Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Andre Giroux σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
!
Τα στατιστικά στοιχεία ανανεώθηκαν στις 1 Ιουλίου 2026 — δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα πριν από αυτή την ημερομηνία.
Andre Giroux: τι μας αποκαλύπτει μια χρονιά επισκέψεων
Το έργο με τις περισσότερες επισκέψεις είναι το Ruins in the Roman Campagna: 200 επισκέψεις σε ένα χρόνο, που αντιστοιχεί στο 33% του συνολικού περιεχομένου που έχει διαβαστεί για τον/την Andre Giroux. Ακολουθούν οι A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) και Forest Interior with a Waterfall, Papigno. Σελίδα ζωγράφου: 200 επισκέψεις. Κεμβάδες: 400. Σύνολο: 600. Καλύτερος μήνας: Ιούλ 2026, 500 επισκέψεις. Επιλέγουν Μαλακή σκιά (Φωτεινότητα) περισσότερο από όσο υποδεικνύει ο κατάλογος: 83% των επισκέψεων, 38% των καμβάδων.
Οι 4 πιο δημοφιλείς καμβάδες του Andre Giroux
Οι 4 καμβάδες του Andre Giroux που άνοιξαν περισσότερο οι αναγνώστες του TopImpressionists.com τους τελευταίους δώδεκα μήνες, κατά σειρά επισκέψεων.
Πότε επισκέπονται οι αναγνώστες τη σελίδα του Andre Giroux;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
Μήνας
Σελίδα καλλιτέχνη
Σελίδες έργων
Νοέ 2025
0
0
Δεκ 2025
0
0
Ιαν 2026
0
0
Φεβ 2026
0
0
Μάρ 2026
0
0
Απρ 2026
0
0
Μάι 2026
0
0
Ιούν 2026
0
0
Ιούλ 2026
100
400
Αύγ 2026
100
0
Σεπ 2026
0
0
Οκτ 2026
0
0
Πότε οι αναγνώστες ανοίγουν τις καμβάδες του Andre Giroux;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι αναγνώστες του Andre Giroux, σε σύγκριση με όσα δημιούργησε ο ζωγράφος;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
Ατμόσφαιρα
Ατμόσφαιρα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Νοσταλγικός
33,3%
66,7%
Γαλήνιο
33,3%
33,3%
Ρομαντικό
33,3%
0,0%
Συναισθηματική Χροιά
Συναισθηματική Χροιά
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μελαγχολικός
33,3%
66,7%
Γαλήνιο
33,3%
33,3%
Δραματικό
33,3%
0,0%
Φωτεινότητα
Φωτεινότητα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Σκοτεινό
15,4%
16,7%
Μαλακή σκιά
38,5%
83,3%
Ήπια φωτεινότητα
30,8%
0,0%
Φωτεινή Ισορροπία
7,7%
0,0%
Φωτεινό
7,7%
0,0%
Κορεσμός Χρώματος
Κορεσμός Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Χαμηλός κορεσμός
23,1%
0,0%
Ελαφριά χρωματική απόχρωση
53,8%
83,3%
Ήπια ισορροπημένη
15,4%
16,7%
Καθαρή χρωματική απόχρωση
7,7%
0,0%
Έντονο χρώμα
0,0%
0,0%
Παλέτα Χρωμάτων
Παλέτα Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γήινοι τόνοι
77,8%
100,0%
Ουδέτερα χρώματα
11,1%
0,0%
Παστέλ αποχρώσεις
11,1%
0,0%
Ένταση Χρώματος
Ένταση Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μονόχρωμο
30,8%
16,7%
Ισορροπημένο
61,5%
83,3%
Ζωντανό
7,7%
0,0%
Αντίθεση
Αντίθεση
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γαλήνιο
0,0%
0,0%
Ήπιο
0,0%
0,0%
Ισορροπημένη
38,5%
33,3%
Έντονη
15,4%
33,3%
Δήλωση
46,2%
33,3%
Αρμονία Χρωμάτων
Αρμονία Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Ασυρμητική παλέτα
7,7%
0,0%
Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων
0,0%
0,0%
Ισορροπημένη αρμονία
0,0%
0,0%
Ισχυρή χρωματική ενότητα
53,8%
66,7%
Συνοπτική παλέτα
38,5%
33,3%
Ποιες είναι οι αγαπημένες καμβάδες του Andre Giroux, μήνα με μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
Έργο τέχνης
Νοέ 2025
Δεκ 2025
Ιαν 2026
Φεβ 2026
Μάρ 2026
Απρ 2026
Μάι 2026
Ιούν 2026
Ιούλ 2026
Αύγ 2026
Σεπ 2026
Οκτ 2026
Ruins in the Roman Campagna
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Forest Interior with a Wate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A view of Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ruins on the Palatine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest Interior with a Pain…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View Taken in the French Al…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Path at Corpo di Casa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Bay of Naples f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape near Tivoli Aquap…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Σε ποιες γλώσσες διαβάζεται ο/η Andre Giroux;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες επισκέψεις έχει καθημερινά ο Andre Giroux και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Οι αριθμοί σε έναν πίνακα
Ημέρα
Επισκέψεις
Τρί 13 Οκτ
0
Τετ 14 Οκτ
0
Πέμ 15 Οκτ
0
Παρ 16 Οκτ
0
Σαβ 17 Οκτ
0
Κυρ 18 Οκτ
0
Δευ 19 Οκτ
0
Τρί 20 Οκτ
0
Τετ 21 Οκτ
0
Πέμ 22 Οκτ
0
Παρ 23 Οκτ
0
Σαβ 24 Οκτ
0
Κυρ 25 Οκτ
0
Δευ 26 Οκτ
0
Τρί 27 Οκτ
0
Τετ 28 Οκτ
0
Πέμ 29 Οκτ
0
Παρ 30 Οκτ
0
Σαβ 31 Οκτ
0
Κυρ 1 Νοέ
0
Δευ 2 Νοέ
0
Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τι ρωτούν οι αναγνώστες για τον/την Andre Giroux
Ποια καμβάδες του Andre Giroux έχουν τις περισσότερες επισκέψεις;
Το πρώτο έργο Ruins in the Roman Campagna: 200 επισκέψεις, 33% των προβολών. 4 καμβάδες κατατάσσονται ανωτέρω.
Πόσο μεγάλο είναι το κοινό του Andre Giroux στο TopImpressionists.com;
600 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 200 στη σελίδα του ζωγράφου, 400 στις καμβάδες.
Ποιες καμβάδες του Andre Giroux ταιριάζουν στο γούστο των αναγνωστών;
Οι καμβάδες που ταξινομούνται ως Μαλακή σκιά (Φωτεινότητα) συγκεντρώνουν 83% των επισκέψεων για το 38% του καταλόγου.
TIConcierge του AtelierΣυνδεδεμένος · απαντά σε λεπτό
Γεια σας! Μπορώ να σας βοηθήσω στην επιλογή ενός έργου τέχνης, στην παρακολούθηση μιας παραγγελίας ή στην απάντηση ερωτήσεων σχετικά με την εγγύηση. Πώς μπορώ να σας φανώ χρήσιμος;