Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Javier Álvarez Mon σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
!
Τα στατιστικά στοιχεία ανανεώθηκαν στις 1 Ιουλίου 2026 — δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα πριν από αυτή την ημερομηνία.
Ο/Η Javier Álvarez Mon και οι αναγνώστες
Κατά τη διάρκεια δώδεκα μηνών, το έργο του Javier Álvarez Mon με τις περισσότερες επισκέψεις στο TopImpressionists.com ήταν το Kul-e Farah relief I: 200 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 13% όλων των προβολών του ζωγράφου. Ακολουθούν οι Kul-e Farah relief III, vessel-bearer and orchestra on the northern face και Kul-e Farah relief III, northern face. Ο/Η Javier Álvarez Mon συγκέντρωσε συνολικά 1.200 επισκέψεις: 100 στη σελίδα του/της ζωγράφου και 1.100 σε μεμονωμένα έργα. Η προσοχή μειώθηκε κατά 100% από το Αύγ 2026 στο Σεπ 2026. Ο πιο έντονος μήνας ήταν ο Ιούλ 2026, με 1.100 επισκέψεις. Οι αναγνώστες έλκονται από το Ισορροπημένο (Ένταση Χρώματος): 53% των επισκέψεων, για το 29% του καταλόγου του ζωγράφου.
Τα 10 καμβάδες του Javier Álvarez Mon που συγκεντρώνουν τη μεγαλύτερη προσοχή
Με βάση τις επισκέψεις των τελευταίων δώδεκα μηνών στο TopImpressionists.com: οι 10 καμβάδες του Javier Álvarez Mon που ανοίγουν πιο συχνά οι αναγνώστες, ξεκινώντας από την πρώτη θέση.
Πόσοι αναγνώστες επισκέπτονται τη σελίδα του Javier Álvarez Mon κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα νούμερα
Μήνας
Σελίδα καλλιτέχνη
Σελίδες έργων
Οκτ 2025
0
0
Νοέ 2025
0
0
Δεκ 2025
0
0
Ιαν 2026
0
0
Φεβ 2026
0
0
Μάρ 2026
0
0
Απρ 2026
0
0
Μάι 2026
0
0
Ιούν 2026
0
0
Ιούλ 2026
0
1.100
Αύγ 2026
100
0
Σεπ 2026
0
0
Πόσο συχνά εκτίθενται οι καμβάδες του Javier Álvarez Mon;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους καμβάς επιλέγουν οι αναγνώστες του Javier Álvarez Mon;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα νούμερα
Ατμόσφαιρα
Ατμόσφαιρα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γήινοι τόνοι
58,3%
70,0%
Εμπνευσμένος
8,3%
20,0%
Φυσικότητα
8,3%
10,0%
Νοσταλγικός
16,7%
0,0%
Μυστηριώδες
8,3%
0,0%
Συναισθηματική Χροιά
Συναισθηματική Χροιά
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μυστηριώδης
41,7%
50,0%
Δυναμικός
25,0%
20,0%
Αναστοχαστικός
25,0%
20,0%
Γαλήνιο
8,3%
10,0%
Φωτεινότητα
Φωτεινότητα
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Σκοτεινό
2,9%
6,7%
Μαλακή σκιά
32,4%
33,3%
Ήπια φωτεινότητα
35,3%
33,3%
Φωτεινή Ισορροπία
14,7%
6,7%
Φωτεινό
14,7%
20,0%
Κορεσμός Χρώματος
Κορεσμός Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Χαμηλός κορεσμός
64,7%
46,7%
Ελαφριά χρωματική απόχρωση
14,7%
33,3%
Ήπια ισορροπημένη
14,7%
20,0%
Καθαρή χρωματική απόχρωση
5,9%
0,0%
Έντονο χρώμα
0,0%
0,0%
Παλέτα Χρωμάτων
Παλέτα Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γήινοι τόνοι
53,6%
69,2%
Ουδέτερα χρώματα
28,6%
7,7%
Παστέλ αποχρώσεις
14,3%
23,1%
Σκούρα χρώματα
3,6%
0,0%
Ένταση Χρώματος
Ένταση Χρώματος
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Μονόχρωμο
61,8%
46,7%
Ισορροπημένο
29,4%
53,3%
Ζωντανό
8,8%
0,0%
Αντίθεση
Αντίθεση
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Γαλήνιο
5,9%
0,0%
Ήπιο
17,6%
33,3%
Ισορροπημένη
5,9%
13,3%
Έντονη
14,7%
0,0%
Δήλωση
55,9%
53,3%
Αρμονία Χρωμάτων
Αρμονία Χρωμάτων
Έργα του καλλιτέχνη
Επισκέψεις
Ασυρμητική παλέτα
20,6%
33,3%
Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων
5,9%
0,0%
Ισορροπημένη αρμονία
17,6%
20,0%
Ισχυρή χρωματική ενότητα
29,4%
26,7%
Συνοπτική παλέτα
26,5%
20,0%
