Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Su Xin Ping Læserne og lærrederne

      1954

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Su Xin Ping på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Su Xin Ping: hvad et år med besøg fortæller

      Det mest viste lærred er Tosting No.32: 100 besøg på et år, hvilket udgør 17% af alt læst om Su Xin Ping. Efterfulgt af Landscape No.5 og Tosting No.23. Malers side: 600 besøg. Lærreder: 300. I alt: 900. Læserinteressen falder: 100% færre besøg fra Aug 2026 til Sept 2026. Bedste måned: Jul 2026, 800 besøg. De vælger Udsagn (Kontrast) oftere, end kataloget antyder: 83% af besøgene, 53% af lærrederne.

      De 6 mest viste lærreder af Su Xin Ping

      De 6 lærreder af Su Xin Ping, som TopImpressionists.com-læsere har åbnet mest i de sidste tolv måneder, sorteret efter antal besøg.

      1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 besøg · 16,7%
      2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 besøg · 16,7%
      3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 besøg · 16,7%
      4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 besøg · 16,7%
      5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 besøg · 16,7%
      6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 besøg · 16,7%

      Hvornår besøger læserne siden for Su Xin Ping?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Tallene i en tabel
      MånedKunstnersideSider for værker
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 2026600200
      Aug 20260100
      Sept 202600

      Hvornår åbner læserne lærrederne fra Su Xin Ping?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvad er Su Xin Pings favoritlærreder, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Tallene i en tabel
      KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Tosting No.25000000000000
      Landscape No.5000000000000
      Tosting No.3200000000010000
      Tosting No.2300000000010000
      Tosting No.27000000000000
      Tosting No.30000000000000
      Tosting No.26000000000000
      Landscape No.11000000000000
      Landscape No.1200000000001000
      Landscape No.9000000000000

      På hvilke sprog læses Su Xin Ping?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Tallene i en tabel
      SprogBesøgDel
      dansk100100,0%

      Hvor mange besøg om dagen får Su Xin Ping, og hvad er det næste?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Tallene i en tabel
      DagBesøg
      tor 1 Okt0
      fre 2 Okt0
      lør 3 Okt0
      søn 4 Okt0
      man 5 Okt0
      tir 6 Okt0
      ons 7 Okt0
      tor 8 Okt0
      fre 9 Okt0
      lør 10 Okt100
      søn 11 Okt0
      man 12 Okt0
      tir 13 Okt0
      ons 14 Okt0
      tor 15 Okt0
      fre 16 Okt0
      lør 17 Okt0
      søn 18 Okt0
      man 19 Okt0
      tir 20 Okt100
      ons 21 Okt0
      tor 22 Okt (forventet)0
      fre 23 Okt (forventet)0
      lør 24 Okt (forventet)100
      søn 25 Okt (forventet)0
      man 26 Okt (forventet)0
      tir 27 Okt (forventet)100
      ons 28 Okt (forventet)0
      tor 29 Okt (forventet)0
      fre 30 Okt (forventet)0
      lør 31 Okt (forventet)100
      søn 1 Nov (forventet)0
      man 2 Nov (forventet)0
      tir 3 Nov (forventet)100
      ons 4 Nov (forventet)0
      tor 5 Nov (forventet)0
      fre 6 Nov (forventet)0
      lør 7 Nov (forventet)100
      søn 8 Nov (forventet)0
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)100
      ons 11 Nov (forventet)0

      Hvad læserne spørger om vedrørende Su Xin Ping

      Hvilke lærreder af Su Xin Ping bliver åbnet mest?

      Tosting No.32 først: 100 besøg, 17% af visningerne. 6 lærreder er rangeret højere.

      Hvor stor er læserskaren for Su Xin Ping på TopImpressionists.com?

      900 besøg over tolv måneder: 600 på malerens side, 300 på lærrederne.

      Hvilke lærreder af Su Xin Ping passer til læsernes smag?

      Lærreder, der læses som Udsagn (Kontrast), udgør 83% af besøgene for 53% af kataloget.