Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Εστάς Λε Συέρ σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
!
Τα στατιστικά στοιχεία ανανεώθηκαν στις 1 Ιουλίου 2026 — δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα πριν από αυτή την ημερομηνία.
Ο/Η Εστάς Λε Συέρ και οι αναγνώστες
Κατά τη διάρκεια δώδεκα μηνών, το έργο του Εστάς Λε Συέρ με τις περισσότερες επισκέψεις στο TopImpressionists.com ήταν το MESSE DE SAINT MARTIN: 500 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 14% όλων των προβολών του ζωγράφου. Ακολουθούν οι LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX και Saint Paul preaching at Ephesus. Ο/Η Εστάς Λε Συέρ συγκέντρωσε συνολικά 4.800 επισκέψεις: 1.500 στη σελίδα του/της ζωγράφου και 3.300 σε μεμονωμένα έργα. Ο πιο έντονος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 3.600 επισκέψεις. Οι αναγνώστες περιηγούνται σε υπολογιστές (94%) και κινητά τηλέφωνα (6%). Οι αναγνώστες έλκονται από το Ισχυρή χρωματική ενότητα (Αρμονία Χρωμάτων): 71% των επισκέψεων, για το 44% του καταλόγου του ζωγράφου.
Τα 10 καμβάδες του Εστάς Λε Συέρ που συγκεντρώνουν τη μεγαλύτερη προσοχή
Με βάση τις επισκέψεις των τελευταίων δώδεκα μηνών στο TopImpressionists.com: οι 10 καμβάδες του Εστάς Λε Συέρ που ανοίγουν πιο συχνά οι αναγνώστες, ξεκινώντας από την πρώτη θέση.
Πόσοι αναγνώστες επισκέπτονται τη σελίδα του Εστάς Λε Συέρ κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
Μήνας
Σελίδα καλλιτέχνη
Σελίδες έργων
Οκτ 2025
0
0
Νοέ 2025
0
0
Δεκ 2025
0
0
Ιαν 2026
0
0
Φεβ 2026
0
0
Μάρ 2026
0
0
Απρ 2026
0
0
Μάι 2026
0
0
Ιούν 2026
200
0
Ιούλ 2026
1.200
2.400
Αύγ 2026
100
400
Σεπ 2026
0
500
Πόσο συχνά εκτίθενται οι καμβάδες του Εστάς Λε Συέρ;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους καμβάς επιλέγουν οι αναγνώστες του Εστάς Λε Συέρ;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
Ατμόσφαιρα
Ατμόσφαιρα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Δραματικότητα
44,4%
70,0%
Κλασικό
44,4%
30,0%
Αιθέριος
11,1%
0,0%
Συναισθηματική Χροιά
Συναισθηματική Χροιά
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Πνευματικότητα
44,4%
65,0%
Σοβαρός και μελαγχολικός
11,1%
15,0%
Δραματικό
11,1%
10,0%
Καταπяхτική γαλήνη
11,1%
5,0%
Ευφορικό
11,1%
5,0%
Αιθέριος
11,1%
0,0%
Φωτεινότητα
Φωτεινότητα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Σκοτεινό
20,0%
14,3%
Μαλακή σκιά
48,0%
54,3%
Ήπια φωτεινότητα
26,0%
28,6%
Φωτεινή Ισορροπία
6,0%
2,9%
Φωτεινό
0,0%
0,0%
Κορεσμός Χρώματος
Κορεσμός Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Χαμηλός κορεσμός
18,0%
8,6%
Ελαφριά χρωματική απόχρωση
52,0%
28,6%
Ήπια ισορροπημένη
24,0%
31,4%
Καθαρή χρωματική απόχρωση
6,0%
31,4%
Έντονο χρώμα
0,0%
0,0%
Παλέτα Χρωμάτων
Παλέτα Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γήινοι τόνοι
86,7%
70,6%
Σκούρα χρώματα
4,4%
26,5%
Ουδέτερα χρώματα
8,9%
2,9%
Ένταση Χρώματος
Ένταση Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μονόχρωμο
36,0%
14,3%
Ισορροπημένο
58,0%
54,3%
Ζωντανό
6,0%
31,4%
Αντίθεση
Αντίθεση
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γαλήνιο
10,0%
5,7%
Ήπιο
14,0%
14,3%
Ισορροπημένη
10,0%
14,3%
Έντονη
34,0%
20,0%
Δήλωση
32,0%
45,7%
Αρμονία Χρωμάτων
