Paberikuju

Õpilaste kunstiteoste juhend

Hibbert Oates

Nimi Klass Kuupäev

Lance Calkin, Hibbert Oates. Avalik omand Vaadake seda künist liikudes: joon, lakki all asuv tõeline värv ja puhas pigment

Faktid

Kunstnik
Lance Calkin topimpressionists.com/et/artists/lance-calkin/
Kunstniku eluaastad
1859 – 1936
Liikumine
Realism Painting ordinary people and ordinary work exactly as they are, without making them prettier or grander.

Kontekstis

Hibbert Oates — Lance Calkin

Millal see maaldis on tehtud?

  1. 1850
  2. 1860
  3. 1870
  4. 1880
  5. 1890
  6. 1900
  7. 1910
  8. 1920
  9. 1930

Ülemine rida: aastad. Alumine rida: kunstniku vanus iga perioodi alguses ja lõpus — 0 sünni hetkel, 77 surumisel.

Varjatud: Lance Calkin eluajal (1859–1936) iga dateeritud maal, aastakümne kaupa

Esimesed teosed: kuni 1888 Peamised töötusaastad: 1888–1909 Hilisemad teosed: aastast 1909

Need kolm osa jagavad selles kataloogis kuupäevaga märgitud teosed esimeseks neljanüüdiks, keskmiseks pooleks ja viimaseks neljanüüdiks. Need ei kujuta endast kunstniku tervikut: vähem produktiivne periood võib tähendada hoopis puudut teose kataloogist, mitte pelgalt vaikset aega. Samad aastad koos kunstniku eluluga

Selle plaadi kohta ei ole täpset aastat säilitatud — kunstniku eluaja ja teose stiili põhjal, millist aastakümnest te arvestaksite?

Sarnased teosed

Vali üks eelnev teos: too kaks asja, mis sellega ühendavad, ja üks asi, mis sellest erineb.

Veel sarnaseid teoseid, mida selle kõrvale asetada: topimpressionists.com/et/art/similar/lance-calkin-hibbert-oates-AQTFYC-en/

Värvigamma

Pildist mõõdetud palett

    Peavärv

    Phthalo Green #332116

    Salvestatud palett

    • #332116
    • #0D0B0A
    • #D4AE9A
    • #5F3E29

    Need värvid kunstniku kogu paleti sees Leia teisi maaleid värvi järgi

    Palett
    Earthy Pildis domineeriv värvigrupp.
    Peavärvi nimi
    Phthalo Green
    Intensiivsus
    Monochromatic Kui kütkestavad ja mitmekülgsed värvid on, alates ühest peenust toonist kuni paljude ere värvini.
    Kontrast
    Gentle Kuidas värvid pildil valguse ja kяmbuse osas erinevad.
    Harmonia
    Strong Color Unity Värvide omavaheline kooskõlevus, alates kontrastsetest kuni täielikult ühtlaste toonidega.
    Ereus
    Deep_shadow Kuidas pilt üldiselt vaatub – alates sügavast varjust kuni eredast kõrvalvalgusest.
    Kintus
    Muted Värvide puudus ja intensiivsus ulatub halli lähedastest toonidest kuni täielikult elavate värvide kuni.

    Kus maailmas seda maali vaadatakse?

    • alla 1%
    • 1–3%
    • 3–8%
    • 8–20%
    • 20% ja rohkem
    Selle maali külastajate arv on dokumenteeritud liiga vähe, et teha kaardi koostamist, seega on plaat kujutanud kõik Lance Calkin teosed viimase zwölf kuuga — kokku 2 riiki. Kust need numbrid pärinevad

    Üheksakümmend juhtivat riiki

    1. 1 Hiina 70,0%
    2. 2 Ühendusriik 30,0%

    Leia kaardilt kolm kõige pimedamat riiki. Kas seda maali hoiustav muuseum asub mõnes neist? Kirjuta üles üks põhjus, miks kauguse poolest inimesed seda vaadata võivad.

