Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Amedeo Modigliani Lugejad ja kangid

      1884 – 1920

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Amedeo Modigliani lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Amedeo Modigliani: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib

      Kõige rohkem on vaadatud teost Naine istudes diivanil: aastas 30400 külastust, mis moodustab 14% kogu Amedeo Modigliani kohta loetud tekstidest. Järgnevad Jeanne Hébuterne'i portree ja Amedeo Clemente Modigliani on üks varase 20. sajandi kunsti armastatumaid ja traagiliselt romantilisi tegelasi. Sündinud Livornos, Itaalias, aastal 1884 peres, kus oli juudi päritolu, tema elu märgistati nii sügavalt kunstiliste nägemuste kui ka pidevate. Maaleri leht: 42000 külastust. Teosed: 199400. Kokku: 241400. Lugejate arv kasvab: 11% rohkem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 120000 külastust. Lugejad räägivad keeles rootsi (15%), inglise (12%) ja saksa (11%). Lugejad elavad riigides Saksamaa (14%), Poola (14%) ja Rootsi (14%). Lugejad sirvivad arvutid (58%), telefonid (39%) ja seadmed (3%) Nad eelistavad Kõrge kontrast (Kontrast) rohkem kui kataloog viitab: 51% külastustest ja 32% lerridest.

      Amedeo Modigliani kõige vaadeldavaimad 10 lühendatut pinda

      TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 10 Amedeo Modigliani teost, järjestatuna külastuste arvul.

      1. Naine istudes diivanil 1 Naine istudes diivanil, 1917 30400 külastust · 14,3%
      2. Jeanne Hébuterne'i portree 2 Jeanne Hébuterne'i portree, 1918 16200 külastust · 7,6%
      3. Amedeo Clemente Modigliani on üks varase 20. sajandi kunsti armastatumaid ja traagiliselt romantilisi tegelasi. Sündinud Livornos, Itaalias, aastal 1884 peres, kus oli juudi päritolu, tema elu märgistati nii sügavalt kunstiliste nägemuste kui ka pidevate 3 Amedeo Clemente Modigliani on üks varase 20. sajandi kunsti armastatumaid ja traagiliselt romantilisi tegelasi. Sündinud Livornos, Itaalias, aastal 1884 peres, kus oli juudi päritolu, tema elu märgistati nii sügavalt kunstiliste nägemuste kui ka pidevate 11400 külastust · 5,4%
      4. La Chevelure noire, also said 4 La Chevelure noire, also said 6400 külastust · 3,0%
      5. Head of Red-Haired Woman 5 Head of Red-Haired Woman, 1915 4700 külastust · 2,2%
      6. Noine särgis, 1918 6 Noine särgis, 1918, 1918 3200 külastust · 1,5%
      7. The Little Peasant 7 The Little Peasant, 1918 3200 külastust · 1,5%
      8. Marios Varvoglis 8 Marios Varvoglis, 1920 3200 külastust · 1,5%
      9. Adrienne (Woman with Bangs) - 9 Adrienne (Woman with Bangs) -, 1917 3000 külastust · 1,4%
      10. 髪をほどいた横たわる裸婦 10 髪をほどいた横たわる裸婦 2500 külastust · 1,2%

      Millal külastavad lugejad lehte Amedeo Modigliani?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 20262004800
      Jul 202613700106300
      Aug 20261640038700
      Sept 20261170049600

      Millal avavad lugejad Amedeo Modigliani lamedad pildid?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised on Amedeo Modigliani lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Tabelis esitatud näitajaid
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Naine istudes diivanil00000000087001000010200
      Jeanne Hébuterne'i portree00000000300460047005100
      Amedeo Clemente Modigliani…000000000330031004100
      髪をほどいた横たわる裸婦0000000001200600600
      Istuv paljas naine diivanil0000000001800100200
      Madame Pompadour00000000000200
      Naine siniste silmadega00000000200500900200
      Nude000000000300100100
      Jeanne Hébuterne0000000001200500600
      Léopold Zborowski portree000000001000500200

      Millistes seadmetes Amedeo Modigliani lugejad on?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Tabelis esitatud näitajaid
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid14070058,3%
      telefonid9430039,1%
      seadmed64002,7%

      Milles keelesid Amedeo Modigliani on kirjutatud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KeelKülastusedJaga
      rootsi290015,4%
      inglise230012,2%
      saksa210011,2%
      poola200010,6%
      vene200010,6%
      itaalia16008,5%
      hispaania14007,4%
      serbia10005,3%
      Norwegian5002,7%
      korea4002,1%

      Kui palju külastusi päevas Amedeo Modigliani saab ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Tabelis esitatud näitajaid
      PäevKülastused
      kolmap. 23 Sept3700
      neljap. 24 Sept3000
      reede 25 Sept1900
      laup. 26 Sept2200
      pühap. 27 Sept2400
      esmasp. 28 Sept1600
      teisip. 29 Sept4300
      kolmap. 30 Sept3900
      neljap. 1 Okt3300
      reede 2 Okt2800
      laup. 3 Okt2700
      pühap. 4 Okt3400
      esmasp. 5 Okt4400
      teisip. 6 Okt2800
      kolmap. 7 Okt3300
      neljap. 8 Okt4200
      reede 9 Okt4000
      laup. 10 Okt4000
      pühap. 11 Okt4100
      esmasp. 12 Okt3500
      teisip. 13 Okt3100
      kolmap. 14 Okt (ennust)4600
      neljap. 15 Okt (ennust)4500
      reede 16 Okt (ennust)3700
      laup. 17 Okt (ennust)3800
      pühap. 18 Okt (ennust)4200
      esmasp. 19 Okt (ennust)4000
      teisip. 20 Okt (ennust)4300
      kolmap. 21 Okt (ennust)5000
      neljap. 22 Okt (ennust)4900
      reede 23 Okt (ennust)4000
      laup. 24 Okt (ennust)4100
      pühap. 25 Okt (ennust)4600
      esmasp. 26 Okt (ennust)4400
      teisip. 27 Okt (ennust)4700
      kolmap. 28 Okt (ennust)5400
      neljap. 29 Okt (ennust)5200
      reede 30 Okt (ennust)4300
      laup. 31 Okt (ennust)4400
      pühap. 1 Nov (ennust)4900
      esmasp. 2 Nov (ennust)4700
      teisip. 3 Nov (ennust)5000

      Mida lugejad Amedeo Modigliani kohta küsivad

      Millised Amedeo Modigliani lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?

      Naine istudes diivanil esimene: 30400 külastust, 14% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

      Kui suur on Amedeo Modigliani lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?

      241400 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 42000 kunstniku lehel ja 199400 tablidel.

      Milleid seadmeid Amedeo Modigliani lugejad kasutavad?

      Kasutatakse arvutid (58%), telefonid (39%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, millega saab 58% külastustest.

      Millistes keeles Amedeo Modigliani lugejad räägivad?

      rootsi (15%), inglise (12%) ja saksa (11%); rootsi katab 15%.

      Millised Amedeo Modigliani lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?

      Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Kõrge kontrast (Kontrast), moodustavad 51% külastustest 32% osa kataloogist.