Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Tessa Barlin på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.
Tessa Barlin: hvad et år med besøg fortæller
Det mest viste lærred er Tjivita, Trimming the stem: 200 besøg på et år, hvilket udgør 20% af alt læst om Tessa Barlin. Efterfulgt af The Beaded Pouch og San Woman. Malers side: 300 besøg. Lærreder: 800. I alt: 1.100. Læserinteressen falder: 100% færre besøg fra Aug 2026 til Sept 2026. Bedste måned: Jul 2026, 1.000 besøg. De vælger Blød lysstyrke (Lysstyrke) oftere, end kataloget antyder: 100% af besøgene, 51% af lærrederne.
De 9 mest viste lærreder af Tessa Barlin
De 9 lærreder af Tessa Barlin, som TopImpressionists.com-læsere har åbnet mest i de sidste tolv måneder, sorteret efter antal besøg.
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Tallene i en tabel
Måned
Kunstnerside
Sider for værker
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
300
700
Aug 2026
0
100
Sept 2026
0
0
Hvornår åbner læserne lærrederne fra Tessa Barlin?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvad vælger læserne af Tessa Barlin, sammenlignet med hvad maleren skabte?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Tallene i en tabel
Følelsesmæssig stemning
Følelsesmæssig stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Reflekterende
46,2%
33,3%
Rolig
7,7%
33,3%
Glædesfyldt
15,4%
0,0%
Fredfyldt
7,7%
33,3%
Trøstende
7,7%
0,0%
Livlig og dynamisk
7,7%
0,0%
Mystisk
7,7%
0,0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Mørk
15,6%
0,0%
Blød skygge
22,2%
0,0%
Blød lysstyrke
51,1%
100,0%
Lysende balance
11,1%
0,0%
Lysstærk
0,0%
0,0%
Farvemætning
Farvemætning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Dæmpet
0,0%
0,0%
Dæmpet farvemætning
20,0%
10,0%
Afbalanceret blød
40,0%
40,0%
Tydelig farveintensitet
40,0%
50,0%
Levende farve
0,0%
0,0%
Farvepalette
Farvepalette
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Jordagtig
53,3%
60,0%
Mørke toner
37,8%
40,0%
Neutrale nuancer
8,9%
0,0%
Farveintensitet
Farveintensitet
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Monokrom
11,1%
0,0%
Afbalanceret
48,9%
40,0%
Levende og mættet
40,0%
60,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Seren
4,4%
0,0%
Blid
22,2%
10,0%
Balanceret
11,1%
10,0%
Kraftig kontrast
24,4%
40,0%
Udsagn
37,8%
40,0%
Farveharmoni
Farveharmoni
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Uharmonisk farvepalette
0,0%
0,0%
Blødt blandet palet
0,0%
0,0%
Balanceret harmoni
4,4%
0,0%
Stærk farveenhed
35,6%
60,0%
Sammenhængende palette
60,0%
40,0%
Hvad er Tessa Barlins favoritlærreder, måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Tallene i en tabel
Kunstværk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Hand Beaded Necklace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ready to Heal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pointed Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mastering the Beadwork
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shaping the arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cutting into Half
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Continued Singing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kxaosha: An Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beaded Pouch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Foraging nuts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
På hvilke sprog læses Tessa Barlin?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Tallene i en tabel
Sprog
Besøg
Del
Chinese
100
100,0%
Hvor mange besøg om dagen får Tessa Barlin, og hvad er det næste?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Tallene i en tabel
Dag
Besøg
ons 23 Sept
0
tor 24 Sept
0
fre 25 Sept
0
lør 26 Sept
0
søn 27 Sept
0
man 28 Sept
0
tir 29 Sept
0
ons 30 Sept
0
tor 1 Okt
0
fre 2 Okt
0
lør 3 Okt
0
søn 4 Okt
0
man 5 Okt
0
tir 6 Okt
100
ons 7 Okt
0
tor 8 Okt
0
fre 9 Okt
0
lør 10 Okt
0
søn 11 Okt
0
man 12 Okt
0
tir 13 Okt
0
ons 14 Okt (forventet)
0
tor 15 Okt (forventet)
0
fre 16 Okt (forventet)
0
lør 17 Okt (forventet)
0
søn 18 Okt (forventet)
0
man 19 Okt (forventet)
0
tir 20 Okt (forventet)
0
ons 21 Okt (forventet)
0
tor 22 Okt (forventet)
0
fre 23 Okt (forventet)
0
lør 24 Okt (forventet)
0
søn 25 Okt (forventet)
0
man 26 Okt (forventet)
0
tir 27 Okt (forventet)
0
ons 28 Okt (forventet)
0
tor 29 Okt (forventet)
0
fre 30 Okt (forventet)
0
lør 31 Okt (forventet)
0
søn 1 Nov (forventet)
0
man 2 Nov (forventet)
0
tir 3 Nov (forventet)
0
Hvad læserne spørger om vedrørende Tessa Barlin
Hvilke lærreder af Tessa Barlin bliver åbnet mest?
Tjivita, Trimming the stem først: 200 besøg, 20% af visningerne. 9 lærreder er rangeret højere.
Hvor stor er læserskaren for Tessa Barlin på TopImpressionists.com?
1.100 besøg over tolv måneder: 300 på malerens side, 800 på lærrederne.
Hvilke lærreder af Tessa Barlin passer til læsernes smag?
Lærreder, der læses som Blød lysstyrke (Lysstyrke), udgør 100% af besøgene for 51% af kataloget.