Αρμονία Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Ασυρμητική παλέτα
6,0%
5,7%
Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων
18,0%
2,9%
Ισορροπημένη αρμονία
8,0%
5,7%
Ισχυρή χρωματική ενότητα
44,0%
71,4%
Συνοπτική παλέτα
24,0%
14,3%
Ποιες καμβάδες του Εστάς Λε Συέρ συγκεντρώνουν τις περισσότερες επισκέψεις, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
Έργο τέχνης
Οκτ 2025
Νοέ 2025
Δεκ 2025
Ιαν 2026
Φεβ 2026
Μάρ 2026
Απρ 2026
Μάι 2026
Ιούν 2026
Ιούλ 2026
Αύγ 2026
Σεπ 2026
The Muses: Melpomene, Erato…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Bruno Appearing to Comte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Επιστροφή του Σταυρού
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Presentation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muse Terpsichore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muses: Clio, Euterpe an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rape of Tamar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Ποιες συσκευές χρησιμοποιούν οι αναγνώστες για να ακολουθούν τον/την Εστάς Λε Συέρ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Δείτε τα νούμερα
Συσκευή
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
υπολογιστές
4.500
93,8%
κινητά τηλέφωνα
300
6,2%
Σε ποιες γλώσσες διαβάζεται ο/η Εστάς Λε Συέρ;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Δείτε τα νούμερα
Γλώσσα
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
Γιαπωνέζικα
300
100,0%
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Εστάς Λε Συέρ καθημερινά και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
Ημέρα
Επισκέψεις
Παρ 25 Σεπ
0
Σαβ 26 Σεπ
0
Κυρ 27 Σεπ
0
Δευ 28 Σεπ
0
Τρί 29 Σεπ
100
Τετ 30 Σεπ
0
Πέμ 1 Οκτ
0
Παρ 2 Οκτ
0
Σαβ 3 Οκτ
0
Κυρ 4 Οκτ
0
Δευ 5 Οκτ
0
Τρί 6 Οκτ
500
Τετ 7 Οκτ
100
Πέμ 8 Οκτ
0
Παρ 9 Οκτ
0
Σαβ 10 Οκτ
0
Κυρ 11 Οκτ
0
Δευ 12 Οκτ
0
Τρί 13 Οκτ
0
Τετ 14 Οκτ
100
Πέμ 15 Οκτ
0
Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη)
100
Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη)
100
Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη)
100
Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Ερωτήσεις για τον Εστάς Λε Συέρ
Ποια καμβάδες του Εστάς Λε Συέρ είναι τα πιο δημοφιλή;
Το έργο MESSE DE SAINT MARTIN βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 500 επισκέψεις (14% των προβολών του Εστάς Λε Συέρ). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει τα 10 πιο δημοφιλή έργα.
Πόσοι άνθρωποι διάβασαν για τον/την Εστάς Λε Συέρ στο TopImpressionists.com;
4.800 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, 1.500 στη σελίδα του ζωγράφου και 3.300 σε μεμονωμένες καμβάδες.
Σε ποιες συσκευές ακολουθούν τον Εστάς Λε Συέρ;
Οι αναγνώστες ακολουθούν τον/την Εστάς Λε Συέρ μέσω υπολογιστές (94%) και κινητά τηλέφωνα (6%); το υπολογιστές αποτελεί το 94% των επισκέψεων.
Τι είδους καμβάδες προτιμούν οι αναγνώστες στο Εστάς Λε Συέρ;
Ισχυρή χρωματική ενότητα (Αρμονία Χρωμάτων): 71% των επισκέψεων, έναντι 44% του καταλόγου.
TIConcierge του AtelierΣυνδεδεμένος · απαντά σε λεπτό
Γεια σας! Μπορώ να σας βοηθήσω στην επιλογή ενός έργου τέχνης, στην παρακολούθηση μιας παραγγελίας ή στην απάντηση ερωτήσεων σχετικά με την εγγύηση. Πώς μπορώ να σας φανώ χρήσιμος;