See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Adriaen Van Ostade lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Adriaen Van Ostade: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib
Kõige rohkem on vaadatud teost Peasant at a Window: aastas 600 külastust, mis moodustab 6% kogu Adriaen Van Ostade kohta loetud tekstidest. Järgnevad The Schoolmaster ja Drinking Figures And Crying Children. Maaleri leht: 1400 külastust. Teosed: 10000. Kokku: 11400. Lugejate arv on kahanenud: 50% vähem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 9600 külastust. Lugejad sirvivad arvutid (96%), telefonid (3%) ja seadmed (2%) Nad eelistavad Rahustav (Lütlus) rohkem kui kataloog viitab: 46% külastustest ja 11% lerridest.
Adriaen Van Ostade kõige vaadeldavaimad 10 lühendatut pinda
TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 10 Adriaen Van Ostade teost, järjestatuna külastuste arvul.
Millal külastavad lugejad lehte Adriaen Van Ostade?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Tabelis esitatud näitajaid
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
100
500
Jul 2026
1300
8300
Aug 2026
0
800
Sept 2026
0
400
Millal avavad lugejad Adriaen Van Ostade lamedad pildid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Adriaen Van Ostade lugejad eelistavad võrreldes selle maalariga, mida ta on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Tabelis esitatud näitajaid
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Nostalgiline
55,6%
37,5%
Rahustav
11,1%
45,8%
Klassikaline
0,0%
8,3%
Muldne ja loomulik
22,2%
0,0%
Draamatiline
0,0%
4,2%
Mänguline
0,0%
4,2%
Rahu ja sereniteit
11,1%
0,0%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Reflektiivne
37,5%
47,8%
Rõõmustav
12,5%
26,1%
Rahustav ja lohutav
25,0%
13,0%
Melanhooliline
12,5%
8,7%
Energiline
12,5%
0,0%
Pingeline
0,0%
4,3%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
64,0%
65,7%
Pehme varjund
14,0%
13,9%
Kerge luminants
16,0%
9,3%
Valgusrikas tasakaal
6,0%
8,3%
Valgusrikas
0,0%
2,8%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
50,0%
41,7%
Kerge värvitoon
30,0%
39,8%
Tasakaalustatud pehme
16,0%
15,7%
Selge värvitoimivus
4,0%
2,8%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
81,0%
75,8%
Neutraalsed toonid
11,9%
18,2%
Tume
4,8%
5,1%
Monokroomne
2,4%
1,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
70,0%
61,1%
Tasakaalustatud
30,0%
36,1%
Eerem ja ergas
0,0%
2,8%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
32,0%
33,3%
Õrna
24,0%
18,5%
Tasakaalustatud
12,0%
12,0%
Erilugus
12,0%
10,2%
Kõrge kontrast
20,0%
25,9%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
4,0%
0,9%
Õrnalt segatud palett
2,0%
3,7%
Tasakaalustatud harmoonia
4,0%
5,6%
Värvide tugev ühtsus
56,0%
53,7%
Ühtne palett
34,0%
36,1%
Millised on Adriaen Van Ostade lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Tabelis esitatud näitajaid
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Portrait of a Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Scholar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Peasant at a Window
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
In a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Merrymakers in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Children Playing in a Barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Room in an Inn with Peasant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of an Inn with Thr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Millistes seadmetes Adriaen Van Ostade lugejad on?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Tabelis esitatud näitajaid
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
10900
95,6%
telefonid
300
2,6%
seadmed
200
1,8%
Milles keelesid Adriaen Van Ostade on kirjutatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Tabelis esitatud näitajaid
Keel
Külastused
Jaga
hispaania
100
100,0%
Kui palju külastusi päevas Adriaen Van Ostade saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Tabelis esitatud näitajaid
Päev
Külastused
neljap. 24 Sept
100
reede 25 Sept
0
laup. 26 Sept
0
pühap. 27 Sept
0
esmasp. 28 Sept
0
teisip. 29 Sept
0
kolmap. 30 Sept
0
neljap. 1 Okt
100
reede 2 Okt
0
laup. 3 Okt
0
pühap. 4 Okt
0
esmasp. 5 Okt
100
teisip. 6 Okt
0
kolmap. 7 Okt
200
neljap. 8 Okt
0
reede 9 Okt
100
laup. 10 Okt
0
pühap. 11 Okt
300
esmasp. 12 Okt
0
teisip. 13 Okt
0
kolmap. 14 Okt
0
neljap. 15 Okt (ennust)
100
reede 16 Okt (ennust)
100
laup. 17 Okt (ennust)
0
pühap. 18 Okt (ennust)
200
esmasp. 19 Okt (ennust)
100
teisip. 20 Okt (ennust)
0
kolmap. 21 Okt (ennust)
100
neljap. 22 Okt (ennust)
100
reede 23 Okt (ennust)
100
laup. 24 Okt (ennust)
0
pühap. 25 Okt (ennust)
200
esmasp. 26 Okt (ennust)
100
teisip. 27 Okt (ennust)
0
kolmap. 28 Okt (ennust)
100
neljap. 29 Okt (ennust)
200
reede 30 Okt (ennust)
100
laup. 31 Okt (ennust)
0
pühap. 1 Nov (ennust)
200
esmasp. 2 Nov (ennust)
100
teisip. 3 Nov (ennust)
0
kolmap. 4 Nov (ennust)
200
Mida lugejad Adriaen Van Ostade kohta küsivad
Millised Adriaen Van Ostade lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?
Peasant at a Window esimene: 600 külastust, 6% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.
Kui suur on Adriaen Van Ostade lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?
11400 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 1400 kunstniku lehel ja 10000 tablidel.
Milleid seadmeid Adriaen Van Ostade lugejad kasutavad?
Kasutatakse arvutid (96%), telefonid (3%) ja seadmed (2%); kõige populaarsem on arvutid, millega saab 96% külastustest.
Millised Adriaen Van Ostade lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?
Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Rahustav (Lütlus), moodustavad 46% külastustest 11% osa kataloogist.