Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Gretchen Andrew populaarsus ja külastajate statistika

      1988

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gretchen Andrew lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Gretchen Andrew numberlikult

      Map of the EU on Gretchen Andrew teos, mida lugejad on vaadelnud kõige rohkem: 12 mõttes 100 külastust, mis moodustab 33% vaatlemiste kogusummast. Seejäpärast Cover of Artforum ja Kaardi EL. Kõikide 400 külastuse eest: 200 maaliatükendil ja 200 tablidel. Jul 2026 oli tipphetk: 400 külastust. Eelist näitab: Valgusrikas (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus) moodustab 100% külastustest kogu 18% kataloogist.

      Gretchen Andrew: 3 kõige rohkem lugejast avatud lerrat

      See nimekiri on koostatud põhjalaselt TopImpressionists.com külastuste arvul, mis on mõõdetud kahe عشر kuu jooksul, mitte kataloogide reitingi põhjal. Esimesel kohal on kõige rohkem külastatud Gretchen Andrew linatehtel.

      1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 külastust · 33,3%
      2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 külastust · 33,3%
      3. Kaardi EL 3 Kaardi EL, 2021 100 külastust · 33,3%

      Kuidas Gretchen Andrew lugejaskond kuupõhisel tasul muutub?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Näita arvulisi
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 202600
      Jul 2026200200
      Aug 202600
      Sept 202600

      Kuidas Gretchen Andrew lamedat pinda aasta jooksul vaadatakse?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Kuidas Gretchen Andrew lemmikpõlad aasta jooksul muutuvad?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Näita arvulisi
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Kaardi EL00000000010000
      Map of the EU000000000000
      What is Ubuntu 09000000000000
      What is Ubuntu 11000000000000
      Bow New Hampshire 10000000000000
      What is Ubuntu 12000000000000
      Art Basel NFT000000000000
      What is Ubuntu 04000000000000
      What is Ubuntu 02000000000000
      Perfect Female Body 15000000000000

      Millistes keeles kasutavad Gretchen Andrew lugejad keeled?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Kuidas toimivad Gretchen Andrew päevased külastused ja mis on järgmine samm?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Näita arvulisi
      PäevKülastused
      reede 2 Okt0
      laup. 3 Okt0
      pühap. 4 Okt0
      esmasp. 5 Okt0
      teisip. 6 Okt0
      kolmap. 7 Okt0
      neljap. 8 Okt0
      reede 9 Okt0
      laup. 10 Okt0
      pühap. 11 Okt0
      esmasp. 12 Okt0
      teisip. 13 Okt0
      kolmap. 14 Okt0
      neljap. 15 Okt0
      reede 16 Okt0
      laup. 17 Okt0
      pühap. 18 Okt0
      esmasp. 19 Okt0
      teisip. 20 Okt0
      kolmap. 21 Okt0
      neljap. 22 Okt0
      reede 23 Okt (ennust)0
      laup. 24 Okt (ennust)0
      pühap. 25 Okt (ennust)0
      esmasp. 26 Okt (ennust)0
      teisip. 27 Okt (ennust)0
      kolmap. 28 Okt (ennust)0
      neljap. 29 Okt (ennust)0
      reede 30 Okt (ennust)0
      laup. 31 Okt (ennust)0
      pühap. 1 Nov (ennust)0
      esmasp. 2 Nov (ennust)0
      teisip. 3 Nov (ennust)0
      kolmap. 4 Nov (ennust)0
      neljap. 5 Nov (ennust)0
      reede 6 Nov (ennust)0
      laup. 7 Nov (ennust)0
      pühap. 8 Nov (ennust)0
      esmasp. 9 Nov (ennust)0
      teisip. 10 Nov (ennust)0
      kolmap. 11 Nov (ennust)0
      neljap. 12 Nov (ennust)0

      Gretchen Andrew: lühikesed vastused

      Kumba on Gretchen Andrew kõige vaadeldavam lühend?

      Map of the EU: 100 külastust, mis moodustab 33% Gretchen Andrew vaatamistest. Nimekiri ulatub reitinguni 3.

      Kui palju külastusi Gretchen Andrew saab?

      400 kahetlahklaast (painter's page: 200, tablidet: 200).

      Kas lugejad eelistavad Gretchen Andrew tüüpi lamatust?

      Jah, Valgusrikas (Eelnev on parandatud tõlge: Valgusus): 100% külastustest kogu kataloogi 18% kohta.