Atelier — Tasuta kohaletoimetamine üle maailma — Tarneaeg 2–6 nädalat

      Gustave Moreau Lugejad ja enim vaadeldud lamedad pildid

      1826 – 1898

      Mis see leht on?

      See leht näitab, kui palju inimesi külastavad selle veebisaidi Gustave Moreau lehti. Külastus tähendab seda, et üks isik avas ühe lehe. Igal alloleval graafikul on oma lühike selgitus.

      Statistika läbimonatati 1. juulil 2026 — enne seda kuupäeva andmed pole saadaval.

      Gustave Moreau ja lugejad

      Viimase doceze kuud on TopImpressionists.com kõige vaadeldavam Gustave Moreau teos olnud Salome's Nähtus: 4300 külastust, mis moodustab 4% kunstniku kõigist vaatamistest. Järgnevad Salome Dancing before Herod ja Salome Dancing. Gustave Moreau kogus kokku 110300 külastust: 15600 kunstniku lehel ja 94700 üksikpõhistel tablidel. Huvitav trend: külastuste arv kasvas 31% perioodil Aug 2026 kuni Sept 2026. Kõige edukam kuu oli Jul 2026, mil oli 73800 külastust. Lugejad tulevad inglise (25%), vene (18%) ja portugali (13%) keeles. Lugejad sirvivad arvutid (81%), telefonid (17%) ja seadmed (3%) Lugejad on huvitatud Maapõhine (Väripalett): sellest on 77% külastustest, mis moodustab 61% kunstniku kataloogist.

      Gustave Moreau kõige rohkem tähelepanu pälva 10 tabliseid

      Viimeste douze kuu jooksul TopImpressionists.com lehel toimunud külastuste põhjal: Gustave Moreau kõige tihedamini avatavad 10 tablud, esimesena kõige populaarsem.

      1. Salome's Nähtus 1 Salome's Nähtus, 1876 4300 külastust · 4,3%
      2. Salome Dancing before Herod 2 Salome Dancing before Herod 2400 külastust · 2,4%
      3. Salome Dancing 3 Salome Dancing, 1886 2100 külastust · 2,1%
      4. The Triumph of Alexander the Great 4 The Triumph of Alexander the Great, 1892 1600 külastust · 1,6%
      5. Faeton 5 Faeton, 1878 1600 külastust · 1,6%
      6. Jason ja Medea 6 Jason ja Medea, 1865 1600 külastust · 1,6%
      7. Study of Helen 7 Study of Helen, 1890 1200 külastust · 1,2%
      8. Salom Dancing before Herod 8 Salom Dancing before Herod, 1876 1100 külastust · 1,1%
      9. Venice 9 Venice, 1885 1100 külastust · 1,1%
      10. Salomé Dancing before Herod 10 Salomé Dancing before Herod 1100 külastust · 1,1%

      Kui palju lugejaid külastab igas kuu Gustave Moreau lehte?

      Iga pulg esitab ühe kuu. See näitab, kui palju kordi on antud kunstniku lehte viimase zwölf kuuga lõymes konkreetse kuuga lõymes avatud.

      Vaata statistikat
      KuuKunstniku pageTeoselehinded
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dets 202500
      Jaan 202600
      Veeb 202600
      Märts 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Jun 202603500
      Jul 2026590067900
      Aug 202644009900
      Sept 2026530013400

      Kui tihti avatakse Gustave Moreau lamedat?

      Iga pulg esindab ühte kuud. Graafik näitab ühe aasta jooksul toimunud külastuste koguarvu kõik selle kunstniku teoste lehtedele, kuu-kuul.

      Mõlema graafiku kuumoodulid on esimeses tabelis, eespool.

      Millised Gustave Moreau lamedatõmid pälvavad kuukuuselt kõige rohkem külastusi?

      Iga rida esitab ühe populaarse teose. Iga pulg näitab, kui palju külastusi antud teos ühe kuu jooksul sai. Kõrgemad pulgad tähendavad sel kuul rohkem külastusi.

      Vaata statistikat
      TeosOkt 2025Nov 2025Dets 2025Jaan 2026Veeb 2026Märts 2026Apr 2026Mai 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
      Salome's Nähtus00000000020008001100
      Faeton00000000100500700300
      Salome Иоanna Ristija peaga000000000500200200
      Salome Dancing before Herod000000000900800300
      Jason ja Medea000000000800400400
      Mystical Flower00000000030000
      Diomède oma hobud sömit0000000003001000
      Salome vangis00000000010000
      Salome0000000003001000
      Salome Dancing0000000001200600300

      Milleid seadmeid kasutavad lugejad Gustave Moreau jälgimiseks?