    Lance Calkin kõige vaadatavamad teosed (kokku 9)

    1. 1 David Powell (1840–1897), Governor of the Bank of England (1892–1895), 1892 30,0%
    2. 2 Reverend E. F. Witts (1813–1886), Rector of Upper Slaughter (1884–1886), 1888 10,0%
    3. 3 Second Lieutenant Percy Orde Powlett, 4th Battalion, 1915 10,0%
    4. 4 Alderman John Barber, JP, Sheriff of Nottingham (1846), Mayor of Nottingham (1867–1869), 1888 10,0%
    5. 5 John Feeney, 1906 10,0%
    6. 6 John Hughlings Jackson (1835–1911), 1894 10,0%
    7. 7 Emma Franks Oates 10,0%
    8. 8 Emma Francis Oates 10,0%
    9. — Hibbert Oates see maalaus 0,0%

    Koos kattavad need teosed 100,0% kogu sellest tähelepanust, mida selle kunstniku maalid möödunud zwölf kuud on saanud. Kataloogis on 38 seda kunstnikku kuuluvat teost, millest 8 on vähemalt üks kord vaadatud. Seda maali ei ole antud perioodil veel vaadatud — see lõpetab nimekirja ilma reitinguta. Sama arv, kuu-kuu põhjal

    Tugid mõõdavad tähelepanu, mitte kvaliteeti. Valige tippkohtadel olevad teosed ja see üks: nimetage üks asi, mis võib muuta maali kuulsaks, lisaks sellele, kui hästi on see maalitud.

    Kunstnik ja muuseum

    Kunstnik

    Lance Calkin

    The Quiet Dignity of a Victorian Master

    In the golden, twilight era of the nineteenth century, few artists captured the somber elegance and social gravity of British life as intimately as Lance Calkin. Born in London in 1859, Calkin was a product of both musical heritage and rigorous academic discipline. As the son of a musician, he likely developed an early sensitivity to rhythm and harmony—qualities that would later manifest in the balanced compositions and tonal precision of his oil paintings. His formal journey through the prestigious Slade School of Fine Art and the Royal Academy Schools provided him with a formidable foundation in classical principles, instilling a lifelong devotion to anatomical accuracy and the subtle interplay of light and shadow.

    By 1895, Calkin had firmly established his professional presence by joining the Royal Institute of Painters in Oil Colours. This period marked his emergence as a significant voice within the British art community, a time when portraiture served not merely as a record of likeness but as a profound statement of character and social standing. His work was never characterized by the loud or the flamboyant; instead, he mastered the art of the understated. Through a meticulous application of paint, Calk in sought to reveal the inner essence of his subjects, using minute shifts in expression and posture to convey a sense of moral seriousness and quiet dignity that resonated with the Victorian ideals of his era.

    A Legacy Captured in Oil and Ink

    The breadth of Calkin’s oeuvre is a testament to his versatility as a chronicler of his time. While he is most celebrated for his portraits, his repertoire extends into historical scenes and poignant social commentaries that capture the tension of a changing world. His ability to navigate between the formal rigidity of high-society portraiture and the raw emotion of historical events allowed him to document the Victorian zeitgeist with unparalleled depth.

    Among his most notable contributions to the art historical record are works that highlight his technical mastery and thematic range:

    The Portrait of Arthur Wellesley Peel, First Viscount Peel: A definitive example of Calkin’s ability to utilize tonal gradation to bestow a sense of nobility and permanence upon his subjects.

    Reverend E. F. Witts (1884–1886): In this depiction of the Rector of Upper Slaughter, Calkin demonstrates a profound capacity for spiritual solemnity, using light to evoke a sense of divine grace.

    John Feeney: A 1906 masterpiece that showcases his skill in capturing the weight of industrial-era prominence through realistic textures and a commanding presence.

    The Patchwork Quilt (1887): An exploration of domesticity and texture that reveals his ability to find beauty in the intricate details of everyday life.

