Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Emil Nolde populaarsus ja külastajate statistika

      1867 – 1956

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Emil Nolde lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Emil Nolde numberlikult

      Lilleaed (Tüdruk ja Pesemine) on Emil Nolde teos, mida lugejad on vaadelnud kõige rohkem: 12 mõttes 9600 külastust, mis moodustab 22% vaatlemiste kogusummast. Seejäpärast Kristuse Piinamise Häkamine ja Masks. Kõikide 50000 külastuse eest: 8700 maaliatükendil ja 41300 tablidel. Valgus kasvab: Sept 2026 oli 56% rohkem külastusi kui Aug 2026. Jul 2026 oli tipphetk: 26300 külastust. Lugejate keeled: inglise (34%), poola (10%) ja itaalia (9%). Lugejate riigid: Ameerika Ühendriigid (20%), Poola (13%) ja Itaalia (9%). Lugejate seadmed: arvutid (66%), telefonid (29%) ja seadmed (4%). Eelist näitab: Selge värvitoimivus (Värvitoit) moodustab 66% külastustest kogu 32% kataloogist.

      Emil Nolde: 10 kõige rohkem lugejast avatud lerrat

      See nimekiri on koostatud põhjalaselt TopImpressionists.com külastuste arvul, mis on mõõdetud kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide reitingi põhjal. Esimesel kohal on kõige rohkem külastatud Emil Nolde linatehtel.

      1. Lilleaed (Tüdruk ja Pesemine) 1 Lilleaed (Tüdruk ja Pesemine), 1908 9600 külastust · 21,5%
      2. Kristuse Piinamise Häkamine 2 Kristuse Piinamise Häkamine, 1909 5800 külastust · 13,0%
      3. Masks 3 Masks, 1911 1600 külastust · 3,6%
      4. Crucifixion, 4 Crucifixion,, 1912 1400 külastust · 3,1%
      5. Dance around the Golden Calf 5 Dance around the Golden Calf, 1910 1100 külastust · 2,5%
      6. Mask Still Life III, 6 Mask Still Life III,, 1911 1000 külastust · 2,2%
      7. Anna Wieds Garden 7 Anna Wieds Garden 700 külastust · 1,6%
      8. Christ among the Children 8 Christ among the Children 700 külastust · 1,6%
      9. Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 9 Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 700 külastust · 1,6%
      10. Landscape in Red Light 10 Landscape in Red Light 500 külastust · 1,1%

      Kuidas Emil Nolde lugejaskond kuupõhisel tasul muutub?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Näita arvulisi
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 2026100600
      Jul 2026230024000
      Aug 20267008300
      Sept 202656008400

      Kuidas Emil Nolde lamedat pinda aasta jooksul vaadatakse?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Kuidas Emil Nolde lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Näita arvulisi
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Sunset000000000000
      Sea with Red Sky0000000000100100
      Couple on the beach000000000000
      Masks00000000100500100600
      Christ among the Children000000000100100500
      The Great Gardener00000000020000
      Light-flooded Sea (Green)0000000001000100
      Marshy Landscape under the…0000000001001000
      Animal and Figures000000000000
      Anna Wieds Garden000000000200100300

      Telefonid, tabletid või arvutid: kuidas Emil Nolde on loetav?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Näita arvulisi
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid3320066,4%
      telefonid1470029,4%
      seadmed21004,2%

      Millistes keeles kasutavad Emil Nolde lugejad keeled?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Näita arvulisi
      KeelKülastusedJaga
      inglise300034,1%
      poola90010,2%
      itaalia8009,1%
      Norwegian7008,0%
      prantsuse5005,7%
      saksa4004,5%
      gruusia3003,4%
      korea3003,4%
      hollandi3003,4%
      tšehhi2002,3%

      Kuidas toimivad Emil Nolde päevased külastused ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Näita arvulisi
      PäevKülastused
      esmasp. 5 Okt1000
      teisip. 6 Okt2500
      kolmap. 7 Okt1600
      neljap. 8 Okt900
      reede 9 Okt1200
      laup. 10 Okt900
      pühap. 11 Okt1300
      esmasp. 12 Okt900
      teisip. 13 Okt2300
      kolmap. 14 Okt1600
      neljap. 15 Okt700
      reede 16 Okt700
      laup. 17 Okt400
      pühap. 18 Okt500
      esmasp. 19 Okt1400
      teisip. 20 Okt1500
      kolmap. 21 Okt1000
      neljap. 22 Okt1400
      reede 23 Okt1000
      laup. 24 Okt1500
      pühap. 25 Okt2500
      esmasp. 26 Okt (ennust)1300
      teisip. 27 Okt (ennust)2500
      kolmap. 28 Okt (ennust)1700
      neljap. 29 Okt (ennust)1200
      reede 30 Okt (ennust)1200
      laup. 31 Okt (ennust)1100
      pühap. 1 Nov (ennust)1700
      esmasp. 2 Nov (ennust)1400
      teisip. 3 Nov (ennust)2600
      kolmap. 4 Nov (ennust)1700
      neljap. 5 Nov (ennust)1200
      reede 6 Nov (ennust)1200
      laup. 7 Nov (ennust)1200
      pühap. 8 Nov (ennust)1800
      esmasp. 9 Nov (ennust)1400
      teisip. 10 Nov (ennust)2700
      kolmap. 11 Nov (ennust)1800
      neljap. 12 Nov (ennust)1300
      reede 13 Nov (ennust)1200
      laup. 14 Nov (ennust)1200
      pühap. 15 Nov (ennust)1800

      Emil Nolde: lühikesed vastused

      Kumba on Emil Nolde kõige vaadeldavam lühend?

      Lilleaed (Tüdruk ja Pesemine): 9600 külastust, mis moodustab 22% Emil Nolde vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 10.

      Kui palju külastusi Emil Nolde saab?

      50000 kahetlahklaast (painter's page: 8700, tablidet: 41300).

      Kas lugejad avavad Emil Nolde telefonis või arvutis?

      Mõlemal: arvutid (66%), telefonid (29%) ja seadmed (4%); juhtav on arvutid osaga 66%.

      Kas Emil Nolde on saadaval mitmes keeles?

      Jah: inglise (34%), poola (10%) ja itaalia (9%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osalusel 34%.

      Kas lugejad eelistavad Emil Nolde tüüpi lamatust?

      Jah, Selge värvitoimivus (Värvitoit): 66% külastustest kogu kataloogi 32% kohta.