Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Briton Rivière Lugejad ja enim vaadeldud lamedad pildid

      1840 – 1920

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Briton Rivière lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Briton Rivière ja lugejad

      Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam Briton Rivière teos olnud Daniel In The Lions Den: 6700 külastust, mis moodustab 35% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad His Only Friend ja Fidelity. Briton Rivière kogus kokku 30300 külastust: 14000 kunstniku lehel ja 16300 üksikpõhistel tablidel. Huvitav trend: külastuste arv kasvas 1193% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige edukam kuu oli Sept 2026, mil oli 18100 külastust. Lugejad tulevad inglise (33%), hispaania (24%) ja vene (11%) keeles. Lugejaid külastavad Ameerika Ühendriigid (24%), Ühendusriik (9%) ja Itaalia (7%) riikidest. Lugejad sirvivad telefonid (67%), arvutid (30%) ja seadmed (3%) Lugejad on huvitatud Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): sellest on 36% külastustest, mis moodustab 8% kunstniku kataloogist.

      Briton Rivière kõige rohkem tähelepanu pälva 10 tabliseid

      Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: Briton Rivière kõige tihedamini avatavad 10 tablud, esimesena kõige populaarsem.

      1. Daniel In The Lions Den 1 Daniel In The Lions Den 6700 külastust · 35,3%
      2. His Only Friend 2 His Only Friend, 1871 1600 külastust · 8,4%
      3. Fidelity 3 Fidelity, 1869 1500 külastust · 7,9%
      4. Sympathy 4 Sympathy 1500 külastust · 7,9%
      5. The Last of the Garrison 5 The Last of the Garrison, 1875 1200 külastust · 6,3%
      6. Mother Hubbard 6 Mother Hubbard, 1882 1100 külastust · 5,8%
      7. An Exile of the '45 7 An Exile of the '45 900 külastust · 4,7%
      8. In Manus Tuas, Domine 8 In Manus Tuas, Domine, 1879 700 külastust · 3,7%
      9. The Long Sleep 9 The Long Sleep 500 külastust · 2,6%
      10. Pride Of Place 10 Pride Of Place 400 külastust · 2,1%

      Kui palju lugejaid külastab igas kuu Briton Rivière lehte?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Vaata statistikat
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 202600
      Jul 202616009200
      Aug 2026700700
      Sept 2026117006400

      Kui tihti avatakse Briton Rivière lamedat?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised Briton Rivière lamedatõmid pälvavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Vaata statistikat
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      An Exile of the '450000000002000600
      His Only Friend00000000010000200
      Daniel In The Lions Den00000000040003001800
      The Last of the Garrison0000000002000700
      The Long Sleep0000000002000200
      In Manus Tuas, Domine000000000500100100
      Mother Hubbard00000000000900
      Sympathy00000000040001100
      An anxious moment00000000000200
      Stealing The Prize00000000020000

      Milleid seadmeid kasutavad lugejad Briton Rivière jälgimiseks?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Vaata statistikat
      SeadeKülastusedJaga
      telefonid2030067,0%
      arvutid900029,7%
      seadmed10003,3%

      Milles keeles Briton Rivière on loetud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Vaata statistikat
      KeelKülastusedJaga
      inglise590033,1%
      hispaania420023,6%
      vene190010,7%
      prantsuse12006,7%
      itaalia12006,7%
      saksa10005,6%
      portugali8004,5%
      korea3001,7%
      ungari2001,1%
      hollandi2001,1%

      Kui palju külastusi saab Briton Rivière päevas ning milline on prognoos?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Vaata statistikat
      PäevKülastused
      reede 25 Sept900
      laup. 26 Sept700
      pühap. 27 Sept1200
      esmasp. 28 Sept1600
      teisip. 29 Sept200
      kolmap. 30 Sept500
      neljap. 1 Okt1200
      reede 2 Okt100
      laup. 3 Okt300
      pühap. 4 Okt500
      esmasp. 5 Okt300
      teisip. 6 Okt500
      kolmap. 7 Okt500
      neljap. 8 Okt400
      reede 9 Okt1200
      laup. 10 Okt900
      pühap. 11 Okt900
      esmasp. 12 Okt1900
      teisip. 13 Okt700
      kolmap. 14 Okt300
      neljap. 15 Okt900
      reede 16 Okt (ennust)1000
      laup. 17 Okt (ennust)800
      pühap. 18 Okt (ennust)1200
      esmasp. 19 Okt (ennust)1700
      teisip. 20 Okt (ennust)600
      kolmap. 21 Okt (ennust)600
      neljap. 22 Okt (ennust)1100
      reede 23 Okt (ennust)1000
      laup. 24 Okt (ennust)900
      pühap. 25 Okt (ennust)1200
      esmasp. 26 Okt (ennust)1700
      teisip. 27 Okt (ennust)600
      kolmap. 28 Okt (ennust)600
      neljap. 29 Okt (ennust)1100
      reede 30 Okt (ennust)1000
      laup. 31 Okt (ennust)900
      pühap. 1 Nov (ennust)1200
      esmasp. 2 Nov (ennust)1800
      teisip. 3 Nov (ennust)700
      kolmap. 4 Nov (ennust)600
      neljap. 5 Nov (ennust)1200

      Küsimused kunstniku Briton Rivière kohta

      Millised Briton Rivière lamedatõlmed on kõige populaarsemad?

      Esimene on Daniel In The Lions Den, mida on külastatud 6700 kezimes (35% Briton Rivière vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 kõige vaatamaskäinud teost.

      Kui palju inimesi lugesid TopImpressionists.com lehel kunstnikust Briton Rivière?

      30300 külastust ka twelve kuus, sellest 14000 kunstniku lehel ja 16300 üksikatel tablidel.

      Millel seadmetel loetajad Briton Rivière jälgivad?

      Lugejad jälgivad kunstnikku Briton Rivière seadmel telefonid (67%), arvutid (30%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on telefonid, mis moodustab 67% külastustest.

      Milles keeles loevad Briton Rivière fännaad?

      Keeles inglise (33%), hispaania (24%) ja vene (11%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osakes 33%.

      Milliseid linateid loejad Briton Rivière juures eelistavad?

      Tasakaalustatud harmoonia (Värviharmonia): 36% külastustest, võrreldes 8% kataloogist.