Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Frans van Mieris σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
!
Τα στατιστικά στοιχεία ανανεώθηκαν στις 1 Ιουλίου 2026 — δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα πριν από αυτή την ημερομηνία.
Ο/Η Frans van Mieris και οι αναγνώστες
Κατά τη διάρκεια δώδεκα μηνών, το έργο του Frans van Mieris με τις περισσότερες επισκέψεις στο TopImpressionists.com ήταν το Boy Blowing Bubbles: 300 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 11% όλων των προβολών του ζωγράφου. Ακολουθούν οι The Lacemaker και Vrouw die een teorbe stemt, Frans van Mieris (I), 1665. Ο/Η Frans van Mieris συγκέντρωσε συνολικά 3.800 επισκέψεις: 1.200 στη σελίδα του/της ζωγράφου και 2.600 σε μεμονωμένα έργα. Η προσοχή μειώθηκε κατά 100% από το Αύγ 2026 στο Σεπ 2026. Ο πιο έντονος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 3.200 επισκέψεις. Οι αναγνώστες περιηγούνται σε υπολογιστές (97%) και κινητά τηλέφωνα (3%). Οι αναγνώστες έλκονται από το Έντονη (Αντίθεση): 36% των επισκέψεων, για το 14% του καταλόγου του ζωγράφου.
Τα 10 καμβάδες του Frans van Mieris που συγκεντρώνουν τη μεγαλύτερη προσοχή
Με βάση τις επισκέψεις των τελευταίων δώδεκα μηνών στο TopImpressionists.com: οι 10 καμβάδες του Frans van Mieris που ανοίγουν πιο συχνά οι αναγνώστες, ξεκινώντας από την πρώτη θέση.
Πόσοι αναγνώστες επισκέπτονται τη σελίδα του Frans van Mieris κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
Μήνας
Σελίδα καλλιτέχνη
Σελίδες έργων
Οκτ 2025
0
0
Νοέ 2025
0
0
Δεκ 2025
0
0
Ιαν 2026
0
0
Φεβ 2026
0
0
Μάρ 2026
0
0
Απρ 2026
0
0
Μάι 2026
0
0
Ιούν 2026
100
100
Ιούλ 2026
800
2.400
Αύγ 2026
300
100
Σεπ 2026
0
0
Πόσο συχνά εκτίθενται οι καμβάδες του Frans van Mieris;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους καμβάς επιλέγουν οι αναγνώστες του Frans van Mieris;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
Ατμόσφαιρα
Ατμόσφαιρα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Κομψός
33,3%
29,4%
Γαλήνη
27,8%
29,4%
Γαλήνιο
11,1%
17,6%
Δραματικότητα
11,1%
11,8%
Νοσταλγικός
5,6%
11,8%
Κλασικό
5,6%
0,0%
Ρομαντικό
5,6%
0,0%
Συναισθηματική Χροιά
Συναισθηματική Χροιά
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Αναστοχαστικός
50,0%
23,5%
Καταπяхτική γαλήνη
11,1%
17,6%
Ρομαντικό
11,1%
17,6%
Σοβαρός και μελαγχολικός
11,1%
11,8%
Μυστηριώδης
5,6%
11,8%
Γαλήνιο
0,0%
17,6%
Μελαγχολικός
5,6%
0,0%
Νοσταλγικό
5,6%
0,0%
Φωτεινότητα
Φωτεινότητα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Σκοτεινό
78,0%
75,0%
Μαλακή σκιά
18,0%
25,0%
Ήπια φωτεινότητα
4,0%
0,0%
Φωτεινή Ισορροπία
0,0%
0,0%
Φωτεινό
0,0%
0,0%
Κορεσμός Χρώματος
Κορεσμός Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Χαμηλός κορεσμός
60,0%
57,1%
Ελαφριά χρωματική απόχρωση
30,0%
35,7%
Ήπια ισορροπημένη
10,0%
7,1%
Καθαρή χρωματική απόχρωση
0,0%
0,0%
Έντονο χρώμα
0,0%
0,0%
Ένταση Χρώματος
Ένταση Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μονόχρωμο
84,0%
85,7%
Ισορροπημένο
16,0%
14,3%
Ζωντανό
0,0%
0,0%
Αντίθεση
Αντίθεση
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γαλήνιο
18,0%
17,9%
Ήπιο
22,0%
14,3%
Ισορροπημένη
10,0%
7,1%
Έντονη
14,0%
35,7%
Δήλωση
36,0%
25,0%
Αρμονία Χρωμάτων
Αρμονία Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Ασυρμητική παλέτα
12,0%
3,6%
Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων
12,0%
10,7%
Ισορροπημένη αρμονία
16,0%
10,7%
Ισχυρή χρωματική ενότητα
50,0%
64,3%
Συνοπτική παλέτα
10,0%
10,7%
Ποιες καμβάδες του Frans van Mieris συγκεντρώνουν τις περισσότερες επισκέψεις, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
Έργο τέχνης
Οκτ 2025
Νοέ 2025
Δεκ 2025
Ιαν 2026
Φεβ 2026
Μάρ 2026
Απρ 2026
Μάι 2026
Ιούν 2026
Ιούλ 2026
Αύγ 2026
Σεπ 2026
Young Woman in the Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Serenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A Meal of Oysters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Florentius Schu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Πορτραίτο ενός Νεαρού Ανθρώ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Brothel Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Портрет юного человека
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman Writing a Letter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Blowing Bubbles
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ποιες συσκευές χρησιμοποιούν οι αναγνώστες για να ακολουθούν τον/την Frans van Mieris;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Δείτε τα νούμερα
Συσκευή
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
υπολογιστές
3.700
97,4%
κινητά τηλέφωνα
100
2,6%
Σε ποιες γλώσσες διαβάζεται ο/η Frans van Mieris;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Δείτε τα νούμερα
Γλώσσα
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
Ισπανικά
100
100,0%
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Frans van Mieris καθημερινά και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
Ημέρα
Επισκέψεις
Τετ 23 Σεπ
0
Πέμ 24 Σεπ
0
Παρ 25 Σεπ
0
Σαβ 26 Σεπ
0
Κυρ 27 Σεπ
0
Δευ 28 Σεπ
0
Τρί 29 Σεπ
0
Τετ 30 Σεπ
0
Πέμ 1 Οκτ
0
Παρ 2 Οκτ
0
Σαβ 3 Οκτ
0
Κυρ 4 Οκτ
0
Δευ 5 Οκτ
0
Τρί 6 Οκτ
0
Τετ 7 Οκτ
100
Πέμ 8 Οκτ
100
Παρ 9 Οκτ
0
Σαβ 10 Οκτ
100
Κυρ 11 Οκτ
0
Δευ 12 Οκτ
0
Τρί 13 Οκτ
100
Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη)
100
Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη)
100
Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη)
100
Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη)
100
Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη)
200
Ερωτήσεις για τον Frans van Mieris
Ποια καμβάδες του Frans van Mieris είναι τα πιο δημοφιλή;
Το έργο Boy Blowing Bubbles βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 300 επισκέψεις (11% των προβολών του Frans van Mieris). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει τα 10 πιο δημοφιλή έργα.
Πόσοι άνθρωποι διάβασαν για τον/την Frans van Mieris στο TopImpressionists.com;
3.800 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, 1.200 στη σελίδα του ζωγράφου και 2.600 σε μεμονωμένες καμβάδες.
Σε ποιες συσκευές ακολουθούν τον Frans van Mieris;
Οι αναγνώστες ακολουθούν τον/την Frans van Mieris μέσω υπολογιστές (97%) και κινητά τηλέφωνα (3%); το υπολογιστές αποτελεί το 97% των επισκέψεων.
Τι είδους καμβάδες προτιμούν οι αναγνώστες στο Frans van Mieris;
Έντονη (Αντίθεση): 36% των επισκέψεων, έναντι 14% του καταλόγου.
TIConcierge του AtelierΣυνδεδεμένος · απαντά σε λεπτό
Γεια σας! Μπορώ να σας βοηθήσω στην επιλογή ενός έργου τέχνης, στην παρακολούθηση μιας παραγγελίας ή στην απάντηση ερωτήσεων σχετικά με την εγγύηση. Πώς μπορώ να σας φανώ χρήσιμος;