    Boer War: Wounded Soldiers Awaiting Medical Help: A departure from formal portraiture, this watercolor demonstrates his capacity for empathy and his ability to document the harrowing realities of conflict with a delicate yet powerful hand.

    Historical Significance and Enduring Influence

    Lance Calkin’s significance lies in his role as a visual historian. He did not merely paint faces; he painted the soul of an empire at its peak and during its transition into modernity. His work serves as a bridge between the rigid traditions of the Royal Academy and the burgeoning realism that would come to define much of late nineteenth-century art. By eschewing dramatic artifice in favor of truthful representation, he provided a window into the psychological landscape of the Victorian gentleman, the clergyman, and the common soldier alike.

    Though his career spanned the turn of the century, the enduring power of his paintings lies in their timelessness. The meticulous detail with which he rendered fabric, skin, and light ensures that his subjects remain vibrant and present to the modern viewer. Today, as we look back upon the works of Calkin, we find more than just historical artifacts; we find a profound meditation on human dignity, captured through the steady, masterful hand of an artist who understood that the greatest truths are often found in the quietest moments.

    Loe lähemalt siit

    Leidke seda internetist

    QR-kood, mis viib Hibbert Oates allalaadimislehele

    topimpressionists.com/et/art/download/lance-calkin-hibbert-oates-AQTFYC-en/

    Viige seda teost allintena

    MLA
    Calkin, Lance. Hibbert Oates. n.d., https://topimpressionists.com/et/art/lance-calkin-hibbert-oates-AQTFYC-en/
    APA
    Calkin, Lance (n.d.). Hibbert Oates [Painting]. https://topimpressionists.com/et/art/lance-calkin-hibbert-oates-AQTFYC-en/
    Chicago
    Lance Calkin. Hibbert Oates. n.d. https://topimpressionists.com/et/art/lance-calkin-hibbert-oates-AQTFYC-en/
    Harvard
    Calkin, Lance (n.d.) Hibbert Oates. Available at: https://topimpressionists.com/et/art/lance-calkin-hibbert-oates-AQTFYC-en/

    Vaata lähedalt

    Hibbert Oates — Lance Calkin

    Vaata lähemalt

    Vasta oma sõnadega. Siin ei ole vale vastuseid — on vaid vastuseid, mida saad selgitada.

    1. Mis esimesena silma kõige rohkem paneb ja miks?
    2. Millised värvid või kujundid loovad meeleolu — ja milline see meeleolu on?
    3. Meie kataloog liigitab seda teost kategooria formal portrait, vintage gentleman, classic attire alla. Olete nõus? Mida te lisaksin või eemaldasite?
    4. Vaadake tagasi selle juhendi alguses esitatud teosele Sir John Tenniel (1820–1914) (1902). Tooge kaks asja, mis seda teost sellega ühendavad, ning üks erinevus.
    5. Realism: Painting ordinary people and ordinary work exactly as they are, without making them prettier or grander. Kus seda teoses näha saab?

    Teie vastus

    Kirjutage sellest teosest lühike lõik, kasutades selle juhendi varasemate osade fakte ja eelmist annetud vastuseid.

    Küsimused ja vastused

    Kuidas teose "Hibbert Oates" stiil seotub selle looja ajaga?

    Teos „Hibbert Oates“, autor Lance Calkin kuulub Realism suunasse ning on loodud autori 19th Century ajastul.

    Kas teoses "Hibbert Oates" on nähtav tugev kerge-tume kontrast?

    Teoses „Hibbert Oates“, autor Lance Calkin on nähtav Gentle kontrast heellemiste ja tumedate alade vahel.

    Kas saan näha teose „Hibbert Oates“, autor Lance Calkin röntgenpilti?

    Teose „Hibbert Oates“, autor Lance Calkin röntgenvaade on saadaval selle Röntgenkiirgus lehel: see on interaktiivne pildi uurimine läbi üheksateist optilise kihti.