See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Ambroise Louis Garneray lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam Ambroise Louis Garneray teos olnud COMBAT NAVAL: 600 külastust, mis moodustab 14% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad Pirate Ship ja Confiance Kent Fight. Ambroise Louis Garneray kogus kokku 5700 külastust: 2200 kunstniku lehel ja 3500 üksikpõhistel tablidel. Huvitav trend: külastuste arv kasvas 200% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige edukam kuu oli Jul 2026, mil oli 4100 külastust. Lugejad sirvivad arvutid (81%) ja telefonid (19%) Lugejad on huvitatud Tasakaalustatud (Värvi intensiivsus): sellest on 70% külastustest, mis moodustab 44% kunstniku kataloogist.
Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: Ambroise Louis Garneray kõige tihedamini avatavad 10 tablud, esimesena kõige populaarsem.
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
| Kuu | Kunstniku page | Teoselehinded |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dets 2025 | 0 | 0 |
| Jaan 2026 | 0 | 0 |
| Veeb 2026 | 0 | 0 |
| Märts 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1300 | 2800 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sept 2026 | 700 | 500 |
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
| Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Kõige tumedam | 10,0% | 4,5% |
| Pehme varjund | 18,0% | 9,1% |
| Kerge luminants | 32,0% | 31,8% |
| Valgusrikas tasakaal | 28,0% | 43,2% |
| Valgusrikas | 12,0% | 11,4% |
| Värvitoit | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Keretatud | 46,0% | 29,5% |
| Kerge värvitoon | 30,0% | 36,4% |
| Tasakaalustatud pehme | 18,0% | 34,1% |
| Selge värvitoimivus | 6,0% | 0,0% |
| Eriliselt ergitatud värv | 0,0% | 0,0% |
| Väripalett | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Neutraalsed toonid | 41,9% | 60,0% |
| Maapõhine | 46,5% | 40,0% |
| Tume | 4,7% | 0,0% |
| Pastelltoonid | 4,7% | 0,0% |
| Looduslikud toonid | 2,3% | 0,0% |
| Värvi intensiivsus | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Monokroomne | 44,0% | 15,9% |
| Tasakaalustatud | 44,0% | 70,5% |
| Eerem ja ergas | 12,0% | 13,6% |
| Kontrast | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rahustav | 6,0% | 4,5% |
| Õrna | 14,0% | 4,5% |
| Tasakaalustatud | 12,0% | 2,3% |
| Erilugus | 24,0% | 36,4% |
| Kõrge kontrast | 44,0% | 52,3% |
| Värviharmonia | Kunstniku teosed | Külastused |
|---|---|---|
| Rikutud värvigarmoonia | 32,0% | 27,3% |
| Õrnalt segatud palett | 4,0% | 11,4% |
| Tasakaalustatud harmoonia | 12,0% | 4,5% |
| Värvide tugev ühtsus | 34,0% | 22,7% |
| Ühtne palett | 18,0% | 34,1% |
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
| Teos | Okt 2025 | Nov 2025 | Dets 2025 | Jaan 2026 | Veeb 2026 | Märts 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
| Seade | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| arvutid | 4600 | 80,7% |
| telefonid | 1100 | 19,3% |
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
| Keel | Külastused | Jaga |
|---|---|---|
| prantsuse | 400 | 44,4% |
| hispaania | 200 | 22,2% |
| korea | 200 | 22,2% |
| inglise | 100 | 11,1% |
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
| Päev | Külastused |
|---|---|
| pühap. 27 Sept | 200 |
| esmasp. 28 Sept | 0 |
| teisip. 29 Sept | 0 |
| kolmap. 30 Sept | 0 |
| neljap. 1 Okt | 0 |
| reede 2 Okt | 0 |
| laup. 3 Okt | 0 |
| pühap. 4 Okt | 100 |
| esmasp. 5 Okt | 100 |
| teisip. 6 Okt | 0 |
| kolmap. 7 Okt | 0 |
| neljap. 8 Okt | 200 |
| reede 9 Okt | 100 |
| laup. 10 Okt | 100 |
| pühap. 11 Okt | 0 |
| esmasp. 12 Okt | 200 |
| teisip. 13 Okt | 0 |
| kolmap. 14 Okt | 0 |
| neljap. 15 Okt | 0 |
| reede 16 Okt | 0 |
| laup. 17 Okt | 0 |
| pühap. 18 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 19 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 20 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 21 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 22 Okt (ennust) | 0 |
| reede 23 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 24 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 25 Okt (ennust) | 100 |
| esmasp. 26 Okt (ennust) | 100 |
| teisip. 27 Okt (ennust) | 0 |
| kolmap. 28 Okt (ennust) | 0 |
| neljap. 29 Okt (ennust) | 0 |
| reede 30 Okt (ennust) | 0 |
| laup. 31 Okt (ennust) | 0 |
| pühap. 1 Nov (ennust) | 100 |
| esmasp. 2 Nov (ennust) | 100 |
| teisip. 3 Nov (ennust) | 0 |
| kolmap. 4 Nov (ennust) | 0 |
| neljap. 5 Nov (ennust) | 0 |
| reede 6 Nov (ennust) | 0 |
| laup. 7 Nov (ennust) | 0 |