Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Frederic Leighton Lugejad ja kangid

      1830 – 1896

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Frederic Leighton lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Frederic Leighton: kuidas külastuste aasta statistika meid räägib

      Kõige rohkem on vaadatud teost Flaming June: aastas 1100 külastust, mis moodustab 6% kogu Frederic Leighton kohta loetud tekstidest. Järgnevad Inglise põletav juuni Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún ja A Florentine Student. Maaleri leht: 3100 külastust. Teosed: 17500. Kokku: 20600. Lugejate arv on kahanenud: 16% vähem külastust ajavahemikus Aug 2026 kuni Sept 2026. Parim kuu: Jul 2026, 15500 külastust. Lugejad sirvivad arvutid (81%), telefonid (14%) ja seadmed (5%) Nad eelistavad Maapõhine (Väripalett) rohkem kui kataloog viitab: 73% külastustest ja 60% lerridest.

      Frederic Leighton kõige vaadeldavaimad 10 lühendatut pinda

      TopImpressionists.com lugejate poolt viimase douze kuu jooksul kõige tihedamini avatud 10 Frederic Leighton teost, järjestatuna külastuste arvul.

      1. Flaming June 1 Flaming June 1100 külastust · 5,9%
      2. Inglise põletav juuni Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún 2 Inglise põletav juuni Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún, 1895 700 külastust · 3,7%
      3. A Florentine Student 3 A Florentine Student 600 külastust · 3,2%
      4. Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain 4 Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain, 1866 500 külastust · 2,7%
      5. The Garden of the Hesperides 5 The Garden of the Hesperides 500 külastust · 2,7%
      6. Mrs Ellinor Guthrie 6 Mrs Ellinor Guthrie, 1865 500 külastust · 2,7%
      7. The Daphnephoria (Detail Right) 7 The Daphnephoria (Detail Right) 500 külastust · 2,7%
      8. Perseus and Andromeda 8 Perseus and Andromeda, 1891 400 külastust · 2,1%
      9. Jezebel and Ahab 9 Jezebel and Ahab, 1863 400 külastust · 2,1%
      10. Antigone 10 Antigone, 1882 400 külastust · 2,1%

      Millal külastavad lugejad lehte Frederic Leighton?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 20260500
      Jul 2026170013800
      Aug 20265002000
      Sept 20269001200

      Millal avavad lugejad Frederic Leighton lamedad pildid?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised on Frederic Leighton lemmikpõlad kuukuusult kuukuslahti?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Tabelis esitatud näitajaid
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Inglise põletav juuni Españ…0000000005002000
      Flaming June00000000000200
      The Garden of the Hesperides0000000001002000
      Mrs Ellinor Guthrie00000000050000
      Flaming June00000000020000
      Flaming June0000000008003000
      Perseus and Andromeda0000000002002000
      English Flaming June‎00000000020000
      The Isle of Chios00000000010000
      The Painter's Honeymoon00000000000200

      Millistes seadmetes Frederic Leighton lugejad on?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Tabelis esitatud näitajaid
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid1670081,1%
      telefonid290014,1%
      seadmed10004,9%

      Milles keelesid Frederic Leighton on kirjutatud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Tabelis esitatud näitajaid
      KeelKülastusedJaga
      itaalia20028,6%
      rootsi20028,6%
      kreeka10014,3%
      inglise10014,3%
      leedu10014,3%

      Kui palju külastusi päevas Frederic Leighton saab ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Tabelis esitatud näitajaid
      PäevKülastused
      teisip. 6 Okt100
      kolmap. 7 Okt300
      neljap. 8 Okt0
      reede 9 Okt200
      laup. 10 Okt200
      pühap. 11 Okt100
      esmasp. 12 Okt0
      teisip. 13 Okt200
      kolmap. 14 Okt300
      neljap. 15 Okt200
      reede 16 Okt100
      laup. 17 Okt100
      pühap. 18 Okt400
      esmasp. 19 Okt200
      teisip. 20 Okt400
      kolmap. 21 Okt300
      neljap. 22 Okt100
      reede 23 Okt500
      laup. 24 Okt500
      pühap. 25 Okt400
      esmasp. 26 Okt0
      teisip. 27 Okt (ennust)400
      kolmap. 28 Okt (ennust)500
      neljap. 29 Okt (ennust)200
      reede 30 Okt (ennust)500
      laup. 31 Okt (ennust)500
      pühap. 1 Nov (ennust)500
      esmasp. 2 Nov (ennust)100
      teisip. 3 Nov (ennust)500
      kolmap. 4 Nov (ennust)600
      neljap. 5 Nov (ennust)200
      reede 6 Nov (ennust)600
      laup. 7 Nov (ennust)600
      pühap. 8 Nov (ennust)600
      esmasp. 9 Nov (ennust)100
      teisip. 10 Nov (ennust)600
      kolmap. 11 Nov (ennust)700
      neljap. 12 Nov (ennust)200
      reede 13 Nov (ennust)600
      laup. 14 Nov (ennust)600
      pühap. 15 Nov (ennust)700
      esmasp. 16 Nov (ennust)200

      Mida lugejad Frederic Leighton kohta küsivad

      Millised Frederic Leighton lamedat teoseid avatakse kõige rohkem?

      Flaming June esimene: 1100 külastust, 6% vaatamistest. Üle selle on järjestatud 10 maali.

      Kui suur on Frederic Leighton lugejaskond TopImpressionists.com platvormil?

      20600 külastust kahte عشر kaheksas kuus: 3100 kunstniku lehel ja 17500 tablidel.

      Milleid seadmeid Frederic Leighton lugejad kasutavad?

      Kasutatakse arvutid (81%), telefonid (14%) ja seadmed (5%); kõige populaarsem on arvutid, millega saab 81% külastustest.

      Millised Frederic Leighton lamedatõlmed sobivad lugejate maitsega?

      Lamedad pildid, mis vastavad kriteeriumile Maapõhine (Väripalett), moodustavad 73% külastustest 60% osa kataloogist.