Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
!
Τα στατιστικά στοιχεία ανανεώθηκαν στις 1 Ιουλίου 2026 — δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα πριν από αυτή την ημερομηνία.
Ο Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός σε αριθμούς
Το Η Νεαρή Χριστιανή Μάρτυρα είναι το έργο του Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός που οι αναγνώστες επισκέπτονται περισσότερο: 4.600 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, 40% των προβολών. Στη συνέχεια οι The Death of Elizabeth I, Queen of England και Young Christian Martyr. Σε όλες τις 11.200 επισκέψεις: 2.200 στη σελίδα του ζωγράφου, 9.000 στα έργα. Το φως ανεβαίνει: 85% περισσότερες επισκέψεις σε Σεπ 2026 σε σχέση με το Αύγ 2026. Ο Ιούλ 2026 ήταν η κορύφωση: 7.000 επισκέψεις. Συσκευές αναγνωστών: υπολογιστές (72%), κινητά τηλέφωνα (26%) και ταμπλέτες (2%). Μια προτίμηση δείχνει: το Σκοτεινό (Φωτεινότητα) συγκεντρώνει 83% των επισκέψεων για το 40% του καταλόγου.
Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός: οι 10 καμβάδες που ανοίγουν περισσότερο οι αναγνώστες
Αυτή η λίστα κατατάσσει τα έργα με βάση τις πραγματικές επισκέψεις στο TopImpressionists.com κατά τη διάρκεια δώδεκα μηνών και όχι με βάση τη βαθμολογία του καταλόγου. Η πρώτη θέση ανήκει στο πιο επισκεπτόμενο καμβά του Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός.
Πώς αλλάζει η αναγνωσιμότητα του Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός από μήνα σε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Εμφάνιση στοιχείων
Μήνας
Σελίδα καλλιτέχνη
Σελίδες έργων
Οκτ 2025
0
0
Νοέ 2025
0
0
Δεκ 2025
0
0
Ιαν 2026
0
0
Φεβ 2026
0
0
Μάρ 2026
0
0
Απρ 2026
0
0
Μάι 2026
0
0
Ιούν 2026
0
500
Ιούλ 2026
1.700
5.300
Αύγ 2026
300
1.000
Σεπ 2026
200
2.200
Πόσο συχνά αναζητούνται οι καμβάδες του Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι επιλέγουν οι αναγνώστες ανάμεσα στις καμβάδες του Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Εμφάνιση στοιχείων
Ατμόσφαιρα
Ατμόσφαιρα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μυστηριώδες
10,0%
52,3%
Δραματικότητα
50,0%
30,7%
Ρομαντικό
30,0%
17,1%
Κομψός
10,0%
0,0%
Συναισθηματική Χροιά
Συναισθηματική Χροιά
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μελαγχολικός
40,0%
72,7%
Σοβαρός και μελαγχολικός
20,0%
13,6%
Δραματικό
10,0%
6,8%
Δυναμικός
10,0%
4,5%
Ρομαντικό
10,0%
2,3%
Αναστοχαστικός
10,0%
0,0%
Φωτεινότητα
Φωτεινότητα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Σκοτεινό
40,0%
83,5%
Μαλακή σκιά
32,0%
7,8%
Ήπια φωτεινότητα
14,0%
4,3%
Φωτεινή Ισορροπία
6,0%
2,6%
Φωτεινό
8,0%
1,7%
Κορεσμός Χρώματος
Κορεσμός Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Χαμηλός κορεσμός
32,0%
18,3%
Ελαφριά χρωματική απόχρωση
28,0%
64,3%
Ήπια ισορροπημένη
24,0%
13,9%
Καθαρή χρωματική απόχρωση
14,0%
2,6%
Έντονο χρώμα
2,0%
0,9%
Παλέτα Χρωμάτων
Παλέτα Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γήινοι τόνοι
60,5%
87,3%
Σκούρα χρώματα
21,1%
5,5%
Ουδέτερα χρώματα
7,9%
7,3%
Μονόχρωμα
10,5%
0,0%
Ένταση Χρώματος
Ένταση Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μονόχρωμο
48,0%
67,0%
Ισορροπημένο
38,0%
29,6%
Ζωντανό
14,0%
3,5%
Αντίθεση
Αντίθεση
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γαλήνιο
14,0%
1,7%
Ήπιο
16,0%
12,2%
Ισορροπημένη
6,0%
43,5%
Έντονη
22,0%
13,9%
Δήλωση
42,0%
28,7%
Αρμονία Χρωμάτων
Αρμονία Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Ασυρμητική παλέτα
16,0%
12,2%
Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων
16,0%
2,6%
Ισορροπημένη αρμονία
10,0%
7,0%
Ισχυρή χρωματική ενότητα
34,0%
73,9%
