Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Robert Campin Popularitet og besøgsstatistikker

      1375 – 1444

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Robert Campin på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Robert Campin i tal

      Mérode Altarpiece er det lærred af Robert Campin, som læserne oftest åbner: 2.500 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 18% af visningerne. Derefter Mérode Altarpiece (Nativity) og Portrait of a Woman. Ud af i alt 12.900 besøg: 3.700 på malerens side, 9.200 på lærrederne. Interessen stiger: 140% flere besøg i Okt 2026 end i Sept 2026. Jul 2026 var højdepunktet: 6.200 besøg. Læsernes enheder: enheder (78%), telefoner (19%) og tablets (2%). En præference viser: Seren (Stemning) udgør 45% af de besøg, der er foretaget på 23% af kataloget.

      Robert Campin: de 10 lærreder, som læserne åbner mest

      Denne liste er rangeret efter faktiske besøg på TopImpressionists.com over tolv måneder og ikke efter katalogscore. Førstepladsen er det mest besøgte lærred af Robert Campin.

      1. Mérode Altarpiece 1 Mérode Altarpiece, 1427 2.500 besøg · 18,0%
      2. Mérode Altarpiece (Nativity) 2 Mérode Altarpiece (Nativity), 1427 900 besøg · 6,5%
      3. Portrait of a Woman 3 Portrait of a Woman, 1430 700 besøg · 5,0%
      4. Annunciation 4 Annunciation, 1430 600 besøg · 4,3%
      5. Madonna with the Child by a Fireplace 5 Madonna with the Child by a Fireplace, 1433 600 besøg · 4,3%
      6. Mérode Altarpiece 6 Mérode Altarpiece, 1427 600 besøg · 4,3%
      7. St Veronica (detail) 7 St Veronica (detail), 1410 500 besøg · 3,6%
      8. The Crucified Thief 8 The Crucified Thief, 1410 500 besøg · 3,6%
      9. The Nativity (detail) 9 The Nativity (detail), 1425 500 besøg · 3,6%
      10. Virgin and Child in an Interior 10 Virgin and Child in an Interior, 1435 400 besøg · 2,9%

      Hvordan ændrer læserandelen for Robert Campin sig fra måned til måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Vis tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 2026300200
      Jul 20261.0005.200
      Aug 2026200900
      Sept 20263001.200
      Okt 20261.9001.700

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Robert Campin opsøgt i løbet af året?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvordan har Robert Campins favoritlærreder udviklet sig gennem året?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Vis tallene
      KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      Mérode Altarpiece00000000200300300300
      Mérode Altarpiece (Nativity)00000000100200100100
      The Mérode Altarpiece0000000010000100
      The Werl Altarpiece (detail)0000000010001000
      Mérode Altarpiece0000000030000100
      Mérode Altarpiece (detail)00000000200000
      Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
      Madonna with the Child (det…00000000000200
      Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
      Mérode Altarpiece (left win…000000000000

      Telefoner, tablets eller computere: hvordan læses Robert Campin?

      Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

      Vis tallene
      EnhedBesøgDel
      enheder10.10078,3%
      telefoner2.50019,4%
      tablets3002,3%

      Hvilke sprog taler læserne af Robert Campin?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Vis tallene
      SprogBesøgDel
      spansk60028,6%
      engelsk50023,8%
      fransk2009,5%
      tjekkisk1004,8%
      italiensk1004,8%
      japansk1004,8%
      koreansk1004,8%
      rumænsk1004,8%
      svensk1004,8%
      Chinese1004,8%

      Hvordan ser de daglige besøg hos Robert Campin ud, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Vis tallene
      DagBesøg
      søn 11 Okt600
      man 12 Okt100
      tir 13 Okt300
      ons 14 Okt900
      tor 15 Okt400
      fre 16 Okt100
      lør 17 Okt200
      søn 18 Okt200
      man 19 Okt0
      tir 20 Okt200
      ons 21 Okt300
      tor 22 Okt200
      fre 23 Okt200
      lør 24 Okt0
      søn 25 Okt700
      man 26 Okt100
      tir 27 Okt100
      ons 28 Okt100
      tor 29 Okt600
      fre 30 Okt100
      lør 31 Okt0
      søn 1 Nov (forventet)400
      man 2 Nov (forventet)0
      tir 3 Nov (forventet)100
      ons 4 Nov (forventet)300
      tor 5 Nov (forventet)300
      fre 6 Nov (forventet)100
      lør 7 Nov (forventet)0
      søn 8 Nov (forventet)300
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)100
      ons 11 Nov (forventet)200
      tor 12 Nov (forventet)200
      fre 13 Nov (forventet)100
      lør 14 Nov (forventet)0
      søn 15 Nov (forventet)200
      man 16 Nov (forventet)0
      tir 17 Nov (forventet)100
      ons 18 Nov (forventet)200
      tor 19 Nov (forventet)200
      fre 20 Nov (forventet)100
      lør 21 Nov (forventet)0

      Robert Campin: korte svar

      Hvad er det mest viste lærred af Robert Campin?

      Mérode Altarpiece: 2.500 besøg, hvilket udgør 18% af visningerne for Robert Campin. Listen går ned til rang 10.

      Hvor mange besøg får Robert Campin?

      12.900 i løbet af tolv måneder (3.700 på malerens side, 9.200 på lærrederne).

      Åbner læserne Robert Campin på en telefon eller en computer?

      På begge: enheder (78%), telefoner (19%) og tablets (2%); enheder fører med 78%.

      Foretrækker læserne en bestemt type lærred af Robert Campin?

      Ja, Seren (Stemning): 45% af besøgene for 23% af kataloget.