      Igatükk esindab ühte seadmete tüüpi: telefonit, tahvelarvutit või arvutit. Mida suurem on tükk, seda rohkem külastusi on viimadise 12 kuu jooksul sellest seadmetypist pärit.

      Vaata statistikat
      SeadeKülastusedJaga
      arvutid8890080,6%
      telefonid1830016,6%
      seadmed31002,8%

      Milles keeles Gustave Moreau on loetud?

      Iga osa esindab ühte keelt. Mida suurem on osa, seda rohkem külastajaid kasutas viimase kolmkümmend päeva jooksul veebilehte selles keeles. Kuvatakse ainult kümme enimkasutatud keelt.

      Vaata statistikat
      KeelKülastusedJaga
      inglise170025,4%
      vene120017,9%
      portugali90013,4%
      soome4006,0%
      prantsuse4006,0%
      hispaania3004,5%
      tšehhi2003,0%
      taani2003,0%
      saksa2003,0%
      korea2003,0%

      Kui palju külastusi saab Gustave Moreau päevas ning milline on prognoos?

      Iga pulg esindab ühte päeva. Esimesed pulgad näitavad külastuste arvu viimaste kolme nädala jooksul. Teise värviga pulgad on meie prognoos järgmiseks kolmeks nädalaks.

      Vaata statistikat
      PäevKülastused
      laup. 26 Sept400
      pühap. 27 Sept300
      esmasp. 28 Sept700
      teisip. 29 Sept1600
      kolmap. 30 Sept2200
      neljap. 1 Okt900
      reede 2 Okt1200
      laup. 3 Okt800
      pühap. 4 Okt1400
      esmasp. 5 Okt1200
      teisip. 6 Okt1700
      kolmap. 7 Okt1300
      neljap. 8 Okt1200
      reede 9 Okt1000
      laup. 10 Okt3100
      pühap. 11 Okt1500
      esmasp. 12 Okt1200
      teisip. 13 Okt1500
      kolmap. 14 Okt2000
      neljap. 15 Okt1400
      reede 16 Okt2300
      laup. 17 Okt (ennust)2300
      pühap. 18 Okt (ennust)1700
      esmasp. 19 Okt (ennust)1700
      teisip. 20 Okt (ennust)2600
      kolmap. 21 Okt (ennust)2900
      neljap. 22 Okt (ennust)1900
      reede 23 Okt (ennust)2400
      laup. 24 Okt (ennust)2600
      pühap. 25 Okt (ennust)1900
      esmasp. 26 Okt (ennust)1900
      teisip. 27 Okt (ennust)2900
      kolmap. 28 Okt (ennust)3300
      neljap. 29 Okt (ennust)2100
      reede 30 Okt (ennust)2700
      laup. 31 Okt (ennust)2900
      pühap. 1 Nov (ennust)2100
      esmasp. 2 Nov (ennust)2100
      teisip. 3 Nov (ennust)3200
      kolmap. 4 Nov (ennust)3700
      neljap. 5 Nov (ennust)2300
      reede 6 Nov (ennust)3000

      Küsimused kunstniku Gustave Moreau kohta

      Millised Gustave Moreau lamedatõlmed on kõige populaarsemad?

      Esimene on Salome's Nähtus, mida on külastatud 4300 kezimes (4% Gustave Moreau vaatamistest). Ülaltoetuv reiting sisaldab 10 kõige vaatamaskäinud teost.

      Kui palju inimesi lugesid TopImpressionists.com lehel kunstnikust Gustave Moreau?

      110300 külastust ka twelve kuus, sellest 15600 kunstniku lehel ja 94700 üksikatel tablidel.

      Millel seadmetel loetajad Gustave Moreau jälgivad?

      Lugejad jälgivad kunstnikku Gustave Moreau seadmel arvutid (81%), telefonid (17%) ja seadmed (3%); kõige populaarsem on arvutid, mis moodustab 81% külastustest.

      Milles keeles loevad Gustave Moreau fännaad?

      Keeles inglise (25%), vene (18%) ja portugali (13%). Enamasti kasutatakse keelt inglise osakes 25%.

      Milliseid linateid loejad Gustave Moreau juures eelistavad?

      Maapõhine (Väripalett): 77% külastustest, võrreldes 61% kataloogist.