See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Antonio De Pereda lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Antonio De Pereda: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib
Kõige rohkem on vaadatud teost St Dominic: aastas 300 külastust, mis moodustab 43% kogu Antonio De Pereda kohta loetud tekstidest. Järgnevad Vanitas ja St Anthony of Padua with Christ Child (detail). Maaleri leht: 1000 külastust. Teosed: 600. Kokku: 1600. Lugejate arv on kahanenud: 67% vähem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 1200 külastust. Nad eelistavad Rahu ja vaikus (Emotsionaalne toon) rohkem kui kataloog viitab: 100% külastustest ja 8% lerridest.
Antonio De Pereda kõige vaadeldavaimad 4 lühendatut pinda
TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 4 Antonio De Pereda teost, järjestatuna külastuste arvul.
Millal külastavad lugejad lehte Antonio De Pereda?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Tabelis esitatud näitajaid
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
700
500
Aug 2026
300
0
Sept 2026
0
100
Millal avavad lugejad Antonio De Pereda lamedad pildid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Antonio De Pereda lugejad eelistavad võrreldes selle maalariga, mida ta on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Tabelis esitatud näitajaid
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Draamatiline
61,5%
0,0%
Rahustav
15,4%
100,0%
Elegantne
23,1%
0,0%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Vaimne
38,5%
0,0%
Rahustav
23,1%
0,0%
Reflektiivne
15,4%
0,0%
Rahu ja vaikus
7,7%
100,0%
Salapärane
7,7%
0,0%
Kärguse ja sügavuse täis
7,7%
0,0%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
57,1%
42,9%
Pehme varjund
33,3%
57,1%
Kerge luminants
9,5%
0,0%
Valgusrikas tasakaal
0,0%
0,0%
Valgusrikas
0,0%
0,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
33,3%
14,3%
Kerge värvitoon
47,6%
57,1%
Tasakaalustatud pehme
14,3%
28,6%
Selge värvitoimivus
4,8%
0,0%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
57,1%
14,3%
Tasakaalustatud
38,1%
85,7%
Eerem ja ergas
4,8%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
4,8%
0,0%
Õrna
23,8%
42,9%
Tasakaalustatud
9,5%
14,3%
Erilugus
23,8%
28,6%
Kõrge kontrast
38,1%
14,3%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
19,1%
0,0%
Õrnalt segatud palett
4,8%
0,0%
Tasakaalustatud harmoonia
19,1%
14,3%
Värvide tugev ühtsus
52,4%
85,7%
Ühtne palett
4,8%
0,0%
Millised on Antonio De Pereda lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Tabelis esitatud näitajaid
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Anthony of Padua with Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with an Ebony Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Relief of Genoa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Liberation of St Peter…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ as the Man of Sorrows
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Immaculate Conception
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
San Alberto de Sicilia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Angel from Jerusalem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milles keelesid Antonio De Pereda on kirjutatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Tabelis esitatud näitajaid
Keel
Külastused
Jaga
tšehhi
100
50,0%
inglise
100
50,0%
Kui palju külastusi päevas Antonio De Pereda saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Tabelis esitatud näitajaid
Päev
Külastused
reede 25 Sept
0
laup. 26 Sept
0
pühap. 27 Sept
0
esmasp. 28 Sept
100
teisip. 29 Sept
100
kolmap. 30 Sept
0
neljap. 1 Okt
100
reede 2 Okt
0
laup. 3 Okt
0
pühap. 4 Okt
0
esmasp. 5 Okt
0
teisip. 6 Okt
500
kolmap. 7 Okt
200
neljap. 8 Okt
0
reede 9 Okt
0
laup. 10 Okt
0
pühap. 11 Okt
0
esmasp. 12 Okt
0
teisip. 13 Okt
100
kolmap. 14 Okt
0
neljap. 15 Okt
200
reede 16 Okt (ennust)
0
laup. 17 Okt (ennust)
0
pühap. 18 Okt (ennust)
0
esmasp. 19 Okt (ennust)
0
teisip. 20 Okt (ennust)
200
kolmap. 21 Okt (ennust)
0
neljap. 22 Okt (ennust)
100
reede 23 Okt (ennust)
0
laup. 24 Okt (ennust)
0
pühap. 25 Okt (ennust)
0
esmasp. 26 Okt (ennust)
0
teisip. 27 Okt (ennust)
200
kolmap. 28 Okt (ennust)
0
neljap. 29 Okt (ennust)
100
reede 30 Okt (ennust)
0
laup. 31 Okt (ennust)
0
pühap. 1 Nov (ennust)
0
esmasp. 2 Nov (ennust)
0
teisip. 3 Nov (ennust)
200
kolmap. 4 Nov (ennust)
0
neljap. 5 Nov (ennust)
100
Mida lugejad Antonio De Pereda kohta küsivad
Millised Antonio De Pereda lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?
St Dominic esimene: 300 külastust, 43% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 4 maali.
Kui suur on Antonio De Pereda lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?
1600 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 1000 kunstniku lehel ja 600 tablidel.
Millised Antonio De Pereda lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?
Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Rahu ja vaikus (Emotsionaalne toon), moodustavad 100% külastustest 8% osa kataloogist.