Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Emma Florence Harrison Lugejad ja kangid

      1877 – 1955

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Emma Florence Harrison lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Emma Florence Harrison: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib

      Kõige rohkem on vaadatud teost The Lady Of Shalott: aastas 600 külastust, mis moodustab 22% kogu Emma Florence Harrison kohta loetud tekstidest. Järgnevad Dreamland ja Sailing Of The Sword. Maaleri leht: 2700 külastust. Teosed: 2500. Kokku: 5200. Lugejate arv kasvab: 17% rohkem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 3900 külastust. Lugejad sirvivad arvutid (62%), telefonid (23%) ja seadmed (15%) Nad eelistavad Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) rohkem kui kataloog viitab: 59% külastustest ja 36% lerridest.

      Emma Florence Harrison kõige vaadeldavaimad 9 lühendatut pinda

      TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 9 Emma Florence Harrison teost, järjestatuna külastuste arvul.

      1. The Lady Of Shalott 1 The Lady Of Shalott 600 külastust · 22,2%
      2. Dreamland 2 Dreamland 500 külastust · 18,5%
      3. Sailing Of The Sword 3 Sailing Of The Sword 400 külastust · 14,8%
      4. It Was Their Last Hour 4 It Was Their Last Hour 300 külastust · 11,1%
      5. The Wind 5 The Wind 300 külastust · 11,1%
      6. Blessed Kiss 6 Blessed Kiss 200 külastust · 7,4%
      7. Rapunzel 7 Rapunzel 200 külastust · 7,4%
      8. A Birthday 8 A Birthday 100 külastust · 3,7%
      9. Whither Away 9 Whither Away 100 külastust · 3,7%

      Millal külastavad lugejad lehte Emma Florence Harrison?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 202600
      Jul 202617002200
      Aug 2026500100
      Sept 2026500200

      Millal avavad lugejad Emma Florence Harrison lamedad pildid?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised on Emma Florence Harrison lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Tabelis esitatud näitajaid
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      It Was Their Last Hour0000000002000100
      Whither Away00000000010000
      Rapunzel0000000001001000
      Dreamland00000000050000
      The Lady Of Shalott0000000003000100
      A Birthday00000000010000
      Eve000000000000
      The Wind00000000030000
      Waking She Heard The Night…000000000000
      Sailing Of The Sword00000000040000

      Millistes seadmetes Emma Florence Harrison lugejad on?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Tabelis esitatud näitajaid
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid320061,5%
      telefonid120023,1%
      seadmed80015,4%

      Milles keelesid Emma Florence Harrison on kirjutatud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KeelKülastusedJaga
      inglise100100,0%

      Kui palju külastusi päevas Emma Florence Harrison saab ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Tabelis esitatud näitajaid
      PäevKülastused
      pühap. 4 Okt0
      esmasp. 5 Okt0
      teisip. 6 Okt0
      kolmap. 7 Okt0
      neljap. 8 Okt700
      reede 9 Okt0
      laup. 10 Okt0
      pühap. 11 Okt0
      esmasp. 12 Okt200
      teisip. 13 Okt0
      kolmap. 14 Okt100
      neljap. 15 Okt0
      reede 16 Okt0
      laup. 17 Okt0
      pühap. 18 Okt0
      esmasp. 19 Okt100
      teisip. 20 Okt0
      kolmap. 21 Okt400
      neljap. 22 Okt0
      reede 23 Okt100
      laup. 24 Okt0
      pühap. 25 Okt (ennust)0
      esmasp. 26 Okt (ennust)100
      teisip. 27 Okt (ennust)0
      kolmap. 28 Okt (ennust)200
      neljap. 29 Okt (ennust)200
      reede 30 Okt (ennust)0
      laup. 31 Okt (ennust)0
      pühap. 1 Nov (ennust)0
      esmasp. 2 Nov (ennust)100
      teisip. 3 Nov (ennust)0
      kolmap. 4 Nov (ennust)200
      neljap. 5 Nov (ennust)200
      reede 6 Nov (ennust)0
      laup. 7 Nov (ennust)0
      pühap. 8 Nov (ennust)0
      esmasp. 9 Nov (ennust)100
      teisip. 10 Nov (ennust)0
      kolmap. 11 Nov (ennust)200
      neljap. 12 Nov (ennust)200
      reede 13 Nov (ennust)0
      laup. 14 Nov (ennust)0

      Mida lugejad Emma Florence Harrison kohta küsivad

      Millised Emma Florence Harrison lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?

      The Lady Of Shalott esimene: 600 külastust, 22% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 9 maali.

      Kui suur on Emma Florence Harrison lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?

      5200 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 2700 kunstniku lehel ja 2500 tablidel.

      Milleid seadmeid Emma Florence Harrison lugejad kasutavad?

      Kasutatakse arvutid (62%), telefonid (23%) ja seadmed (15%); kõige populaarsem on arvutid, millega saab 62% külastustest.

      Millised Emma Florence Harrison lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?

      Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Kerge luminants (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus), moodustavad 59% külastustest 36% osa kataloogist.