See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Egbert Van Der Poel lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Egbert Van Der Poel: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib
Kõige rohkem on vaadatud teost Fire in a Village: aastas 300 külastust, mis moodustab 20% kogu Egbert Van Der Poel kohta loetud tekstidest. Järgnevad Barnyard Scene ja Seashore by Moonlight. Maaleri leht: 500 külastust. Teosed: 1300. Kokku: 1800. Lugejate arv on kahanenud: 100% vähem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 1600 külastust. Nad eelistavad Draamatiline (Lütlus) rohkem kui kataloog viitab: 57% külastustest ja 33% lerridest.
Egbert Van Der Poel kõige vaadeldavaimad 10 lühendatut pinda
TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 10 Egbert Van Der Poel teost, järjestatuna külastuste arvul.
Millal külastavad lugejad lehte Egbert Van Der Poel?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Tabelis esitatud näitajaid
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
100
0
Jul 2026
400
1200
Aug 2026
0
100
Sept 2026
0
0
Millal avavad lugejad Egbert Van Der Poel lamedad pildid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Egbert Van Der Poel lugejad eelistavad võrreldes selle maalariga, mida ta on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Tabelis esitatud näitajaid
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Draamatiline
33,3%
57,1%
Muldne ja loomulik
16,7%
14,3%
Elegantne
16,7%
14,3%
Nostalgiline
16,7%
14,3%
Rahustav
16,7%
0,0%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Melanhooliline
50,0%
71,4%
Rahustav
16,7%
14,3%
Nostalgiiline
16,7%
14,3%
Rahu ja vaikus
16,7%
0,0%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
79,0%
80,0%
Pehme varjund
10,5%
6,7%
Kerge luminants
5,3%
6,7%
Valgusrikas tasakaal
5,3%
6,7%
Valgusrikas
0,0%
0,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
52,6%
60,0%
Kerge värvitoon
36,8%
33,3%
Tasakaalustatud pehme
10,5%
6,7%
Selge värvitoimivus
0,0%
0,0%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
81,2%
91,7%
Monokroomne
12,5%
0,0%
Neutraalsed toonid
6,2%
8,3%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
73,7%
60,0%
Tasakaalustatud
26,3%
40,0%
Eerem ja ergas
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
47,4%
26,7%
Õrna
10,5%
26,7%
Tasakaalustatud
0,0%
0,0%
Erilugus
15,8%
13,3%
Kõrge kontrast
26,3%
33,3%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
21,1%
33,3%
Õrnalt segatud palett
0,0%
0,0%
Tasakaalustatud harmoonia
15,8%
33,3%
Värvide tugev ühtsus
42,1%
26,7%
Ühtne palett
21,1%
6,7%
Millised on Egbert Van Der Poel lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Tabelis esitatud näitajaid
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Fire in a Village
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
PAYSAN DONNANT A MANGER A D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
UNE MAISON RUSTIQUE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Fair
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
INTERIEUR DE LA GRANGE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View of Delft after the Exp…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
INCENDIE DANS UN VILLAGE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Barnyard Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Explosion of the Delft…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Barnyard Scene (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milles keelesid Egbert Van Der Poel on kirjutatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Tabelis esitatud näitajaid
Keel
Külastused
Jaga
itaalia
200
100,0%
Kui palju külastusi päevas Egbert Van Der Poel saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Tabelis esitatud näitajaid
Päev
Külastused
teisip. 22 Sept
0
kolmap. 23 Sept
0
neljap. 24 Sept
0
reede 25 Sept
0
laup. 26 Sept
0
pühap. 27 Sept
0
esmasp. 28 Sept
0
teisip. 29 Sept
0
kolmap. 30 Sept
0
neljap. 1 Okt
0
reede 2 Okt
0
laup. 3 Okt
0
pühap. 4 Okt
100
esmasp. 5 Okt
0
teisip. 6 Okt
0
kolmap. 7 Okt
100
neljap. 8 Okt
0
reede 9 Okt
0
laup. 10 Okt
0
pühap. 11 Okt
0
esmasp. 12 Okt
0
teisip. 13 Okt (ennust)
0
kolmap. 14 Okt (ennust)
100
neljap. 15 Okt (ennust)
0
reede 16 Okt (ennust)
0
laup. 17 Okt (ennust)
0
pühap. 18 Okt (ennust)
100
esmasp. 19 Okt (ennust)
0
teisip. 20 Okt (ennust)
0
kolmap. 21 Okt (ennust)
100
neljap. 22 Okt (ennust)
0
reede 23 Okt (ennust)
0
laup. 24 Okt (ennust)
0
pühap. 25 Okt (ennust)
100
esmasp. 26 Okt (ennust)
0
teisip. 27 Okt (ennust)
0
kolmap. 28 Okt (ennust)
100
neljap. 29 Okt (ennust)
0
reede 30 Okt (ennust)
0
laup. 31 Okt (ennust)
0
pühap. 1 Nov (ennust)
100
esmasp. 2 Nov (ennust)
0
Mida lugejad Egbert Van Der Poel kohta küsivad
Millised Egbert Van Der Poel lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?
Fire in a Village esimene: 300 külastust, 20% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.
Kui suur on Egbert Van Der Poel lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?
1800 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 500 kunstniku lehel ja 1300 tablidel.
Millised Egbert Van Der Poel lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?
Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Draamatiline (Lütlus), moodustavad 57% külastustest 33% osa kataloogist.