Atelier — Gratis fragt til hele verden — Leveringstid: 2–6 uger

      Xavier Valls Læsere & mest viste lærreder

      1923 – 2006

      Hvad er denne side?

      Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Xavier Valls på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

      Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

      Xavier Valls og læserne

      I løbet af tolv måneder var det mest viste værk af Xavier Valls på TopImpressionists.com Untitled (664): 300 besøg, hvilket udgør 9% af alle visninger for maleren. Untitled (534) og Untitled (936) følger efter. Xavier Valls har i alt genereret 5.400 besøg: 2.900 på kunstnerens side og 2.500 på enkelte lærreder. Opmærksomheden stiger: antallet af besøg steg med 75% fra Sept 2026 til Okt 2026. Den mest besøgte måned var Aug 2026 med 1.800 besøg. Læsere browser på enheder (54%), telefoner (44%) og tablets (2%). Læsere tiltrækkes af Lysende balance (Lysstyrke): 35% af besøgene, for 20% af malerens katalog.

      De 10 lærreder af Xavier Valls, der vækker mest opmærksomhed

      Talt efter besøg i de seneste tolv måneder på TopImpressionists.com: de 10 lærreder af Xavier Valls, som læserne oftest åbner, med nummer et først.

      1. Untitled (664) 1 Untitled (664) 300 besøg · 8,8%
      2. Untitled (534) 2 Untitled (534) 300 besøg · 8,8%
      3. Untitled (936) 3 Untitled (936) 300 besøg · 8,8%
      4. Untitled (453) 4 Untitled (453) 200 besøg · 5,9%
      5. Untitled (136) 5 Untitled (136) 200 besøg · 5,9%
      6. Untitled (238) 6 Untitled (238) 200 besøg · 5,9%
      7. Untitled (284) 7 Untitled (284) 200 besøg · 5,9%
      8. Untitled (819) 8 Untitled (819) 200 besøg · 5,9%
      9. Untitled (522) 9 Untitled (522) 100 besøg · 2,9%
      10. Untitled (899) 10 Untitled (899) 100 besøg · 2,9%

      Hvor mange læsere besøger siden for Xavier Valls hver måned?

      Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

      Se tallene
      MånedKunstnersideSider for værker
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Maj 202600
      Jun 202600
      Jul 20261001.300
      Aug 20267001.100
      Sept 20268000
      Okt 20261.300100

      Hvor ofte bliver lærrederne fra Xavier Valls åbnet?

      Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

      De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

      Hvilke lærreder af Xavier Valls tiltrækker flest besøg, måned for måned?

      Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

      Se tallene
      KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
      Untitled (534)0000000010010000
      Untitled (238)00000000010000
      Untitled (136)00000000100000
      Untitled (359)000000000000
      Untitled (394)000000000000
      Untitled (632)00000000100000
      Untitled (151)000000000000
      Untitled (284)0000000010010000
      Untitled (453)00000000020000
      Untitled (927)000000000000

      Hvilke enheder bruger læserne til at følge Xavier Valls?

      Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

      Se tallene
      EnhedBesøgDel
      enheder2.90053,7%
      telefoner2.40044,4%
      tablets1001,9%

      På hvilke sprog læses Xavier Valls?

      Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

      Se tallene
      SprogBesøgDel
      fransk1.20092,3%
      russisk1007,7%

      Hvor mange besøg får Xavier Valls om dagen, og hvad er prognosen?

      Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

      Se tallene
      DagBesøg
      lør 17 Okt0
      søn 18 Okt300
      man 19 Okt0
      tir 20 Okt100
      ons 21 Okt600
      tor 22 Okt100
      fre 23 Okt0
      lør 24 Okt300
      søn 25 Okt0
      man 26 Okt0
      tir 27 Okt100
      ons 28 Okt100
      tor 29 Okt200
      fre 30 Okt0
      lør 31 Okt0
      søn 1 Nov0
      man 2 Nov0
      tir 3 Nov100
      ons 4 Nov200
      tor 5 Nov100
      fre 6 Nov0
      lør 7 Nov (forventet)0
      søn 8 Nov (forventet)0
      man 9 Nov (forventet)0
      tir 10 Nov (forventet)0
      ons 11 Nov (forventet)0
      tor 12 Nov (forventet)0
      fre 13 Nov (forventet)0
      lør 14 Nov (forventet)0
      søn 15 Nov (forventet)0
      man 16 Nov (forventet)0
      tir 17 Nov (forventet)0
      ons 18 Nov (forventet)0
      tor 19 Nov (forventet)0
      fre 20 Nov (forventet)0
      lør 21 Nov (forventet)0
      søn 22 Nov (forventet)0
      man 23 Nov (forventet)0
      tir 24 Nov (forventet)0
      ons 25 Nov (forventet)0
      tor 26 Nov (forventet)0
      fre 27 Nov (forventet)0

      Spørgsmål om Xavier Valls

      Hvilke lærreder af Xavier Valls er de mest populære?

      Untitled (664) ligger nummer ét med 300 besøg (9% af visningerne for Xavier Valls). Listen ovenfor viser de 10 mest sete.

      Hvor mange har læst om Xavier Valls på TopImpressionists.com?

      5.400 besøg over tolv måneder, 2.900 på malerens side og 2.500 på enkelte lærreder.

      På hvilke enheder følger læserne Xavier Valls?

      Læsere følger Xavier Valls på enheder (54%), telefoner (44%) og tablets (2%); enheder udgør 54% af besøgene.

      Hvilken type lærreder foretrækker læserne i Xavier Valls?

      Lysende balance (Lysstyrke): 35% af besøgene, mod 20% af kataloget.