Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Andrew Wyeth Lugejad ja kangid

      1917 – 2009

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Andrew Wyeth lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Andrew Wyeth: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib

      Kõige rohkem on vaadatud teost Andrew Newell Wyeth Stiil kuulub kindlalt Ameerika realismile, kaldudes Regionaalismi poole oma keskendumisega maaelule ja maastikele. Samas kannab see ka Sotsiaalse Realismi jumeid läbi oma empaatilise tavainimeste pildi. Wyht on sageli seotud Ameerika: aastas 7100 külastust, mis moodustab 51% kogu Andrew Wyeth kohta loetud tekstidest. Järgnevad Wind from the Sea ja On Her Knees. Maaleri leht: 4900 külastust. Teosed: 9500. Kokku: 14400. Lugejate arv on kahanenud: 60% vähem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 6000 külastust. Lugejad räägivad keeles jaapani (40%), hispaania (19%) ja itaalia (11%). Lugejad elavad riigides Jaapan (44%), Ameerika Ühendriigid (12%) ja Hispaania (10%). Lugejad sirvivad arvutid (47%), telefonid (44%) ja seadmed (9%) Nad eelistavad Nostalgiline (Lütlus) rohkem kui kataloog viitab: 84% külastustest ja 20% lerridest.

      Andrew Wyeth kõige vaadeldavaimad 10 lühendatut pinda

      TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 10 Andrew Wyeth teost, järjestatuna külastuste arvul.

      1. Andrew Newell Wyeth

Stiil kuulub kindlalt Ameerika realismile, kaldudes Regionaalismi poole oma keskendumisega maaelule ja maastikele. Samas kannab see ka Sotsiaalse Realismi jumeid läbi oma empaatilise tavainimeste pildi.

Wyht on sageli seotud Ameerika 1 Andrew Newell Wyeth Stiil kuulub kindlalt Ameerika realismile, kaldudes Regionaalismi poole oma keskendumisega maaelule ja maastikele. Samas kannab see ka Sotsiaalse Realismi jumeid läbi oma empaatilise tavainimeste pildi. Wyht on sageli seotud Ameerika, 1948 7100 külastust · 51,4%
      2. Wind from the Sea 2 Wind from the Sea, 1947 1700 külastust · 12,3%
      3. On Her Knees 3 On Her Knees, 1977 600 külastust · 4,3%
      4. Day Dream 4 Day Dream, 1980 500 külastust · 3,6%
      5. Winter Fields 5 Winter Fields, 1942 500 külastust · 3,6%
      6. Lovers 6 Lovers, 1981 400 külastust · 2,9%
      7. Snow Flurries 7 Snow Flurries, 1953 400 külastust · 2,9%
      8. Distant thunder 8 Distant thunder 400 külastust · 2,9%
      9. Polly (sailboat with figures) 9 Polly (sailboat with figures) 300 külastust · 2,2%
      10. Henry Teel 10 Henry Teel, 1945 200 külastust · 1,4%

      Millal külastavad lugejad lehte Andrew Wyeth?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 2026200100
      Jul 202619004100
      Aug 202618004000
      Sept 202610001300

      Millal avavad lugejad Andrew Wyeth lamedad pildid?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised on Andrew Wyeth lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Tabelis esitatud näitajaid
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Andrew Newell Wyeth Stiil…000000000230016001100
      Lovers0000000001001000
      Winter Fields0000000002002000
      Day Dream0000000002002000
      Wind from the Sea00000000020010000
      Henry Teel00000000010000
      Anna Christina000000000000
      Grape Wine0000000001000100
      Allen (oodie) lynch000000000000
      Bikini00000000100000

      Millistes seadmetes Andrew Wyeth lugejad on?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Tabelis esitatud näitajaid
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid680047,2%
      telefonid630043,8%
      seadmed13009,0%

      Milles keelesid Andrew Wyeth on kirjutatud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KeelKülastusedJaga
      jaapani250040,3%
      hispaania120019,4%
      itaalia70011,3%
      inglise6009,7%
      vene4006,5%
      poola2003,2%
      rootsi2003,2%
      saksa1001,6%
      portugali1001,6%
      serbia1001,6%

      Kui palju külastusi päevas Andrew Wyeth saab ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Tabelis esitatud näitajaid
      PäevKülastused
      esmasp. 5 Okt600
      teisip. 6 Okt200
      kolmap. 7 Okt700
      neljap. 8 Okt700
      reede 9 Okt0
      laup. 10 Okt700
      pühap. 11 Okt300
      esmasp. 12 Okt600
      teisip. 13 Okt100
      kolmap. 14 Okt800
      neljap. 15 Okt300
      reede 16 Okt300
      laup. 17 Okt200
      pühap. 18 Okt800
      esmasp. 19 Okt1400
      teisip. 20 Okt500
      kolmap. 21 Okt400
      neljap. 22 Okt1700
      reede 23 Okt600
      laup. 24 Okt200
      pühap. 25 Okt800
      esmasp. 26 Okt (ennust)1400
      teisip. 27 Okt (ennust)400
      kolmap. 28 Okt (ennust)1100
      neljap. 29 Okt (ennust)1500
      reede 30 Okt (ennust)500
      laup. 31 Okt (ennust)600
      pühap. 1 Nov (ennust)1100
      esmasp. 2 Nov (ennust)1600
      teisip. 3 Nov (ennust)500
      kolmap. 4 Nov (ennust)1200
      neljap. 5 Nov (ennust)1700
      reede 6 Nov (ennust)600
      laup. 7 Nov (ennust)700
      pühap. 8 Nov (ennust)1200
      esmasp. 9 Nov (ennust)1800
      teisip. 10 Nov (ennust)600
      kolmap. 11 Nov (ennust)1300
      neljap. 12 Nov (ennust)1900
      reede 13 Nov (ennust)600
      laup. 14 Nov (ennust)800
      pühap. 15 Nov (ennust)1300

      Mida lugejad Andrew Wyeth kohta küsivad

      Millised Andrew Wyeth lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?

      Andrew Newell Wyeth Stiil kuulub kindlalt Ameerika realismile, kaldudes Regionaalismi poole oma keskendumisega maaelule ja maastikele. Samas kannab see ka Sotsiaalse Realismi jumeid läbi oma empaatilise tavainimeste pildi. Wyht on sageli seotud Ameerika esimene: 7100 külastust, 51% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

      Kui suur on Andrew Wyeth lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?

      14400 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 4900 kunstniku lehel ja 9500 tablidel.

      Milleid seadmeid Andrew Wyeth lugejad kasutavad?

      Kasutatakse arvutid (47%), telefonid (44%) ja seadmed (9%); kõige populaarsem on arvutid, millega saab 47% külastustest.

      Millistes keeles Andrew Wyeth lugejad räägivad?

      jaapani (40%), hispaania (19%) ja itaalia (11%); jaapani katab 40%.

      Millised Andrew Wyeth lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?

      Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Nostalgiline (Lütlus), moodustavad 84% külastustest 20% osa kataloogist.