See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Cornelis Cornelisz Van Haarlem lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Cornelis Cornelisz Van Haarlem ja lugejad
Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam Cornelis Cornelisz Van Haarlem teos olnud The Monk and the Nun: 400 külastust, mis moodustab 13% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad The Golden Age (Bacchanal) or the Garden of Love ja The Wedding of Peleus and Thetis. Cornelis Cornelisz Van Haarlem kogus kokku 4500 külastust: 1600 kunstniku lehel ja 2900 üksikpõhistel tablidel. Tähelepanu on vähenenud 25% võrreldes perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige edukam kuu oli Jul 2026, mil oli 3100 külastust. Lugejad sirvivad arvutid (82%), telefonid (13%) ja seadmed (4%) Lugejad on huvitatud Draamatiline (Lütlus): sellest on 67% külastustest, mis moodustab 33% kunstniku kataloogist.
Cornelis Cornelisz Van Haarlem kõige rohkem tähelepanu pälva 10 tabliseid
Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: Cornelis Cornelisz Van Haarlem kõige tihedamini avatavad 10 tablud, esimesena kõige populaarsem.
Kui palju lugejaid külastab igas kuu Cornelis Cornelisz Van Haarlem lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
1000
2100
Aug 2026
100
700
Sept 2026
500
100
Kui tihti avatakse Cornelis Cornelisz Van Haarlem lamedat?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid linateid Cornelis Cornelisz Van Haarlem lugejad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Draamatiline
33,3%
66,7%
Rahustav
27,8%
13,3%
Romantiline
16,7%
20,0%
Elegantne
16,7%
0,0%
Julge ja silmapaistev
5,6%
0,0%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Melanhooliline
33,3%
46,7%
Reflektiivne
22,2%
13,3%
Dramatiline
5,6%
26,7%
Romantiline
11,1%
6,7%
Vaimne
11,1%
6,7%
Rõõmustav
5,6%
0,0%
Nostalgiiline
5,6%
0,0%
Rahu ja vaikus
5,6%
0,0%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
50,0%
51,6%
Pehme varjund
32,0%
38,7%
Kerge luminants
14,0%
9,7%
Valgusrikas tasakaal
2,0%
0,0%
Valgusrikas
2,0%
0,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
24,0%
22,6%
Kerge värvitoon
46,0%
48,4%
Tasakaalustatud pehme
26,0%
22,6%
Selge värvitoimivus
4,0%
6,5%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
88,9%
84,6%
Tume
4,4%
7,7%
Neutraalsed toonid
4,4%
7,7%
Monokroomne
2,2%
0,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
32,0%
29,0%
Tasakaalustatud
66,0%
64,5%
Eerem ja ergas
2,0%
6,5%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
6,0%
9,7%
Õrna
22,0%
16,1%
Tasakaalustatud
0,0%
3,2%
Erilugus
22,0%
6,5%
Kõrge kontrast
50,0%
64,5%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
2,0%
0,0%
Õrnalt segatud palett
8,0%
12,9%
Tasakaalustatud harmoonia
14,0%
9,7%
Värvide tugev ühtsus
58,0%
61,3%
Ühtne palett
18,0%
16,1%
Millised Cornelis Cornelisz Van Haarlem lamedatõmid pälvavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
The Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Massacre of the Innocents
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Monk and the Nun
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
The Fall of Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Golden Age (Bacchanal)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Wedding of Peleus and T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Fall of Man (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Bathsheba
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Judgment of Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Temperance
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milleid seadmeid kasutavad lugejad Cornelis Cornelisz Van Haarlem jälgimiseks?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
3700
82,2%
telefonid
600
13,3%
seadmed
200
4,4%
Milles keeles Cornelis Cornelisz Van Haarlem on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
Keel
Külastused
Jaga
hollandi
200
25,0%
vene
200
25,0%
prantsuse
100
12,5%
korea
100
12,5%
portugali
100
12,5%
rumeenia
100
12,5%
Kui palju külastusi saab Cornelis Cornelisz Van Haarlem päevas ning milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
Päev
Külastused
teisip. 22 Sept
100
kolmap. 23 Sept
0
neljap. 24 Sept
100
reede 25 Sept
0
laup. 26 Sept
0
pühap. 27 Sept
0
esmasp. 28 Sept
0
teisip. 29 Sept
0
kolmap. 30 Sept
100
neljap. 1 Okt
200
reede 2 Okt
0
laup. 3 Okt
400
pühap. 4 Okt
0
esmasp. 5 Okt
0
teisip. 6 Okt
0
kolmap. 7 Okt
200
neljap. 8 Okt
0
reede 9 Okt
0
laup. 10 Okt
300
pühap. 11 Okt
0
esmasp. 12 Okt
0
teisip. 13 Okt (ennust)
0
kolmap. 14 Okt (ennust)
100
neljap. 15 Okt (ennust)
100
reede 16 Okt (ennust)
0
laup. 17 Okt (ennust)
300
pühap. 18 Okt (ennust)
0
esmasp. 19 Okt (ennust)
0
teisip. 20 Okt (ennust)
100
kolmap. 21 Okt (ennust)
200
neljap. 22 Okt (ennust)
200
reede 23 Okt (ennust)
0
laup. 24 Okt (ennust)
400
pühap. 25 Okt (ennust)
0
esmasp. 26 Okt (ennust)
0
teisip. 27 Okt (ennust)
100
kolmap. 28 Okt (ennust)
200
neljap. 29 Okt (ennust)
200
reede 30 Okt (ennust)
0
laup. 31 Okt (ennust)
400
pühap. 1 Nov (ennust)
0
esmasp. 2 Nov (ennust)
0
Küsimused kunstniku Cornelis Cornelisz Van Haarlem kohta
Millised Cornelis Cornelisz Van Haarlem lamedatõlmed on kõige populaarsemad?
Esimene on The Monk and the Nun, mida on külastatud 400 kezimes (13% Cornelis Cornelisz Van Haarlem vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 kõige vaatamaskäinud teost.
Kui palju inimesi lugesid TopImpressionists.com lehel kunstnikust Cornelis Cornelisz Van Haarlem?
4500 külastust ka twelve kuus, sellest 1600 kunstniku lehel ja 2900 üksikatel tablidel.
Millel seadmetel loetajad Cornelis Cornelisz Van Haarlem jälgivad?
Lugejad jälgivad kunstnikku Cornelis Cornelisz Van Haarlem seadmel arvutid (82%), telefonid (13%) ja seadmed (4%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 82% külastustest.
Milliseid linateid loejad Cornelis Cornelisz Van Haarlem juures eelistavad?
Draamatiline (Lütlus): 67% külastustest, võrreldes 33% kataloogist.