Frank StellaLugejad ja enim vaadeldud lamedad pildid
1936
Mis see leht on?
See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frank Stella lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.
!
Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.
Frank Stella ja lugejad
Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam Frank Stella teos olnud The Fountain: 900 külastust, mis moodustab 20% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad Darabjerd III ja Tahkt-I-Sulayman Variation II. Frank Stella kogus kokku 6000 külastust: 3300 kunstniku lehel ja 2700 üksikpõhistel tablidel. Huvitav trend: külastuste arv kasvas 191% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige edukam kuu oli Sept 2026, mil oli 3200 külastust. Lugejad tulevad inglise (86%), tšehhi (4%) ja poola (4%) keeles. Lugejad sirvivad arvutid (53%), telefonid (42%) ja seadmed (5%) Lugejad on huvitatud Kerge värvitoon (Värvitoit): sellest on 34% külastustest, mis moodustab 17% kunstniku kataloogist.
Frank Stella kõige rohkem tähelepanu pälva 10 tabliseid
Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: Frank Stella kõige tihedamini avatavad 10 tablud, esimesena kõige populaarsem.
Kui palju lugejaid külastab igas kuu Frank Stella lehte?
Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.
Vaata statistikat
Kuu
Kunstniku page
Teoselehinded
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dets 2025
0
0
Jaan 2026
0
0
Veeb 2026
0
0
Märts 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
200
1500
Aug 2026
300
800
Sept 2026
2800
400
Kui tihti avatakse Frank Stella lamedat?
Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.
Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.
Milliseid linateid Frank Stella lugejad eelistavad?
Iga tähekaart võrdleb kahte näitaja. Punktirektang on kunstniku enda teos: viiskümne juhuasja valitud teost, järjestatuna ühe omaduse järgi. Täisjooneline kuju näitab, kuidas külastajate tähelepanu viimase docelemne kuu jooksul tegelikult jaotunes. Kui täisjooneline kuju ulatub punktirektangist kaugemale, tähendab see, et selline teosest koosneva stiili või omaduse liik tõmbab rohkem tähelepanu, kui seda kunstniku teosel keskmiselt on.
Lütlus
Emotsionaalne toon
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Värvitoit
Väripalett
Värvi intensiivsus
Kontrast
Värviharmonia
Vaata statistikat
Lütlus
Lütlus
Kunstniku teosed
Külastused
Minimalistlik
66,7%
59,1%
Julge ja silmapaistev
11,1%
18,2%
Rahu ja sereniteit
11,1%
18,2%
Modernne
11,1%
4,5%
Emotsionaalne toon
Emotsionaalne toon
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
44,4%
45,5%
Energiline
22,2%
22,7%
Reflektiivne
22,2%
13,6%
Rahu ja vaikus
11,1%
18,2%
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Eelnev on parandatud tõlge:
Valgusus
Kunstniku teosed
Külastused
Kõige tumedam
9,8%
13,6%
Pehme varjund
4,9%
0,0%
Kerge luminants
26,8%
34,1%
Valgusrikas tasakaal
41,5%
36,4%
Valgusrikas
17,1%
15,9%
Värvitoit
Värvitoit
Kunstniku teosed
Külastused
Keretatud
34,2%
15,9%
Kerge värvitoon
17,1%
34,1%
Tasakaalustatud pehme
17,1%
15,9%
Selge värvitoimivus
21,9%
18,2%
Eriliselt ergitatud värv
9,8%
15,9%
Väripalett
Väripalett
Kunstniku teosed
Külastused
Neutraalsed toonid
44,7%
33,3%
Maapõhine
18,4%
25,6%
Pastelltoonid
10,5%
17,9%
Tume
10,5%
12,8%
Monokroomne
7,9%
2,6%
Eelavärviline
2,6%
5,1%
Metallik
Metalli toonid
2,6%
2,6%
Looduslikud toonid
2,6%
0,0%
Värvi intensiivsus
Värvi intensiivsus
Kunstniku teosed
Külastused
Monokroomne
29,3%
13,6%
Tasakaalustatud
34,2%
50,0%
Eerem ja ergas
36,6%
36,4%
Kontrast
Kontrast
Kunstniku teosed
Külastused
Rahustav
12,2%
2,3%
Õrna
17,1%
29,5%
Tasakaalustatud
2,4%
0,0%
Erilugus
12,2%
20,4%
Kõrge kontrast
56,1%
47,7%
Värviharmonia
Värviharmonia
Kunstniku teosed
Külastused
Rikutud värvigarmoonia
53,7%
50,0%
Õrnalt segatud palett
14,6%
29,5%
Tasakaalustatud harmoonia
9,8%
4,5%
Värvide tugev ühtsus
12,2%
13,6%
Ühtne palett
9,8%
2,3%
Millised Frank Stella lamedatõmid pälvavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?
Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.
Vaata statistikat
Teos
Okt 2025
Nov 2025
Dets 2025
Jaan 2026
Veeb 2026
Märts 2026
Apr 2026
Mai 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manteneia II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sacramento Mall Proposal #4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milleid seadmeid kasutavad lugejad Frank Stella jälgimiseks?
Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.
Vaata statistikat
Seade
Külastused
Jaga
arvutid
3200
53,3%
telefonid
2500
41,7%
seadmed
300
5,0%
Milles keeles Frank Stella on loetud?
Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.
Vaata statistikat
Keel
Külastused
Jaga
inglise
4300
86,0%
tšehhi
200
4,0%
poola
200
4,0%
itaalia
100
2,0%
portugali
100
2,0%
vene
100
2,0%
Kui palju külastusi saab Frank Stella päevas ning milline on prognoos?
Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.
Vaata statistikat
Päev
Külastused
teisip. 22 Sept
0
kolmap. 23 Sept
200
neljap. 24 Sept
700
reede 25 Sept
400
laup. 26 Sept
200
pühap. 27 Sept
800
esmasp. 28 Sept
600
teisip. 29 Sept
100
kolmap. 30 Sept
600
neljap. 1 Okt
400
reede 2 Okt
300
laup. 3 Okt
100
pühap. 4 Okt
200
esmasp. 5 Okt
900
teisip. 6 Okt
200
kolmap. 7 Okt
600
neljap. 8 Okt
200
reede 9 Okt
0
laup. 10 Okt
200
pühap. 11 Okt
100
esmasp. 12 Okt
0
teisip. 13 Okt (ennust)
0
kolmap. 14 Okt (ennust)
100
neljap. 15 Okt (ennust)
100
reede 16 Okt (ennust)
100
laup. 17 Okt (ennust)
0
pühap. 18 Okt (ennust)
100
esmasp. 19 Okt (ennust)
100
teisip. 20 Okt (ennust)
0
kolmap. 21 Okt (ennust)
0
neljap. 22 Okt (ennust)
0
reede 23 Okt (ennust)
0
laup. 24 Okt (ennust)
0
pühap. 25 Okt (ennust)
0
esmasp. 26 Okt (ennust)
0
teisip. 27 Okt (ennust)
0
kolmap. 28 Okt (ennust)
0
neljap. 29 Okt (ennust)
0
reede 30 Okt (ennust)
0
laup. 31 Okt (ennust)
0
pühap. 1 Nov (ennust)
0
esmasp. 2 Nov (ennust)
0
Küsimused kunstniku Frank Stella kohta
Millised Frank Stella lamedatõlmed on kõige populaarsemad?
Esimene on The Fountain, mida on külastatud 900 kezimes (20% Frank Stella vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 kõige vaatamaskäinud teost.
Kui palju inimesi lugesid TopImpressionists.com lehel kunstnikust Frank Stella?
6000 külastust ka twelve kuus, sellest 3300 kunstniku lehel ja 2700 üksikatel tablidel.
Millel seadmetel loetajad Frank Stella jälgivad?
Lugejad jälgivad kunstnikku Frank Stella seadmel arvutid (53%), telefonid (42%) ja seadmed (5%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 53% külastustest.
Milles keeles loevad Frank Stella fännaad?
Keeles inglise (86%), tšehhi (4%) ja poola (4%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osakes 86%.
Milliseid linateid loejad Frank Stella juures eelistavad?
Kerge värvitoon (Värvitoit): 34% külastustest, võrreldes 17% kataloogist.