Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Adriaen Brouwer Lugejad ja enim vaadeldud lamedad pildid

      1635 – 1638

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Adriaen Brouwer lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Adriaen Brouwer ja lugejad

      Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam Adriaen Brouwer teos olnud Feeling: 500 külastust, mis moodustab 11% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad The Smokers ja In the Tavern. Adriaen Brouwer kogus kokku 5200 külastust: 1000 kunstniku lehel ja 4200 üksikpõhistel tablidel. Huvitav trend: külastuste arv kasvas 83% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige edukam kuu oli Jul 2026, mil oli 3500 külastust. Lugejad sirvivad arvutid (90%) ja telefonid (10%) Lugejad on huvitatud Melanhooliline (Emotsionaalne toon): sellest on 32% külastustest, mis moodustab 6% kunstniku kataloogist.

      Adriaen Brouwer kõige rohkem tähelepanu pälva 10 tabliseid

      Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: Adriaen Brouwer kõige tihedamini avatavad 10 tablud, esimesena kõige populaarsem.

      1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 külastust · 10,6%
      2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 külastust · 10,6%
      3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 külastust · 8,5%
      4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 külastust · 6,4%
      5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 külastust · 6,4%
      6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 külastust · 4,3%
      7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 külastust · 4,3%
      8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 külastust · 4,3%
      9. Avarice 9 Avarice 200 külastust · 4,3%
      10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 külastust · 2,1%

      Kui palju lugejaid külastab igas kuu Adriaen Brouwer lehte?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Vaata statistikat
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 202600
      Jul 20268002700
      Aug 20260600
      Sept 2026200900

      Kui tihti avatakse Adriaen Brouwer lamedat?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised Adriaen Brouwer lamedatõmid pälvavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Vaata statistikat
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Twilight Landscape0000000002000100
      In the Tavern0000000001000300
      Brawling Peasants0000000001001000
      Smoking Men000000000000
      In the Tavern000000000000
      Interior of a Smoking Room00000000010000
      The Back Operation00000000000100
      The Smokers0000000003000100
      Interior of a Tavern00000000001000
      Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

      Milleid seadmeid kasutavad lugejad Adriaen Brouwer jälgimiseks?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Vaata statistikat
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid470090,4%
      telefonid5009,6%

      Milles keeles Adriaen Brouwer on loetud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Vaata statistikat
      KeelKülastusedJaga
      tšehhi200100,0%

      Kui palju külastusi saab Adriaen Brouwer päevas ning milline on prognoos?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Vaata statistikat
      PäevKülastused
      esmasp. 21 Sept0
      teisip. 22 Sept100
      kolmap. 23 Sept300
      neljap. 24 Sept0
      reede 25 Sept0
      laup. 26 Sept0
      pühap. 27 Sept100
      esmasp. 28 Sept0
      teisip. 29 Sept0
      kolmap. 30 Sept100
      neljap. 1 Okt0
      reede 2 Okt0
      laup. 3 Okt100
      pühap. 4 Okt0
      esmasp. 5 Okt0
      teisip. 6 Okt0
      kolmap. 7 Okt0
      neljap. 8 Okt0
      reede 9 Okt0
      laup. 10 Okt100
      pühap. 11 Okt0
      esmasp. 12 Okt (ennust)0
      teisip. 13 Okt (ennust)0
      kolmap. 14 Okt (ennust)0
      neljap. 15 Okt (ennust)0
      reede 16 Okt (ennust)0
      laup. 17 Okt (ennust)0
      pühap. 18 Okt (ennust)0
      esmasp. 19 Okt (ennust)0
      teisip. 20 Okt (ennust)0
      kolmap. 21 Okt (ennust)0
      neljap. 22 Okt (ennust)0
      reede 23 Okt (ennust)0
      laup. 24 Okt (ennust)0
      pühap. 25 Okt (ennust)0
      esmasp. 26 Okt (ennust)0
      teisip. 27 Okt (ennust)0
      kolmap. 28 Okt (ennust)0
      neljap. 29 Okt (ennust)0
      reede 30 Okt (ennust)0
      laup. 31 Okt (ennust)0
      pühap. 1 Nov (ennust)0

      Küsimused kunstniku Adriaen Brouwer kohta

      Millised Adriaen Brouwer lamedatõlmed on kõige populaarsemad?

      Esimene on Feeling, mida on külastatud 500 kezimes (11% Adriaen Brouwer vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 kõige vaatamaskäinud teost.

      Kui palju inimesi lugesid TopImpressionists.com lehel kunstnikust Adriaen Brouwer?

      5200 külastust ka twelve kuus, sellest 1000 kunstniku lehel ja 4200 üksikatel tablidel.

      Millel seadmetel loetajad Adriaen Brouwer jälgivad?

      Lugejad jälgivad kunstnikku Adriaen Brouwer seadmel arvutid (90%) ja telefonid (10%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 90% külastustest.

      Milliseid linateid loejad Adriaen Brouwer juures eelistavad?

      Melanhooliline (Emotsionaalne toon): 32% külastustest, võrreldes 6% kataloogist.