Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Beatrice Kreloff Lugejad ja enim vaadeldud lamedad pildid

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Beatrice Kreloff lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Beatrice Kreloff ja lugejad

      Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam Beatrice Kreloff teos olnud Figure 13: 200 külastust, mis moodustab 33% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad Figure 8 ja Figure 17. Beatrice Kreloff kogus kokku 1000 külastust: 400 kunstniku lehel ja 600 üksikpõhistel tablidel. Kõige edukam kuu oli Jul 2026, mil oli 900 külastust. Lugejad on huvitatud Valgusrikas (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): sellest on 33% külastustest, mis moodustab 8% kunstniku kataloogist.

      Beatrice Kreloff kõige rohkem tähelepanu pälva 5 tabliseid

      Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: Beatrice Kreloff kõige tihedamini avatavad 5 tablud, esimesena kõige populaarsem.

      1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 külastust · 33,3%
      2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 külastust · 16,7%
      3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 külastust · 16,7%
      4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 külastust · 16,7%
      5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 külastust · 16,7%

      Kui palju lugejaid külastab igas kuu Beatrice Kreloff lehte?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Vaata statistikat
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 20260100
      Jul 2026400500
      Aug 202600
      Sept 202600

      Kui tihti avatakse Beatrice Kreloff lamedat?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised Beatrice Kreloff lamedatõmid pälvavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Vaata statistikat
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Figure 9000000000000
      Figure 800000000100000
      Figure 1600000000010000
      Figure 5000000000000
      Figure 4000000000000
      Figure 1700000000010000
      Figure000000000000
      Figure 1300000000020000
      Figure 7000000000000
      Figure 14000000000000

      Milles keeles Beatrice Kreloff on loetud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Kui palju külastusi saab Beatrice Kreloff päevas ning milline on prognoos?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Vaata statistikat
      PäevKülastused
      neljap. 24 Sept0
      reede 25 Sept0
      laup. 26 Sept0
      pühap. 27 Sept0
      esmasp. 28 Sept0
      teisip. 29 Sept0
      kolmap. 30 Sept0
      neljap. 1 Okt0
      reede 2 Okt0
      laup. 3 Okt0
      pühap. 4 Okt0
      esmasp. 5 Okt0
      teisip. 6 Okt0
      kolmap. 7 Okt0
      neljap. 8 Okt0
      reede 9 Okt0
      laup. 10 Okt0
      pühap. 11 Okt0
      esmasp. 12 Okt0
      teisip. 13 Okt0
      kolmap. 14 Okt0
      neljap. 15 Okt (ennust)0
      reede 16 Okt (ennust)0
      laup. 17 Okt (ennust)0
      pühap. 18 Okt (ennust)0
      esmasp. 19 Okt (ennust)0
      teisip. 20 Okt (ennust)0
      kolmap. 21 Okt (ennust)0
      neljap. 22 Okt (ennust)0
      reede 23 Okt (ennust)0
      laup. 24 Okt (ennust)0
      pühap. 25 Okt (ennust)0
      esmasp. 26 Okt (ennust)0
      teisip. 27 Okt (ennust)0
      kolmap. 28 Okt (ennust)0
      neljap. 29 Okt (ennust)0
      reede 30 Okt (ennust)0
      laup. 31 Okt (ennust)0
      pühap. 1 Nov (ennust)0
      esmasp. 2 Nov (ennust)0
      teisip. 3 Nov (ennust)0
      kolmap. 4 Nov (ennust)0

      Küsimused kunstniku Beatrice Kreloff kohta

      Millised Beatrice Kreloff lamedatõlmed on kõige populaarsemad?

      Esimene on Figure 13, mida on külastatud 200 kezimes (33% Beatrice Kreloff vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 5 kõige vaatamaskäinud teost.

      Kui palju inimesi lugesid TopImpressionists.com lehel kunstnikust Beatrice Kreloff?

      1000 külastust ka twelve kuus, sellest 400 kunstniku lehel ja 600 üksikatel tablidel.

      Milliseid linateid loejad Beatrice Kreloff juures eelistavad?

      Valgusrikas (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 33% külastustest, võrreldes 8% kataloogist.