Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Frederick Childe Hassam Lugejad ja enim vaadeldud lamedad pildid

      1859 – 1935

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frederick Childe Hassam lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Frederick Childe Hassam ja lugejad

      Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam Frederick Childe Hassam teos olnud Couch on the Porch, Cos Cob: 2100 külastust, mis moodustab 3% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine ja Mrs. Hassam in the Garden. Frederick Childe Hassam kogus kokku 66800 külastust: 3500 kunstniku lehel ja 63300 üksikpõhistel tablidel. Tähelepanu on vähenenud 45% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige edukam kuu oli Jul 2026, mil oli 53600 külastust. Lugejad sirvivad arvutid (97%), telefonid (3%) ja seadmed (0%) Lugejad on huvitatud Maapõhine (Väripalett): sellest on 24% külastustest, mis moodustab 14% kunstniku kataloogist.

      Frederick Childe Hassam kõige rohkem tähelepanu pälva 10 tabliseid

      Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: Frederick Childe Hassam kõige tihedamini avatavad 10 tablud, esimesena kõige populaarsem.

      1. Couch on the Porch, Cos Cob 1 Couch on the Porch, Cos Cob, 1914 2100 külastust · 3,1%
      2. Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine 2 Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine, 1890 1500 külastust · 2,2%
      3. Mrs. Hassam in the Garden 3 Mrs. Hassam in the Garden, 1896 1500 külastust · 2,2%
      4. Kuueteine merel 4 Kuueteine merel, 1911 1400 külastust · 2,0%
      5. Mount Vernon Street, Boston 5 Mount Vernon Street, Boston, 1890 1400 külastust · 2,0%
      6. The Water Garden 6 The Water Garden, 1909 900 külastust · 1,3%
      7. Lady in the Park (also known as In the Garden) 7 Lady in the Park (also known as In the Garden), 1897 600 külastust · 0,9%
      8. Street in Pont Aven - Evening 8 Street in Pont Aven - Evening, 1897 600 külastust · 0,9%
      9. Reflections (Kitty Hughes) 9 Reflections (Kitty Hughes), 1917 500 külastust · 0,7%
      10. Tuileries Gardens 10 Tuileries Gardens, 1897 500 külastust · 0,7%

      Kui palju lugejaid külastab igas kuu Frederick Childe Hassam lehte?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Vaata statistikat
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 20263001300
      Jul 2026190051700
      Aug 20266006900
      Sept 20267003400

      Kui tihti avatakse Frederick Childe Hassam lamedat?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised Frederick Childe Hassam lamedatõmid pälvavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Vaata statistikat
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Kuueteine merel0000000005000500
      Celia thaxter's Garden, Isl…000000000800300200
      end of the trolley line, oa…00000000001000
      Mount Vernon Street, Boston00000000000800
      Outskirts of East Gloucester00000000001000
      Woman Sellillng Flowers0000000001001000
      Gloucester Harbor00000000010000
      Winter Nightfall in the City00000000003000
      The Quai St. Michel00000000020000
      Street Scene, Montmartre000000000000

      Milleid seadmeid kasutavad lugejad Frederick Childe Hassam jälgimiseks?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Vaata statistikat
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid6470096,9%
      telefonid19002,8%
      seadmed2000,3%

      Milles keeles Frederick Childe Hassam on loetud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Vaata statistikat
      KeelKülastusedJaga
      inglise40036,4%
      saksa30027,3%
      hispaania20018,2%
      prantsuse1009,1%
      vene1009,1%

      Kui palju külastusi saab Frederick Childe Hassam päevas ning milline on prognoos?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Vaata statistikat
      PäevKülastused
      teisip. 6 Okt0
      kolmap. 7 Okt200
      neljap. 8 Okt200
      reede 9 Okt300
      laup. 10 Okt100
      pühap. 11 Okt700
      esmasp. 12 Okt200
      teisip. 13 Okt200
      kolmap. 14 Okt300
      neljap. 15 Okt300
      reede 16 Okt600
      laup. 17 Okt1000
      pühap. 18 Okt100
      esmasp. 19 Okt600
      teisip. 20 Okt500
      kolmap. 21 Okt700
      neljap. 22 Okt400
      reede 23 Okt800
      laup. 24 Okt400
      pühap. 25 Okt500
      esmasp. 26 Okt1200
      teisip. 27 Okt (ennust)400
      kolmap. 28 Okt (ennust)700
      neljap. 29 Okt (ennust)600
      reede 30 Okt (ennust)1000
      laup. 31 Okt (ennust)900
      pühap. 1 Nov (ennust)800
      esmasp. 2 Nov (ennust)1200
      teisip. 3 Nov (ennust)500
      kolmap. 4 Nov (ennust)900
      neljap. 5 Nov (ennust)600
      reede 6 Nov (ennust)1200
      laup. 7 Nov (ennust)1100
      pühap. 8 Nov (ennust)900
      esmasp. 9 Nov (ennust)1400
      teisip. 10 Nov (ennust)600
      kolmap. 11 Nov (ennust)1000
      neljap. 12 Nov (ennust)700
      reede 13 Nov (ennust)1400
      laup. 14 Nov (ennust)1200
      pühap. 15 Nov (ennust)1100
      esmasp. 16 Nov (ennust)1600

      Küsimused kunstniku Frederick Childe Hassam kohta

      Millised Frederick Childe Hassam lamedatõlmed on kõige populaarsemad?

      Esimene on Couch on the Porch, Cos Cob, mida on külastatud 2100 kezimes (3% Frederick Childe Hassam vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 kõige vaatamaskäinud teost.

      Kui palju inimesi lugesid TopImpressionists.com lehel kunstnikust Frederick Childe Hassam?

      66800 külastust ka twelve kuus, sellest 3500 kunstniku lehel ja 63300 üksikatel tablidel.

      Millel seadmetel loetajad Frederick Childe Hassam jälgivad?

      Lugejad jälgivad kunstnikku Frederick Childe Hassam seadmel arvutid (97%), telefonid (3%) ja seadmed (0%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 97% külastustest.

      Milliseid linateid loejad Frederick Childe Hassam juures eelistavad?

      Maapõhine (Väripalett): 24% külastustest, võrreldes 14% kataloogist.