Συνοπτική παλέτα
24,0%
4,3%
Πώς συγκρίνονται τα αγαπημένα καμβάδες του Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός κατά τη διάρκεια του έτους;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Εμφάνιση στοιχείων
Έργο τέχνης
Οκτ 2025
Νοέ 2025
Δεκ 2025
Ιαν 2026
Φεβ 2026
Μάρ 2026
Απρ 2026
Μάι 2026
Ιούν 2026
Ιούλ 2026
Αύγ 2026
Σεπ 2026
Η Νεαρή Χριστιανή Μάρτυρα
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1.900
500
1.100
Young Christian Martyr
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Death of Elizabeth I, Q…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Death of the Sons of Ki…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Bonaparte Crossing the Alps
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
The Execution of Lady Jane…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Napoléon at Fontainebleau,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Young Christian Martyr
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
Napoleon Crossing the Alps
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Napoléon Bonaparte abdicate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Κινητά, τάμπλετ ή υπολογιστές: πώς εμφανίζεται ο Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει έναν τύπο συσκευής: κινητό, tablet ή υπολογιστή. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότερες επισκέψεις προέρχονται από αυτόν τον τύπο συσκευής κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες.
Εμφάνιση στοιχείων
Συσκευή
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
υπολογιστές
8.100
72,3%
κινητά τηλέφωνα
2.900
25,9%
ταμπλέτες
200
1,8%
Ποιες γλώσσες χρησιμοποιούν οι αναγνώστες του Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Εμφάνιση στοιχείων
Γλώσσα
Επισκέψεις
Κοινοποίηση
Chinese
300
37,5%
Γερμανικά
200
25,0%
Ιταλικά
100
12,5%
Γιαπωνέζικα
100
12,5%
Chinese
100
12,5%
Πώς μοιάζουν οι καθημερινές επισκέψεις στον Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός και τι ακολουθεί;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Εμφάνιση στοιχείων
Ημέρα
Επισκέψεις
Τετ 23 Σεπ
0
Πέμ 24 Σεπ
400
Παρ 25 Σεπ
300
Σαβ 26 Σεπ
200
Κυρ 27 Σεπ
400
Δευ 28 Σεπ
800
Τρί 29 Σεπ
700
Τετ 30 Σεπ
100
Πέμ 1 Οκτ
400
Παρ 2 Οκτ
200
Σαβ 3 Οκτ
700
Κυρ 4 Οκτ
0
Δευ 5 Οκτ
0
Τρί 6 Οκτ
200
Τετ 7 Οκτ
0
Πέμ 8 Οκτ
200
Παρ 9 Οκτ
400
Σαβ 10 Οκτ
100
Κυρ 11 Οκτ
400
Δευ 12 Οκτ
300
Τρί 13 Οκτ
700
Τετ 14 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 15 Οκτ (πρόβλεψη)
300
Παρ 16 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη)
300
Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη)
300
Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη)
400
Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη)
300
Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη)
400
Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη)
200
Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη)
200
Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη)
200
Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη)
300
Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός: σύντομες απαντήσεις
Ποιο είναι το πιο διαδεδομένο καμβάς του Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός;
Η Νεαρή Χριστιανή Μάρτυρα: 4.600 επισκέψεις, 40% των προβολών του Ιππολύτης Πωλ Ντελαρός. Η λίστα φτάνει έως την κατάταξη 10.
TIConcierge του AtelierΣυνδεδεμένος · απαντά σε λεπτό
Γεια σας! Μπορώ να σας βοηθήσω στην επιλογή ενός έργου τέχνης, στην παρακολούθηση μιας παραγγελίας ή στην απάντηση ερωτήσεων σχετικά με την εγγύηση. Πώς μπορώ να σας φανώ χρήσιμος;