forventet)0
      ons 25 Nov (forventet)0

      Hvad læserne spørger om vedrørende Pablo Gargallo

      Hvilke lærreder af Pablo Gargallo bliver åbnet mest?

      Academy, (1934) først: 300 besøg, 38% af visningerne. 5 lærreder er rangeret højere.

      Hvor stor er læserskaren for Pablo Gargallo på TopImpressionists.com?

      1.000 besøg over tolv måneder: 200 på malerens side, 800 på lærrederne.

      Hvilke lærreder af Pablo Gargallo passer til læsernes smag?

      Lærreder, der læses som Monokrom (Farveintensitet), udgør 88% af besøgene for 50% af kataloget.