See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Fernando Fader lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Fernando Fader: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib
Kõige rohkem on vaadatud teost Manilla Shawls: aastas 100 külastust, mis moodustab 100% kogu Fernando Fader kohta loetud tekstidest. Maaleri leht: 500 külastust. Teosed: 100. Kokku: 600. Lugejate arv kasvab: 300% rohkem külastust ajavahemikus Sept 2026 kuni Okt 2026. Parim kuu: Okt 2026, 400 külastust. Nad eelistavad Nostalgiline (Lütlus) rohkem kui kataloog viitab: 100% külastustest ja 20% lerridest.
Fernando Fader kõige vaadeldavaimad 1 lühendatut pinda
TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 1 Fernando Fader teost, järjestatuna külastuste arvul.
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Tabelis esitatud näitajaid
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
100
0
Aug 2026
0
0
Sept 2026
100
0
Okt 2026
300
100
Millal avavad lugejad Fernando Fader lamedad pildid?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Mida Fernando Fader lugejad eelistavad võrreldes selle maalariga, mida ta on loonud?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Tabelis esitatud näitajaid
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Nostalgiline
20,0%
100,0%
Rahu ja sereniteit
40,0%
0,0%
Draamatiline
20,0%
0,0%
Muldne ja loomulik
20,0%
0,0%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
23,1%
0,0%
Pehme varjund
38,5%
100,0%
Kerge luminants
23,1%
0,0%
Valgusrikas tasakaal
15,4%
0,0%
Valgusrikas
0,0%
0,0%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
46,2%
0,0%
Kerge värvitoon
38,5%
100,0%
Tasakaalustatud pehme
15,4%
0,0%
Selge värvitoimivus
0,0%
0,0%
Eriliselt ergitatud värv
0,0%
0,0%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Maapõhine
60,0%
100,0%
Neutraalsed toonid
30,0%
0,0%
Tume
10,0%
0,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
30,8%
0,0%
Tasakaalustatud
69,2%
100,0%
Eerem ja ergas
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
15,4%
0,0%
Õrna
23,1%
0,0%
Tasakaalustatud
23,1%
100,0%
Erilugus
30,8%
0,0%
Kõrge kontrast
7,7%
0,0%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
30,8%
0,0%
Õrnalt segatud palett
7,7%
0,0%
Tasakaalustatud harmoonia
15,4%
0,0%
Värvide tugev ühtsus
38,5%
100,0%
Ühtne palett
7,7%
0,0%
Millised on Fernando Fader lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Tabelis esitatud näitajaid
Teos
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Okt 2026
La comida de los cerdos
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Al solcito
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La mazamorra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Horses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Estudio de mujer ó Retorno…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Herd of horses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manilla Shawls
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Fin de invierno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
El corral de las cabras
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milles keelesid Fernando Fader on kirjutatud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Tabelis esitatud näitajaid
Keel
Külastused
Jaga
inglise
200
66,7%
tšehhi
100
33,3%
Kui palju külastusi päevas Fernando Fader saab ja mis on järgmine samm?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Tabelis esitatud näitajaid
Päev
Külastused
laup. 17 Okt
0
pühap. 18 Okt
0
esmasp. 19 Okt
0
teisip. 20 Okt
100
kolmap. 21 Okt
0
neljap. 22 Okt
0
reede 23 Okt
0
laup. 24 Okt
0
pühap. 25 Okt
0
esmasp. 26 Okt
100
teisip. 27 Okt
0
kolmap. 28 Okt
0
neljap. 29 Okt
0
reede 30 Okt
0
laup. 31 Okt
0
pühap. 1 Nov
0
esmasp. 2 Nov
0
teisip. 3 Nov
0
kolmap. 4 Nov
0
neljap. 5 Nov
0
reede 6 Nov
0
laup. 7 Nov (ennust)
0
pühap. 8 Nov (ennust)
0
esmasp. 9 Nov (ennust)
0
teisip. 10 Nov (ennust)
0
kolmap. 11 Nov (ennust)
0
neljap. 12 Nov (ennust)
0
reede 13 Nov (ennust)
0
laup. 14 Nov (ennust)
0
pühap. 15 Nov (ennust)
0
esmasp. 16 Nov (ennust)
0
teisip. 17 Nov (ennust)
0
kolmap. 18 Nov (ennust)
0
neljap. 19 Nov (ennust)
0
reede 20 Nov (ennust)
0
laup. 21 Nov (ennust)
0
pühap. 22 Nov (ennust)
0
esmasp. 23 Nov (ennust)
0
teisip. 24 Nov (ennust)
0
kolmap. 25 Nov (ennust)
0
neljap. 26 Nov (ennust)
0
reede 27 Nov (ennust)
0
Mida lugejad Fernando Fader kohta küsivad
Millised Fernando Fader lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?
Manilla Shawls esimene: 100 külastust, 100% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 1 maali.
Kui suur on Fernando Fader lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?
600 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 500 kunstniku lehel ja 100 tablidel.
Millised Fernando Fader lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?
Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Nostalgiline (Lütlus), moodustavad 100% külastustest 20% osa kataloogist.