Ποιες καμβάδες του Javier Álvarez Mon συγκεντρώνουν τις περισσότερες επισκέψεις, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα νούμερα
Έργο τέχνης
Οκτ 2025
Νοέ 2025
Δεκ 2025
Ιαν 2026
Φεβ 2026
Μάρ 2026
Απρ 2026
Μάι 2026
Ιούν 2026
Ιούλ 2026
Αύγ 2026
Σεπ 2026
Kul-e Farah relief I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Kul-e Farah relief IV, deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View of Kul-e Farah relief…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah open-air sanctu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mr. Asadi, Bakhtiyari caret…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief I, detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shekaft-e Salman reliefs co…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Kurangun open-air s…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Shekaft-e Salman cave with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief III, nor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Σε ποιες γλώσσες διαβάζεται ο/η Javier Álvarez Mon;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες επισκέψεις έχει ο/η Javier Álvarez Mon καθημερινά και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα νούμερα
Ημέρα
Επισκέψεις
Σαβ 26 Σεπ
0
Κυρ 27 Σεπ
0
Δευ 28 Σεπ
0
Τρί 29 Σεπ
100
Τετ 30 Σεπ
0
Πέμ 1 Οκτ
0
Παρ 2 Οκτ
0
Σαβ 3 Οκτ
0
Κυρ 4 Οκτ
0
Δευ 5 Οκτ
0
Τρί 6 Οκτ
200
Τετ 7 Οκτ
0
Πέμ 8 Οκτ
0
Παρ 9 Οκτ
0
Σαβ 10 Οκτ
0
Κυρ 11 Οκτ
0
Δευ 12 Οκτ
0
Τρί 13 Οκτ
0
Τετ 14 Οκτ
0
Πέμ 15 Οκτ
0
Παρ 16 Οκτ
0
Σαβ 17 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 18 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Δευ 19 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τρί 20 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τετ 21 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 22 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Παρ 23 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 24 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 25 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Δευ 26 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τρί 27 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Τετ 28 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 29 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Παρ 30 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Σαβ 31 Οκτ (πρόβλεψη)
0
Κυρ 1 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Δευ 2 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τρί 3 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Τετ 4 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Πέμ 5 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη)
0
Ερωτήσεις για τον Javier Álvarez Mon
Ποια καμβάδες του Javier Álvarez Mon είναι τα πιο δημοφιλή;
Το έργο Kul-e Farah relief I βρίσκεται στην πρώτη θέση, με 200 επισκέψεις (13% των προβολών του Javier Álvarez Mon). Η παραπάνω κατάταξη περιλαμβάνει τα 10 πιο δημοφιλή έργα.
Πόσοι άνθρωποι διάβασαν για τον/την Javier Álvarez Mon στο TopImpressionists.com;
1.200 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες, 100 στη σελίδα του ζωγράφου και 1.100 σε μεμονωμένες καμβάδες.
Τι είδους καμβάδες προτιμούν οι αναγνώστες στο Javier Álvarez Mon;
Ισορροπημένο (Ένταση Χρώματος): 53% των επισκέψεων, έναντι 29% του καταλόγου.
TIConcierge του AtelierΣυνδεδεμένος · απαντά σε λεπτό
Γεια σας! Μπορώ να σας βοηθήσω στην επιλογή ενός έργου τέχνης, στην παρακολούθηση μιας παραγγελίας ή στην απάντηση ερωτήσεων σχετικά με την εγγύηση. Πώς μπορώ να σας φανώ χρήσιμος;