Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Sheila Catherine Bownas Popularitet og besøgsstatistikker

      1925 – 2007

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Sheila Catherine Bownas på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Sheila Catherine Bownas i tal

      Pattern design SB 477 er det lærred af Sheila Catherine Bownas, som læserne oftest åbner: 200 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 22% af visningerne. Derefter Pattern design SB 360 og Pattern design SB 1468. Ud af i alt 900 besøg: 300 på malerens side, 600 på lærrederne. Lyset svinder en smule: 75% færre besøg i Sept 2026 end i Aug 2026. Jul 2026 var højdepunktet: 400 besøg. En præference viser: Blød skygge (Lysstyrke) udgør 67% af de besøg, der er foretaget på 26% af kataloget.

      Sheila Catherine Bownas: de 6 lærreder, som læserne åbner mest

      Denne liste er rangeret efter faktiske besøg på TopImpressionists.com over tolv måneder og ikke efter katalogscore. Førstepladsen er det mest besøgte lærred af Sheila Catherine Bownas.

      1. Pattern design SB 477 1 Pattern design SB 477, 1970 200 besøg · 22,2%
      2. Pattern design SB 360 2 Pattern design SB 360, 1970 200 besøg · 22,2%
      3. Pattern design SB 1468 3 Pattern design SB 1468, 1975 200 besøg · 22,2%
      4. Pattern design SB 330 4 Pattern design SB 330, 1970 100 besøg · 11,1%
      5. Pattern design SB 208 5 Pattern design SB 208, 1960 100 besøg · 11,1%
      6. Pattern design (untitled) 6 Pattern design (untitled), 1980 100 besøg · 11,1%

      Hvordan ændrer læserandelen for Sheila Catherine Bownas sig fra måned til måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Vis tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026100300
      Aug 2026200200
      Sept 20260100

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Sheila Catherine Bownas opsøgt i løbet af året?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvordan har Sheila Catherine Bownass favoritlærreder udviklet sig gennem året?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Vis tallene
      KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Pattern design SB 301000000000000
      Pattern design (untitled)00000000010000
      Pattern design SB 1482000000000000
      Pattern design SB 471000000000000
      Pattern design SB 463000000000000
      Pattern design SB 33000000000001000
      Pattern design SB 14680000000001001000
      Pattern design SB 477000000000000
      Pattern design SB 1462000000000000
      Pattern design SB 3600000000001000100

      Hvilke sprog taler læserne af Sheila Catherine Bownas?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Hvordan ser de daglige besøg hos Sheila Catherine Bownas ud, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Vis tallene
      DagBesøg
      ons 30 Sept0
      tor 1 Okt0
      fre 2 Okt0
      lør 3 Okt100
      søn 4 Okt0
      man 5 Okt0
      tir 6 Okt0
      ons 7 Okt0
      tor 8 Okt0
      fre 9 Okt0
      lør 10 Okt100
      søn 11 Okt0
      man 12 Okt0
      tir 13 Okt0
      ons 14 Okt0
      tor 15 Okt0
      fre 16 Okt0
      lør 17 Okt0
      søn 18 Okt0
      man 19 Okt0
      tir 20 Okt100
      ons 21 Okt (forventet)0
      tor 22 Okt (forventet)0
      fre 23 Okt (forventet)0
      lør 24 Okt (forventet)100
      søn 25 Okt (forventet)0
      man 26 Okt (forventet)0
      tir 27 Okt (forventet)0
      ons 28 Okt (forventet)0
      tor 29 Okt (forventet)0
      fre 30 Okt (forventet)0
      lør 31 Okt (forventet)100
      søn 1 Nov (forventet)0
      man 2 Nov (forventet)0
      tir 3 Nov (forventet)0
      ons 4 Nov (forventet)0
      tor 5 Nov (forventet)0
      fre 6 Nov (forventet)0
      lør 7 Nov (forventet)100
      søn 8 Nov (forventet)0
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)0

      Sheila Catherine Bownas: korte svar

      Hvad er det mest viste lærred af Sheila Catherine Bownas?

      Pattern design SB 477: 200 besøg, hvilket udgør 22% af visningerne for Sheila Catherine Bownas. Listen går ned til rang 6.

      Hvor mange besøg får Sheila Catherine Bownas?

      900 i løbet af tolv måneder (300 på malerens side, 600 på lærrederne).

      Foretrækker læserne en bestemt type lærred af Sheila Catherine Bownas?

      Ja, Blød skygge (Lysstyrke): 67% af besøgene for 26% af kataloget.